Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Mislite da su nove cene konzola nakon poskupljena? Oko 110000 kao kod vipa? Užaš ako tako bude
 
Ištvan digao na 650 disk verziju - bez igre :D
A tokom leta bilo 620 sa Horizon FW, ccc
 
Svi su digli. Kod njega su i dalje najbolje cene ako se ne varam. Ne znam da li su već cene veće u Mađarskoj i to ali da je smor situacija, jeste.

Ja pratim cene čisto informativno jer sam se pitao da li sam načinio dobru odluku kad sam uzeo u julu, ali izgleda da sam bolje prošao nego da sam čekao jesen i "jeftinije konzole", kako su ljudi ovde predviđali xD
 
Izgleda da je poslednjih par godina najbolje uzimati odmah kada nesto izadje, konzole, graficke.. Sve drzi cenu ili cak poskupi.
 
Ko bi očekivao da će konzola stara 2 godine da poskupi. Da je to neko rekao pre 2 godine svi bi se smejali.
 
Pa i ovo poskupljenje ne bi predstavljalo problem da se konzole zaista i prodaju kod nas po zvanicnoj ceni…

Digital - 400e, sa poskupljenjem 450e
Disk - 500e, sa poskupljenjem 550e

Ali situacija je skroz drugačija.
 
znaci ps5 je sada 72k (kamera je oko 8k)?
kako su krenuli uskoro ce ps5 biti 90k, igre se prodaju zasebno :D
 
Ćuti dobro je i ovako. Konačno malo da izmene ponudu. Valjda će se setiti da ubace Sony sa 2 džojpada u ponudu. Ko još koristi kameru?
 
Ona onuda pre par nedelja za 85000 sa 3 igre je bila dobra ipak
 
za 6meseci cemo da kazemo "ona ponuda sa kamerom je bila dobra ipak"
:ROFLMAO:

Inace, cemu sluzi kamera na sony?
 
Kod PS5, kamera služi da se snimaš dok igraš. Pre svega je namenjena strimerima.
 
a pa da... verovatno sluzi i za one igre gde se igra (uz muziku) ispred tv-a...
 
Da je dzojstik, pa da razmislim...
 
Rasprodale se sve konzole u A1, izgleda da je bila dobra ponuda. Jedino ako su imali mali broj na stanju, pa da je brzo otislo...
 
Al ovo "požuri, ponuda ističe za 57 dana" 🤣🤣
 
kada bi sve posebno kupio to bi bilo 99k? Lol
Sony 65k, igra na disku 10k, dzojstik 9k, sluske 15k...
 
Piše da je ComputerLand prodavac ali na njihvom sajtu nema ništa. Da li je moguće da je ovo samo ponuda na Ananasu? Nekako mi nema logike.
 
Kad se pogledaju ostale ponude za PS5, pa cena novog gamepada ovo i ne izgleda lose 👀
 
Nazad
Vrh Dno