Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pa imao sam PS4 jos kad je izasao ali sam skroz zaboravio sve... Znam samo da US i NA imaju dobre popuste. To sam video puno puta, i na preporuku odavde sam napravio jos tad US nalog.
 
FCy1aGEVEAQHqbc


+

FCy1hOxVQBcCAl6


PS+ za novembar, Sony potvrdio šest igara (tri regularne i tri VR).

  • First Class Trouble (PS4/PS5)
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  • Knockout City (PS4/PS5)
  • The Persistence (PSVR)
  • The Walking Dead: Saints & Sinners (PSVR)
  • Until You Fall (PSVR)

Počeo sam davno da igram Reconing nešto malo i batalio iz nepoznatog razloga, ovom reizdanju te igre Re-Reconing ću verovatno dati šansu jer mahom vidim pozitivne utiske.

Za ostalo, šta znam, nemam VR, ali izgleda mi kao ok mesec za većinu korisnika.

EDIT: Jel beše R. A. Salvatore (tvorac Drizzt-a) pisao scenario za Reconing igru?
 
Koliko ste do sada najduze cekali na kod sa cdkeys? Uzeo sam 100usd dopunu i nikako da stigne, a sve sto sam ranije uzimao je stizalo instant...
 
Imao sam slično iskustvo ali na G2A. Inače uvek instant i poslednji put kada sam uzimao trajalo je pa barem 30 minuta.
 
Narucio sam pre vise od 2h, pise "Available shortly" 🤷‍♂️
 
Pa to je jedina koju imaju na stanju :D
Racunam sad ce pred black friday da skoce cene i tih vaucera, a merkam Ghosts of Tsushima :D
 
Мени пише у Ps now да Red dead redemption 2 истиче 2.11 па ме занима ако сад купим претплату и инсталирам игрицу да ли ће ми остати у колекцији или се брише тад ?
 
Koliko ste do sada najduze cekali na kod sa cdkeys? Uzeo sam 100usd dopunu i nikako da stigne, a sve sto sam ranije uzimao je stizalo instant...
Update, mozda ce nekome da znaci :)

Posle 12h sam pisao supportu, odgovorili u roku od 15min da je artikal greskom stavljen kao dostupan i rekli da ce vratiti novac.

U istom trenutku mi je od intese stigla notifikacija (ne sms poruka) da je izvrsena jos jedna transakcija a ne da je ova stornirana
 

Prilozi

  • Screenshot_20211031-092008_BIB Wave2Pay.jpg
    Screenshot_20211031-092008_BIB Wave2Pay.jpg
    88.5 KB · Pregleda: 83
Pisao sam u više navrata, samo preko PayPal-a plaćajte na tim sajtovima. Par puta sam imao problem s njima, posle prvog sam batalio prepisku s njihovom podrškom, odmah tražim storno preko PP. Priložim slike i onda PP dalje obavlja šta treba.

Ja sam imao problem i sa nekim scam kodovima. Ne dešava se često ali zna da "zabode" po neki.
 
Epilog: pare su mi uredno vracene.
Jedino sto sam nekom magijom zbog kursne razlike izgubio 5e (hvala Intesi)
 
FCy1aGEVEAQHqbc


+

FCy1hOxVQBcCAl6


PS+ za novembar, Sony potvrdio šest igara (tri regularne i tri VR).

  • First Class Trouble (PS4/PS5)
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  • Knockout City (PS4/PS5)
  • The Persistence (PSVR)
  • The Walking Dead: Saints & Sinners (PSVR)
  • Until You Fall (PSVR)

Počeo sam davno da igram Reconing nešto malo i batalio iz nepoznatog razloga, ovom reizdanju te igre Re-Reconing ću verovatno dati šansu jer mahom vidim pozitivne utiske.

Za ostalo, šta znam, nemam VR, ali izgleda mi kao ok mesec za većinu korisnika.

EDIT: Jel beše R. A. Salvatore (tvorac Drizzt-a) pisao scenario za Reconing igru?
The Persistence može da se igra i bez VR uređaja.
 
Nije bilo nikad jeftinije, vredi li para? 🤔
 
A koji je vajb igre? Ides samo po mracnim tunelima gde iskacu zombiji ili?
Je l' linearna? Igram samo kada klinac spava tako da nemam ni vremena a ni zivaca da istrazujem satima po mapi :D
 
Exodus je drugi tip igre u odnosu na prve 2. Nisi vise stalno u tunelima nego se gro radnje se desava na povrsini. Nivoi su samim tim mnogo veci.

Inace, ni ja nemam zivaca za open world igre ali ovde u jednom trenutku dobijes mapu koja ti jasno daje do znanja gde treba da ides.
 
Hvala na opisu, kupio sam pa cu da vidim. U najgorem slucaju bacio sam 1000 din i na vece gluposti u zivotu :D
 
Lepo zaista izgleda, zao mi sto se nisam isprsio za oled kad sam kupovao tv :D
Cudne su mi kontrole malo, msm, to mi je generalno za FPS igre na konzoli. Svidja mi se i sto su triggeri sa Dualsense u ful funkciji, tipa teze stisnes dugme da opalis ako imas metak u odnosu na to kada je puska prazna
 
Za kolege koje imaju PS plus, jedan mali hint... Ovog meseca je Sony dao 6 igara (to već znate), ali za The Persistence igru morate posebno u library da dodate osnovnu, a posebno enchanced verziju...

Zašto je tako ne znam.
 
Za kolege koje imaju PS plus, jedan mali hint... Ovog meseca je Sony dao 6 igara (to već znate), ali za The Persistence igru morate posebno u library da dodate osnovnu, a posebno enchanced verziju...

Zašto je tako ne znam.
Ne znam na šta misliš, zar nije uglavnom opcija za je PS igru osnovna verzija, a neka dodatna se plaća? Ja sam osnovnu dodao u biblioteku, a za enhanced mi traži 24.99 funti.
1636641161570.png
 
na US ovako izlazi
 

Prilozi

  • Screenshot_20211111_160206_com.scee.psxandroid.jpg
    Screenshot_20211111_160206_com.scee.psxandroid.jpg
    64.9 KB · Pregleda: 71
Ne znam na šta misliš, zar nije uglavnom opcija za je PS igru osnovna verzija, a neka dodatna se plaća? Ja sam osnovnu dodao u biblioteku, a za enhanced mi traži 24.99 funti.
Baš ovo što ti je napisao @emaremare ...

Na promou su izbacili da je uz PSPlus besplatna samo osnovna verzija (da li greškom ili su posle greškom dodali i enhanced verziju, ne znam), ali je neko prokljuvio da je pored osnovne besplatna i enhanced verzija i da se besplatno može dodati u library u okviru PSPlus promocije.

Možda ima veze sa regionom naloga, ali ja sam uredno dodao i osnovnu i enhanced verziju u library na US nalogu.
 
Nazad
Vrh Dno