Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Želim da uzmem igru dok je na popustu ali na novom nalogu jer bih ga, kada završim igranje, prodao.
Koji mail koristite u ovakve svrhe?
Ovi poznati traže broj telefona, a hteo sam to da izbegnem. Otvorio sam Proton mail ali njega ne prihvata Sony.
Hotmail /outlook može i bez telefona ako se ne varam.
 
Želim da uzmem igru dok je na popustu ali na novom nalogu jer bih ga, kada završim igranje, prodao.
Koji mail koristite u ovakve svrhe?
Ovi poznati traže broj telefona, a hteo sam to da izbegnem. Otvorio sam Proton mail ali njega ne prihvata Sony.
Napravi bre novi gmail, to je tri i po minute posla...
Jedino na tom mailu nemoj koristiti ništa od šifara i ostalih znakova koje uobičajeno koristš za svoje mailove, jer ćeš ga jelte prodati...
Zato mislim da je dodavanje broja na tvoj lični mail loš potez, jer što bi neki random lik kome posle prodaš igru uopšte znao tvoj lični mail.
 
Naravno najbolja je opcija nov gmail nalog, kao sto kaze kolega to je par minuta posla i nema da te boli glava
 
Napravi bre novi gmail, to je tri i po minute posla...
Jedino na tom mailu nemoj koristiti ništa od šifara i ostalih znakova koje uobičajeno koristš za svoje mailove, jer ćeš ga jelte prodati...
Zato mislim da je dodavanje broja na tvoj lični mail loš potez, jer što bi neki random lik kome posle prodaš igru uopšte znao tvoj lični mail.
Da da, ne znam da citam, nisam video da hoce da proda, nikako onda to
 
Pročitao sam da gmail daje do 4x da se upiše broj telefona za naloge i posle više taj broj ne možeš koristiti za nove, a i kad budem prodavao, da ne ostane broj za recovery...
Ali ako svi tako radite, onda ću i ja :D
Hvala za info.
 
Pročitao sam da gmail daje do 4x da se upiše broj telefona za naloge i posle više taj broj ne možeš koristiti za nove, a i kad budem prodavao, da ne ostane broj za recovery...
Ali ako svi tako radite, onda ću i ja :D
Hvala za info.
Broj uopšte ne moraš da ostavljaš za Gmail, možeš i neki drugi mail za recovery a i ne moraš.
Nisam siguran, ali mislim da imam više naloga na Gmailu vezano za jedan broj (odavno).
 
Pročitao sam da gmail daje do 4x da se upiše broj telefona za naloge i posle više taj broj ne možeš koristiti za nove, a i kad budem prodavao, da ne ostane broj za recovery...
Ali ako svi tako radite, onda ću i ja :D
Hvala za info.
Broj za Gmail ne moraš da ostavljaš ako ga praviš preko telefona.
Ako ga praviš preko PC mislim da traži.
U svakom slučaju ne ostavljaj broj ako prodaješ nalog.
Praviš onaj private nalog, ne poslovni.
 
E jedino ako je ovo što @Čika_Kure piše za desktop, jer sam upravo na njemu pravio nalog i trazio mi je da upišem broj.
Pokušacu preko mobilnog.
 
Meni se sve čini da može da se klikne skip kad dodje taj ekran za broj telefona.
 
Видим да има Lego 2K за 2990дин, кошта 8990.
Sackboy A big adventure. 3500, има и за 2990.
 
Sa telefona obavezno iz gmail aplikacije možeš napraviti X naloga bez broja telefona .Imaš tips detaljnije na yt mada je 2 klika i jako jednostavno.
 
Evo nisam bio lenj pa sam probao preko racunara. Ima skip button i za recovery mail i za broj telefona. Nema potrebe za bilo kakvom gimnastikom i kreiranjem preko gmail aplikacije

Screenshot 2023-12-27 at 09.51.36.png
 
Da ne idemo puno u off, stvarno verujem da kod mene nije bilo ovoga. Vidi se poprilično ovo dugme. Jedino da sam skroz odlepio 🤪
Sada sam na poslu, večeras ću ponovo sve pogledati...
 
Da ne idemo puno u off, stvarno verujem da kod mene nije bilo ovoga. Vidi se poprilično ovo dugme. Jedino da sam skroz odlepio 🤪
Sada sam na poslu, večeras ću ponovo sve pogledati...
Ni kod mene (mada godinama nisam ni gledao).
Godinama kreiram gmail naloge preko mobilnog.
Dakle preko chrome brovser apk preko mobilnog, nikakave probleme nisam imao, a stotine PS naloga sam tako napravio (najviše pre par godina kad je još moglo da se muva i igra PSNow za Dž).
 
Pa ovo mi vise deluje kao verifikacija da nije spam otvaranje mejlova. Dok je njegovo bas za recovery.
 
Kako god da deluje, ocigledno je i to opcija koja moze da iskoci. Doduse, mozda je iskocilo jer sam na poslovnom VPN-u kad sam ovo probao.
 
Aha kod mene je za recovery, mozda ste iza NAT-a pa i to igra ulogu. Ja imam statican ip. Kako god bilo, da ne spamujemo vise, bitno je da ima vise resenja :)
 
Uspeo sam sve da završim, napravio nalog preko moba.
Ovo je sada eksperimentalno, ako sve ispadne kako sam zamislio, mogu da se zanimam i sa digitalnim kopijama igara iako su mi diskovi draži :)
 
Evo nisam bio lenj pa sam probao preko racunara. Ima skip button i za recovery mail i za broj telefona. Nema potrebe za bilo kakvom gimnastikom i kreiranjem preko gmail aplikacije

Pogledajte prilog 420401
Sa računara posle kreiranja drugog naloga nestaje ta opcija za skip .Bar je kod mene tako bilo .Testirao više puta .
 
Ima li sta dobro od igara na praznicnoj rasprodaji?
 
Oba su vec dugo na popustu od oko 50%, ici ce u extra kolekciju sigurno uskoro
 
Ma da li stvarno to mislis, narocito nakon onog leaka da su se pokajali sto su ubacili Forbidden West 😃

Jedi ce doci u nekom trenutku, mada je prvom trebalo 4 god, nek ovaj dodje i duplo brze, to je 2025. najranije. HL ne verujem da ce ikad doci, uvek i zauvek ce biti brdo HP fanova koji je ce platiti, pa makar i po 10-20 dolara.

A s obzirom na opste stanje PS Extra, ja sam od ove godine resio da krenem lepo da kupujem sta mi se igra i ne cekam njih da se smiluju.
 
Pa HFW je em vece ime, em veca igra, em su je dodali ranije. Kontam ja da ce to uskoro :D
 
Nazad
Vrh Dno