Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

PS NOW

Ali kad se ode na Details, odnosno Legal

Offer valid March 26, 2021 @ 10:00 AM PT to March 29, 2021 @ 10:00 AM PT. Non-active subscribers only. Limit 1 per account on PlayStation™Network.

Your 1-month membership will renew automatically and $9.99 + applicable tax will be deducted from your wallet every month until you cancel. If your wallet has insufficient funds, your account’s default payment method will be charged the remainder. Price may change.

Rekao bih da je samo taj jedan mesec $1
 
2. post ove teme.
 
Mislio sam da nema nesto novo u medjuvremenu. Pitanje, imam na svom nalogu 50$ i jel mogu da kupim igru tj code od igre i da dam drugu da on unese taj code na svoj nalog i dobije tu igru ili nesto kao gift?
 
Nema novih načina/mesta za kupovinu PSN dopuna, sve je navedeno na početku teme.

Ne, to nije moguće.
 
Pozdrav napravio sam US acc i hteo da uradim 14 day code redeem i trazio mi je payment method koji ne mogu da ubacim jer mi je kartica iz srbije,a paypal sam napravio odavno i sad nece ni da mi restartuje password,a broj telefona mi je isti i ne mogu da napravim novi. Pitanje ako uzmem 1 ili 3 meseca hoce se desiti ista stvar ili te codove mogu da ubacim?
 
Pozdrav napravio sam US acc i hteo da uradim 14 day code redeem i trazio mi je payment method koji ne mogu da ubacim jer mi je kartica iz srbije,a paypal sam napravio odavno i sad nece ni da mi restartuje password,a broj telefona mi je isti i ne mogu da napravim novi. Pitanje ako uzmem 1 ili 3 meseca hoce se desiti ista stvar ili te codove mogu da ubacim?
Kod za tri meseca bi radio bez problema i ne bi ti tražio dodavanje platne kartice.
Kod od mesec dana nisam siguran da li bi radio kao takav, ali jesam siguran da možeš da dodaš 10 dolara na nalog, pa od tih dolara da kupiš mesec dana PS Plus-a na US nalogu, takođe bez dodavanja ikakve platne kartice.
 
Rekoh da pazarim rdr2, jurim gde su najjeftiniji kodovi na cdkeys, g2a, offgamers. Na kraju najjeftinije sto sam nasao je 50$ za 47.5$ rekoh aj vazi da ustedim 2.5$ kad ono neki fee 1.5$ plus moram da cekam sat vremena da mi verfikuju porudzbinu i posalju kod. Kakva glupost, trebao sam odmah paypal i direkt na sony shop a ne ove gluposti od dopuna.
 
Na g2 pise da se ceka dok se verifikuje ali dobijes kod za nekih 15 min uglavnom odmah, bas sam pre tri dana kupovao i odmah mi stiglo
 
Moze direktno da se kupuje paypal nalogom, ja kupujem, samo treba pay pal nalog da se podesi , ubacio sam svoju karticu i radi.
 
Napravio sam nalog sa adresom americkom nasao sam neku izguglao, dodao svoju karticu i radi, placao sam bez problema i preko ps i preko drugih sajtova.
 
Koja je banka/kartica?
A realno možeš i broj/CVV da nam ostaviš, poslužiće 🤣

I meni je svojevremno radila naša kartica na Hrvatskom Store-u.. tipa nedelju dana, pre jedno 6 godina 🙂

PSN očekuje da region naloga i region iz kog je platna kartica budu isti, i koliko znam i kroz PayPal bi se videlo da je platna kartica iz Srbije, i nije moglo da se napakuje da radi, eventualno nekim budževinama sa VPN+virtualnim karticama.

Osim ako se nešto skoro menjalo..
 
Za protekli vikend bio je dostupan Dirt 5 trial koji je trebao da traje za vreme vikenda. Ali ja i danas mogu da igram igru bez problema čak i trofeji mogu da se osvajaju. Isto je tako i kod jednog prijatelja. Izgleda neko u stisnuo pogrešno dugme pa pustio celu igru. Hvala mu za besplatnu igru:)
Ako je bila greska, ispravice uskoro, jedino da diskonektujes konzolu sa neta zauvek 😁
 
Cao upravo sam kupio PSN Plus 12m US dopunu preko cdkeys.com
i pri unosu dobijam gresku: "The code you have entered may not be correct or may no longer be valid"

Kontaktirao sam support, dobar je region (US), platio sam preko PP.
 
Cao upravo sam kupio PSN Plus 12m US dopunu preko cdkeys.com
i pri unosu dobijam gresku: "The code you have entered may not be correct or may no longer be valid"

Kontaktirao sam support, dobar je region (US), platio sam preko PP.
99% kucaš kod na nalogu koji nije registrovan na US region.

Ili to ili si zaista pogrešio nešto u kucanju.
 
Pa moguce da si dobio iskoristen kod.Ako kucas sve kako treba i ako je nalog tacan onda kod ne valja.Reklamiraj to na cdkeys
 
Cao upravo sam kupio PSN Plus 12m US dopunu preko cdkeys.com
i pri unosu dobijam gresku: "The code you have entered may not be correct or may no longer be valid"

Kontaktirao sam support, dobar je region (US), platio sam preko PP.
Povuci uplatu sa PP, nemoj da čekaš da ti oni odgovore jer ćeš se načekati, ako se uopšte i jave. Napiši PP-u da si kupio scam kod, da si prevaren, priloži printScr o grešci kada ukucavaš kod, priloži im i sam kod, dokaz o kupovini i PP će da ti refundira pare. Nemoj uopšte da se cimaš sa cdkeys.com

Ja sam se tako par puta preganjao sa njima i nikada nisam dobio refund od njih, već uvek od PP. Kupovao sam u više navrata različite stvari od njih i nikada se ne zna šta će da bude scam. Kupujem i dalje, a uvek plaćam PP da bih mogao da vratim svoje pare nazad.
 
US je nalog, znam - moj je, vec sam ga dopunjavano pre godinu dana isto sa US 12m PSN Plus.
Ako imaš više naloga na konzoli - ipak proveri.

Da je kod iskorišćen ne bi bila ta greška nego "The code has already been redeemed".

Uloguj se US nalogom preko kompa ili moba na PS Store sajt, pa probaj tamo.. i vidi da li je ista ili ova greška koju pominjem.
 
" ... or may no longer be valid" - ne mora da znači da je iskorišćen. Možda je prodavac sa cdkeys to uzeo na nekoj akciji koja više ne važi, pa samim tim ni kod nije validan.

Ko je igrao WoT zna o čemu pišem. Čas posla kod postane "nije validan". ;)
 
Kako ovo preko sajta dodati u library, non stop mi izbacuje something went wrong? Tako je i na onim ABzu i ostalim ranijim igrama
 
Probaj preko mobilne aplikacije. Kod mene radi.
Post automatically merged:

Tek ta app sto mi ne radi. Jel to sad preimenovano u playstation experience?
Ne, zove se Playstation App.

Pošto je ovo ovde offtopic, prebaciću ove postove u "Playstation - Akcije i promocije" temu. I da, promeniću naziv te teme, da obuhvata i PS4 i PS5 promocije.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno