Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Unravel ekstra snizenje bundle pack
 

Prilozi

  • 7AAB9BC7-0ACD-4E5A-B128-A8DFDDA96DB4.png
    7AAB9BC7-0ACD-4E5A-B128-A8DFDDA96DB4.png
    581.4 KB · Pregleda: 76
Drugi post ove teme.


Primer koji si naveo izlazi i skuplje nego na pouzdanim sajtovima, kada se dodaju troškovi transakcije koji idu na teret kupca. Na sajtovima poput Amazon US i GreenManGaming dopuna od $50 uvek košta $50 (ili manje, kada postoji neki kod za popust). U poslednje vreme se teško isplati rizik kupovine na G2A.
Koji troskovi idu na teret kupca?
 
22 evra na cdkeys US ps+ pretplata.
 
22 evra na cdkeys US ps+ pretplata.
Hvala dokupio iako mi ističe tek u septembru.
Odmah i produžio do septembra 2022.

Mislim da neće biti jeftinije, prošle godine sam ga uhvatio na 29,99USD.

Nego nije mi jasno ko uopšte plaća punu cenu 59,99USD pored ovako učestalih popusta.
 
PS Plus se itekako isplati po ovoj ceni od €22/$26. Ja sam nedavno kupio i aktivirao za naredne 3 godine, pogotovu što sada, kada nema puno nativnih PS5 igara, oni daju po jednu mesečno.
 
Kupio i ja ps+. Sada je 23.54€ što je i dalje cena koja se ne propušta. Sada sam miran do 04. 2023.
 
Ja imam nalog na Amazon US. Adresa Oregon - Cannon Beach (ista ona koju je Rhisonicus dao u svom čuvenom postu, samo izmenjen broj). Radi sve bez problema već godinama. Tamo mahom uzimam dopune. PSN preplatu na CDKeys i nikad preko 30 dolara ne dajem za nju.
 
Jel postoji mogucnost da svoj primarni nalog (uk) sa svim igrama koje sam skinuo sa ps+prebacim na us nalog a da mu ostanu igre koje sam skinuo sa uk naloga
 
Jel postoji mogucnost da svoj primarni nalog (uk) sa svim igrama koje sam skinuo sa ps+prebacim na us nalog a da mu ostanu igre koje sam skinuo sa uk naloga
Ne. Ako aktiviras ps plus na americkim nalogu, kreces ispocetka da skupljas besplatne igre. Besplatne igre koje si skupio ti nece raditi ako bas na tom nalogu nemas ps plus.
 
@Pike

Ni meni nije htelo na Amazonu i setim se da imam u Amazon adresaru adresu drugara koji je živeo u SAD. Kao kupio njemu poklon i to je prošlo.
 
Za PS Plus pretplatnike: Wreckfest za PS5 je već dostupan besplatno (maj 2021). Battlefield V i Stranded Deep će postati besplatni u toku dana.
 
Meni još uvek stoje stare igre. Da li postoji neka fora za update na nove?
 
Jeste. Hvala
 
Meni još uvek stoje stare igre. Da li postoji neka fora za update na nove?
Nisu još ažurirali tu stranicu. Ako ručno nađeš Wreckfest for PS5, možeš već sada da ga preuzmeš besplatno. Druge dve još uvek nisu postale besplatne, ali biće ubrzo.

Edit: Battlefield V i Stranded Deep su postale besplatne uz PS Plus.
 
Dobro je ovo sa gratis igrama preko ps+. Ja ću, u trenutku nabavke ps5, imati desetak igara za isti (ne računam podtojeće ps4 igre).
 
^ Čekaj bre @blue , meni je PS+ vezan za PS4 i ne da mi da dodam u library igre koje svakog meseca izlaze za PS5, mogu da dodam samo one koje su za PS4. Na koju foru ih ti štekaš?
 
^ Čekaj bre @blue , meni je PS+ vezan za PS4 i ne da mi da dodam u library igre koje svakog meseca izlaze za PS5, mogu da dodam samo one koje su za PS4. Na koju foru ih ti štekaš?
Pretplate se vezuju za nalog, ne za konzolu.

Probaj preko sajta PlayStation Store za US, UK ili na koji si region već registrovan (nebitno da l' na kompu ili mobilnom)

Uloguješ se, nađeš besplatnu igru koja ti sleduje, i Add to Library.
Verovatno može i preko PlayStation aplikacije koju možeš da nađeš na nekom od "mirror" sajtova.
 
Hvala, probaću.
Dakle da budemo sigurni da se razumemo, vi koji imate PS4 uredno u library dodajete i igru (igre) koje mesečno stižu na Ps+ za PS5, ali ih, naravno, ne možete igrati dok ne kupite PS5 konzolu?
 
Ja koristim android aplikaciju na fonu - PS App. Na kompu me zeza nešto, ali na fonu radi savršeno.
 
Pratim temu redovno, ali se ne sećam kada je bila priča o tome. Moguće da sam baš tog časa zaspao. :) Svakako sam saznao na mnogo teži način pre mesec dana.
 
Ja koristim android aplikaciju na fonu - PS App. Na kompu me zeza nešto, ali na fonu radi savršeno.
da, da
na kompu nece vise. samo app. I tu nije bas 100% sjajno, meni recimo uvek izadje na srpskom a imam UK nalog.
Rucno promenim na UK i onda se doda ps+ games.
 
Ja na kompu nemam tih problema. Win 7 + Chrome. Zeza sa tim prebacivanjem na rs domen ali kad ručno prebacim na US ili SG (nemam na obe PS+, samo na SG) onda tu i ostane.

Evo direktnog linka, samo menjajte us ili gb - dva najčešće korišćena domena.

Azijati ponekad u neku "kontru idu" makar s jednom igrom. Sad su dali totalnu glupost:

1620331238288.png
 
Da. Pisano o tome već hiljadu puta. Slabo ti koncentracija na času
Pa prosvetli me učitelju... Direktno sa PS ne može uopšte nemam PS5 igru u ponudi, sa kompa ću probati, ali vidim da kažu da više ne može, dakle aplikacija još da se proba.
 
Ja dodajem sa browsera na telefonu. U pretrazi kucaš Wreckfest i izbaci ti sve verzije, kao na slici.
Screenshot_20210504-224642_Chrome.jpg
 
Daleko od toga da je top, ali konačno radi bez problema.
 
Nazad
Vrh Dno