Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Malo je bezveze sto su ukinuli da vidis apdejte prijatelja kada otvore neke trofeje. Makar meni je to bilo kul, narocito ako vise vas igra/prelazi istu igru.
 
Sad sam probao, sa PC radi bez problema, može se dodati i PS5 igra koja ide uz PS+.

Da sve bude čudnije kolega sa kojim delim PS+ nalog mi je preneo da je on uredno od starta (tj. od momenta kada je kupio PS5) dodavao sve PS5 igre u library, i kada se ulogujem na nalog na PC ja te igre vidim, ali kada se ulogujem na PS4 ne vidim te igre niti mi je dostupno dodavanje (dakle dodavanje, da ne bude zabune da mislim da mogu da igram PS5 only igru na PS4) PS5 igre kada odem u PS+ store.

Eto da znate, može preko PC, preko apk nisam probao.
 
NFS Heat na dobroj akciji

PXL_20210516_114914920.jpg
 
Gde je najpovoljnije uzeti ovih dana PS Now 12 meseci?
Moze UK ili USA region.
 
Tomb rider definitive edition za samo 2,99$ sto ko nije igrao ne bi smeo za ove pare da propusti.
 
Ja pazario na par naloga već.
 
Psn Plus nešto poskupeo?
Na cdkeys zadnjih 7 dana oko 38 usd za 12 meseci.
A pre samo 15-aka dana je bio oko 26 usd.
 
^ Ide non-stop gore dole. Ja lično sam ga uhvatio na 26USD i produžio do septembra 2022...

Čekaj biće još deset puta do kraja godine na 26USD, po mom višegodišnjem iskustvu ispod toga ne ide, bar ga ja nikad niže nisam uhvatio...

Pričam o PSN USA

EDIT: Sad vidim da sam pretprošle godine uhvatio jednu 23,99USD akciju... Dakle sve do 26-30USD je ok...
 
Meni 10.avgusta ističe pretplata.
Nadam se da će do tada opet biti oko 26 usd za US nalog 😀
 
Pročitao sam malo ovu temu, i strane forume, uslove korišćenja na sajtu cdkeys, pa bih hteo da pitam da li je neko skorije tamo kupovao dopune? Koliko sam ukapirao na e-mail se dobija link za preuzimanje koda, zatim da bi se pristupilo preuzimanju treba da se unose broj telefona i da li treba još nešto? Zanima me da li oni traže sliku nekog ličnog dokumenta ili tako nešto kad se prvi put kupuje preko njihovog sajta? Unapred hvala na odgovorima.
 
Pročitao sam malo ovu temu, i strane forume, uslove korišćenja na sajtu cdkeys, pa bih hteo da pitam da li je neko skorije tamo kupovao dopune? Koliko sam ukapirao na e-mail se dobija link za preuzimanje koda, zatim da bi se pristupilo preuzimanju treba da se unose broj telefona i da li treba još nešto? Zanima me da li oni traže sliku nekog ličnog dokumenta ili tako nešto kad se prvi put kupuje preko njihovog sajta? Unapred hvala na odgovorima.
Samo se registrujes na cdkeys, uneses validan mail i verifikujes isti. Kada kupujes obrati paznju na region produkta koji kupujes.

Kupovina funkcionise kao i svaki online shop, dodas u korpu i tamo platis cim hoces (paypal, kreditna kartica...) na samoj profilnoj stranici negde mozes da vidis sve svoje kodove ali ces svakako dobiti i email za potvrdu kupovine kao i email sa linkom za kod. Nisam siguran da li je negde obavezan telefon, verovatno ima 2 factor verification pa ako ti je to ukljuceno onda imas verifikaciju telefonom, no nikakav licni dokument nije potreban.

Na nekim sajtovima cekas potvrdu kupovine i po pola sata,pa strpljivo,na cd keys sam dobijao potvrdu u roku od par min i automatski kod.
 
Pročitao sam malo ovu temu, i strane forume, uslove korišćenja na sajtu cdkeys, pa bih hteo da pitam da li je neko skorije tamo kupovao dopune? Koliko sam ukapirao na e-mail se dobija link za preuzimanje koda, zatim da bi se pristupilo preuzimanju treba da se unose broj telefona i da li treba još nešto? Zanima me da li oni traže sliku nekog ličnog dokumenta ili tako nešto kad se prvi put kupuje preko njihovog sajta? Unapred hvala na odgovorima.
Kupio ja na njihovom sajtu dve godine PS plus pretplate za U.S nalog. Sve ukupno me izaslo malo iznad 65 €. Procedura je prosta, staviš karticu koju hoćeš u korpu, platiš i sačekaš kod da ti stigne na email. Taj kod uneseš u Redeem opciju na PS ili na PS aplikaciji i to je to.
 
Hvala puno na detaljnim odgovorima, uradiću sve kako ste me savetovali.
 
Pisao sam sigurno jedno 5-6 puta ovde na forumu. Jednom kad budeš dobio scam kod biće ti jasno da ćeš svoj pare preko PP vrlo lako da vratiš nazad. Možda bi dobio i od njihove tehničke podrške ali ja imam jedno 3-4 loša iskustva s njihovom "tehničkom" podrškom (videćemo, ispitaćemo, javićemo vam, ...), ovako priložiš slike i detalje o transakciji PP i on to dalje rešava s njima. Tebi pare legnu na račun, bez ikakvog cimanja, "kukanja", ...

Na stranu to što podatke o kreditnoj kartici ostavljaš ko zna kome.
 
, no nikakav licni dokument nije potreban.

Na nekim sajtovima cekas potvrdu kupovine i po pola sata,pa strpljivo,na cd keys sam dobijao potvrdu u roku od par min i automatski kod.

Ovo nije baš tačno, velika je šansa da će cdkeys tražiti potvrdu u vidu skena ličnih dokumenata kod prve kupovine. To što nisu tražili tebi, ne znači da nije praksa.
 
Prvi put sam kupio pretplatu na cdkeys, nisam se ni registrovao, samo preko PP platio i odmah dobio kod. Ništa tražili nisu.
 
Na CD keys sajtu se može kupovati a da se ni ne registruješ. Možeš kao gost da završiš kupovinu. Ja tako odradio prvi put i ništa mi tražili nisu a sve prošlo ok.
 
Evo i ja da prijavim da nikakav dokument nisam skenirao, kupujem nekoliko meseci od kada sam kupio konzolu, i to preko PP po savetu ljudi odavde, mada nikakav problem do sada nisam imao
 
Ovo nije baš tačno, velika je šansa da će cdkeys tražiti potvrdu u vidu skena ličnih dokumenata kod prve kupovine. To što nisu tražili tebi, ne znači da nije praksa.
Mozda traze kada postoji neka komplikacija. Kada bi vecini trazili dokument kod prve kupovine, izgubili bi 90% novih kupaca. Ja znam da ja licno ne bih nikad slao licni dokument tamo nekom preprodavcu narocito kada se uzme u obzir da svi strani sajtovi uvek traze pasos jer je nasa licna na cirilici.
 
Hvala na obaveštenju!
Obnovio sam još jednu godinu, čisto nek ide u prazno, da zadovoljim hrčak-nagon, jer vremena za igranje se nema. :D
(kupio na CDkeys 25 £ za 3200 din, znači za 27 € sam uzeo 12-mesečnu UK pretplatu - osećam se skoro kao da imam US nalog, koji je doduše umeo da bude i još jeftiniji) :)
 
Kako si uspeo da obnovis za jos jednu godinu kad ne vazi za one koji vec imaju pretplatu ?
i ja bih uzeo jos 1 ili 2 godine po ovoj ceni..
 
Ne ne, na cdkeys sam kupio samo top up karticu, a pretplata mi je istekla u junu. Malo mi falilo da je obnovim odmah za ~6000 din, ali rekoh sačekaću malo, možda se smiluju i na UK.ovce... :)
Dakle, verujem da je kao što je DusaN rekao, da se može kupiti pretplata samo ako nemate već aktivnu.
 
Nazad
Vrh Dno