Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Hvala Corvux..to je to, preko app radi a preko sajta nema sanse :)
 
I ja ubacio bez problema. Hvala.
 
Jel ima jos ponesto interesantno da se kupi za ps od igara, sad sam pokupio tomb rider za ispod 5$ i mad max takodje nekih 5$. Mozda sam preskocio nesto a ovo je steta da se ne kupi do kraja meseca
 
Moze link za TR?
 
Ja sam kupio ONRUSH STANDARD DIGITAL EDITION za 2.5$


Ostal mi neka 3$ na računu i već dugo nisam ništa kupovao i dopunjavao nalog, pa eto, kupih ovo.
 
Takodje pazario TR, zapalo mi za oko i Cuphead, AC Odyssey, Fall Guys, Overcooked 2, razmislicu jos do isteka popusta.
 
Ma i ovaj dirt4 za 5$ dzabe, sta sam spucao sad para a vecinu toga mozda necu ni instalirati, nego steta da izmakne 😂
 
Jel neko u skorije vreme kupovao preko g2a sajta? SInoc sam pokusao da kupim psn dopunu, ali uplata nije prosla i jos uvek pise Waiting for payment. Uplata je isla preko PP i na kartici koja je vezana za PP ima sredstava. Pise na sajtu da ako uplata ne prodje moze da se otkaze kupovina, ali ja nigde nemam tu opciju.
 
Jesam ja pre dva dana kupovao dopune preko PP i svaki kod mi je stigao na mail u roku od 1-2 minuta, i to 3 transkacije u razmaku od pola sata.
 
Od 3 kupovine jedna je prosla, dve su jos uvek Waiting for payment. U razmaku od 2 minuta su napravljene, od istog prodavca.
 
I ja kupovao pre 3 dana. Visa prosla odmah a Master card sam cekao sat vremena ako ima neke veze.
 
Pozdrav svima.

Od juce sam nova u ovom svetu. Imam PS 5 digital edition. Da li mi mozete preporuciti neke pouzdrane i pristupacne sajtove za kupovinu kredita za PS Store?
Da napomenem da mi treba za US.

Dobila sam informaciju za sajt electronicfirst.com, medjutim na tom sajtu nema nista vece od 20$ :(
A htela bih da kupim dopunu od minimum 60-70$.
 
Na G2A ti je najpovoljnije da uzimas, cak nekad ima i bundle pack po pristupacnim cenama, a imas za us acc, samo tu kupujem nisam imao nikad nikakvih problema

tipa ovo
 

Prilozi

  • E67DCF4B-13E2-4083-BDBA-D1DA9C883D6A.png
    E67DCF4B-13E2-4083-BDBA-D1DA9C883D6A.png
    423.8 KB · Pregleda: 53
@ellybrit Imaš pored G2A, cdkeys i offgamers, meni je ovaj poslednji najpouzdaniji. Uglavnom sva tri za prvu kupovinu (a nekada i za bilo koju) mogu da rezervišu sredstva i da kod isporuče tek nakon 12-24h.

Uglavnom, ako možeš plaćaj preko PP jer onda lakše povratiš svoje pare, a PP se dalje "ganja" s njima.
 
Da li mi mozete preporuciti neke pouzdrane i pristupacne sajtove za kupovinu kredita za PS Store?
Da napomenem da mi treba za US.
Drugi post ove teme.

Na G2A ti je najpovoljnije da uzimas, cak nekad ima i bundle pack po pristupacnim cenama
Primer koji si naveo izlazi i skuplje nego na pouzdanim sajtovima, kada se dodaju troškovi transakcije koji idu na teret kupca. Na sajtovima poput Amazon US i GreenManGaming dopuna od $50 uvek košta $50 (ili manje, kada postoji neki kod za popust). U poslednje vreme se teško isplati rizik kupovine na G2A.
 
Da, g2a izbegavam u poslednjih godinu dana. Za US dopune i instantgaming je odličan a za UK samo cdkeys.
 
Opet nemam ni jednu od tri igre :) Wreckfest deluje zanimljivo, dobro je ocenjen, sad još unapređen za PS5... probaće se.
 
@ellybrit Imaš pored G2A, cdkeys i offgamers, meni je ovaj poslednji najpouzdaniji. Uglavnom sva tri za prvu kupovinu (a nekada i za bilo koju) mogu da rezervišu sredstva i da kod isporuče tek nakon 12-24h.

Uglavnom, ako možeš plaćaj preko PP jer onda lakše povratiš svoje pare, a PP se dalje "ganja" s njima.

Samo da pitam sto se tice PP, da li tu treba da mi bude adresa iz Srbije, ili treba da stavim neku sa Aljaske?
 
Pa za nas sa PS Plus je free :) I negde sam pročitao da će biti dostupan odmah 4-5. Maja kada puštaju PS Plus igre...

24 player lobbies in multiplayer (cross-gen on specific servers)
4K resolution at 60 FPS
DualSense haptic Feedback
Improved shadows and particles
Volumetric lightning (Godrays)
Higher resolution textures
Inreased amount of foliages
Dynamic dirt on vehicles
New visual effects for skidmarks (parallax occlusion mapped decals)
Much faster loading times
 
Samo da pitam sto se tice PP, da li tu treba da mi bude adresa iz Srbije, ili treba da stavim neku sa Aljaske?
Ja sam PP vezao za moju debitnu karticu. Tu ne mora da se mulja ništa.

Da, zaboravio sam na Amazon US, kao što je to pomenuo @Corvus Corax , tamo je 50$ tačno toliko. E tamo imam US nalog, možda i ne mora ali odavno ga imam (svaki put me pita da li sam siguran kada kupujem jer mi je IP adresa iz Srbije, pa svaki put potvrdim da jesam).
 
Ja kada sam pokusao na Amazon US nije moglo. Onda sam stavio neku adresu sa Aljaske. Kada sam ponovo pokusao zakljucao mi se nalog. Jedva su mi uz dokazivanje da je moj nalog nekako otljucali. Sad se plasim da probam ponovo. Voleo bih tamo da uzimam dopunu. Sta mislite zasto se to desilo i da li da probam ponovo?
 
^ Ja uvek stavljam adrese pet shopova, to su fini ljudi uvek na sajtu objave sve podatke, adresu, telefon, šta god treba...
A vala i na adresu City Hall u Anchorage imam par naloga. :devilish:
 
Nazad
Vrh Dno