Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Ma jok, ja sam sa nekim najobicnijim paketom od 500 din mesecno u banci dobio Visu Gold, nisu to one americke fore :) Mada iskreno nijedan popust do sad nisam iskoristio 😁
 
Kod nas bi morali sa pumparicama da cuvaju te konzole, bez gledanja u telefon.
 
a da li vaze oni popusti sto se dobijaju preko telenora za kupovinu u G?
Situacija je malo složena po pitanju kupovine sa kodovima i na rate u Gigatronu. 😁
Prošle nedelje uzeo bundle sa Tsushima-om i kad sam došao na kasu, pita kasir kako plaćaš. Na kraju se ispostavilo da kreditnom možeš, ali je osnovica koja se gleda cena 100k iliti maloprodajna cena. Telenor vaučer može, ali ne skida cenu za 17% već na 90k što je najniža cena. Dakle, donja granica je 90k, pa okreni ga kako hoćeš. Popust sa intesa debitnom od 15% ovde ne važi, jedino važi popust sa intesa kreditnom od 5%, pa konzola izađe 95k.
E takva vam je situacija u našoj zemlji.

P.s. I jedno neprijatno iznenađenje. Kada je radnik doneo konzolu, krenuo da je otpakuje, kao mora da se proveri da je sve tu, ja pitam, jel se igre dobijaju na kasi, kaže ne igre su unutra. Dakle, oni otvaraju kutiju da bi ubacili igre unutra i posle zatvaraju (lepe nazad one dve okrugle trake). Zanimljivo, na igrama stoji uvoznik Briv kao i na konzoli, pa je pitanje da li uvoznik to radi ili ovi u prodavnici. U svakom slučaju neprofesionalno do bola.
 
Da on proveri sta ima unutra. :ROFLMAO:

KP Elita jednom i zauvek.
 
Sta je lose u otvaranju u radnji da se unutra proveri za fizicka ostecenja i da li nesto fali u pakovanju?
 
Gubi se utisak otvaranja kod kuce, i taj uzitak, miris neceg novog.

Ili ako je za poklon, ne ide da sve bude izbrcano unutra.

A ovo otvaranje i ubacivanje igara, prejadno. Ispada da je roba polovna onda.
 
Koliko sam ja video, u drugim zemljama, ako na kutiji nije otšampana slika igra iz bundle-a (a prodaje se u bundle-u) onda se dobija odvojeno. Kutija se ni u kom slučaju ne sme otvarati od strane prodavca.
 
Upravo tako, a ovako se ciganisu i otvaraju i kao bundle, a kutija od klot konzole, nigde natpis ili cover da je pravi bundle sa odgovarajucom igrom. :D
 
Sta je lose u otvaranju u radnji da se unutra proveri za fizicka ostecenja i da li nesto fali u pakovanju?
Nemam pojma, nenormalno mi je da vadi sve iz kutije da proverava da li je svaki kabl tu.. Kad tako krenemo, onda možemo i da ga povežemo na TV u radnji da vidimo da li sve šljaka kako treba :D

Upravo tako, a ovako se ciganisu i otvaraju i kao bundle, a kutija od klot konzole, nigde natpis ili cover da je pravi bundle sa odgovarajucom igrom. :D
Zalepe na kutiju nalepnicu sa slikama igara :)
 
P.s. I jedno neprijatno iznenađenje. Kada je radnik doneo konzolu, krenuo da je otpakuje, kao mora da se proveri da je sve tu, ja pitam, jel se igre dobijaju na kasi, kaže ne igre su unutra. Dakle, oni otvaraju kutiju da bi ubacili igre unutra i posle zatvaraju (lepe nazad one dve okrugle trake). Zanimljivo, na igrama stoji uvoznik Briv kao i na konzoli, pa je pitanje da li uvoznik to radi ili ovi u prodavnici. U svakom slučaju neprofesionalno do bola.
To su radili i pre godinu dana... Otvore da vide samo da li su igre tu, ne vade konzolu, ne prevrcu po kutiji... bar nisu ispred mene...
 
Mene su terali da potpišem izjavu da sam odbio da se nešto otvori i proveri.
To im je prostačka fora, jer ako preuzimaš u radnji onda se slažeš da je sve celovito i ispravno. A to naravno, ne možeš da znaš dok sve lepo ne otvoriš i vidiš, a onda i ne samo uključiš, nego testiraš proizvod, što je u prodavnici nemoguće.
 
Pa zna se kako izgleda kutija konzole koja je namenjana da bude prodata kao Bundle. Nema samo nalepnicu na sebi, nego je ceo art igre svuda na kutiji, u opisu itd.

Sve u svemu, ne svidja mi se pristup nasih prodavaca, ali nista bolje i ne ocekujem. Kapiram ljude da sumnjaju u KP prodavce, sa kojima nemaju iskustva, ali ovo sad ispada da treba da se plasis i nasih prodavaca. Dobro je dok ti prilikom kupovine ne daju neki izlozeni reklamni model, jer su takvi uglavnom na "akciji".
 
Ma u pravu si skroz za kutiju, svima je jasno da ovo nisu pravi bundlovi :)

Naši su uvek bili jajare za svu tehničku robu, tako da nije ni bilo za očekivati da će se ponašati normalno za proizvod koji je u velikom deficitu :)
 
A pazite ovu situaciju. Naručim konzolu da mi stigne kurirskom službom. Ko će da dokaže da unutra ima ili nema diskova koje su oni ubacili?
 
Ako ne snimaš otvaranje kutije, onda zavisi sve od prodavca.
Mada i ovako zavisi od prodavca, jer može da te odbije, a na sudu ne priznaju snimak kao dokaz (dešavalo se).
 
Za to otvaranje u radnji bi ih samo poslao na buvljak, pa nek tamo otvaraju neraspakovane proizvode. U životu mi to ne bi uradili, čak bih se sprdao namerno i izašao.
 
Pa sad jedini nacin da pomislis da ti nisu otvarali kutiju je da dobijes igre zasebno.

Ne znam kakva je prostor u kutiji unutra, ali za PS4 Pro koliko se secam imalo je mesta za jednu igru, mozda dve, ali da se naguraju tri, tesko.
Bas me zanima kako su ih ugurali unutra. :D
 
Kod mene su koliko se sećam lagano stale 2 igre, plus su onom nekom trakom (ili kako se već to zove, pojma nemam) spojili i kutiju sa slušalicama tako da bi ustvari morao i nju da iseče da otvori i pogleda.. Glupost teška...
 
U games-u kada sam ja pazario svoj primerak ps5 dobio sam kutiju neraspakovanu a igre osvojeno prodavac uzeo i ubacio u kesu, kutiju nije otvarao.
 
Sta je ovo, Games nema nista, Giga sve manje, jos par grada na stanju. Kupuje narod otvarane kutije, samo rska! :D

Igra im se HZD 2, GT7, razumem ih. 😟
 
Zavisi koji bundle izabereš. Tsushima ima u 12 gradova.
Ako im se igra HDZ onda bolje sačekati bundle sa njim. Takav je bar moj slučaj.
 
Pitanje je koliko će takvih bundlova biti, iz prostog razloga što tu sigurno zarađuju manje nego na ovim.
Mrzi me sad da prevrćem po temi, da li je kod nas uopšte bio u prodaji onaj oficijelni R&C bundle?

Ovaj:
UUu8t2pj4VbEpsmfqJ3JlrMkuyhsndWefGcaR1QmQjE.jpg
 
Bio je. Mislim da je neko sa foruma čak i kupio taj bundle.
 
Nazad
Vrh Dno