Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Znam, sta da se radi. Vazno da sam uspeo da uzmem digital, da ne moram disk verziju i dodatne igre.
 
Moja greska, nisam ni citao, mislio sam da si slao zato sto je zavedeno kao 3 stavke, a ne zbog digitala :D To su lepe vesti da stizu i digitalci
 
Ja bih uzeo taj bundle odmah, bez razmisljanja.... Jel puna cena tj. nekih 65.000 dinara ? Jel si se i ti prijavio jos tamo prosle godine ?
 
1.jula imao propusten poziv 069/744.... mislio da je neka smaracica i nisam se javio.Ubacim ja danas taj broj u kontakt da vidim dal ima viber i slicno,kad ono nema nista.Okrenem ja broj kad tamo: Halo GameCentar izvolite.I tako izvisio za konzolu
 
Sad sam zvao GC da ih pitam o cemu se radi da neko ko se skorije prijavio bude povan za konzolu, a ja koji sam se evo prijavio na danasnji dan tacno pre 5 meseci ne budem i kazu javice mi se sutra. Momak koji mi se javio je vrlo ljubazan i razuman i kaze da on raspolaze informacijama samo za Standard Edition i da ce proslediti moje pitanje nadredjenima za Digital pa ce me obavestiti. Stvarno bezveze.....

Meni je drago da sto vise ljudi dolazi da konzole, ali bezveze je da se ljudi preskacu....
 
Cek cek, oni sad pakuju tj uslovljavaju i digital verziju kao bundle? Pa gde je tu logika
 
Pa ocekivano, to je dosta nas i pisalo na prethodnim stranicama....
 
Cek cek, oni sad pakuju tj uslovljavaju i digital verziju kao bundle? Pa gde je tu logika
Pa da, ali ovaj budle sa dodatnim džojstikom i punjačem je logičan, za razlik od onih Destruction AllStars bravura...

EDIT: Sad sam poslao upit gospodinu Branku Dangubiću čiji mail stoji na kontakt formi koju sam dobio od GC kad sam se prijavio, uz potvrdu prijave.
Pitao sam čoveka:
  • da li ima digitalnih verzija u GC,
  • da li je onaj screenshot porudžbine koji je postovao athlon87 verodostojan (jer sam se juče raspitivao u GC i rekli su da će digital verzije biti za sve prijavljene, ali ne pre kraja godine),
  • i ako je odgovor na prva dva pitanja "da", zašto ne poštuju redosled prijavljivanja i liste zainteresovanih koje su sami osmisli i kreirali?
 
Poslednja izmena:
Da, pitao sam da li moze bez dzojstika rekli su ne.
Ali opet mi je bolje ovo nego dodatne igre...
 
Narode, izvinjavam se unapred ako je vec napisano, nisam bas pratio temu. Gde trenutno moze da se kupi PS5 disk verzija u roku od 1-2 nedelje i koji bundle-ovi su trenutno u opticaju?
 
Marezz to sto ti hoces moze samo na KupujemProdajem oglasima.

U radnjama zoves, prijavis se na listu cekanja i zovu te jednog lepog dana.
Mozda za 2 nedelje, mozda za 2 meseca, mozda nikad..

Bundlova sa igrama ima raznih, bar jedno 4-5 do sada, i stalno iskacu novi, pa koji ti se zalomi..
 
Vidim ljudi pominju da su ih zvali za 1-3 nedelje pa zato pitam.. I 2-3 nedelje je ok sto se mene tice, samo da ima negde da se kupi :) Jel znas mozda koji su bundlovi aktuelni sada?
 
Očigledno da su krenuli i da zovu ljude za digitalne verzije.
Sad po kojem redosledu mi nije uopšte jasno, jer ima nas par ovde koji smo se već prijavili pre par meseci.
Bitno da su me zvali pre 10ak dana i nudili disk bundle verziju uz napomenu da digital verzije teško da će biti do kraja godine.
 
Očigledno da su krenuli i da zovu ljude za digitalne verzije.
Sad po kojem redosledu mi nije uopšte jasno, jer ima nas par ovde koji smo se već prijavili pre par meseci.
Bitno da su me zvali pre 10ak dana i nudili disk bundle verziju uz napomenu da digital verzije teško da će biti do kraja godine.
Bukvalno su mi juče ovu priču pričali...
Mada sam pomalo rezervisan oko ovih digital verzija u smislu koliko su dostupne onima koji nisu "mali od snaje i šurnjaje", obzirom da ih zvanično nigde nema...
Kako je krenulo nadam se da će se brt Orban otvoriti pa da se konačno pojave digitalci na KP po normalnim cenama i normalizuju ponudu i potražnu (a samim tim i cene kod nas).
 
Bukvalno su mi juče ovu priču pričali...
Mada sam pomalo rezervisan oko ovih digital verzija u smislu koliko su dostupne onima koji nisu "mali od snaje i šurnjaje", obzirom da ih zvanično nigde nema...
Kako je krenulo nadam se da će se brt Orban otvoriti pa da se konačno pojave digitalci na KP po normalnim cenama i normalizuju ponudu i potražnu (a samim tim i cene kod nas).
Bukvalno ne znam nikog ni u jednoj prodavnici. Oko 20 maja sam se prijavio kod svih za digital verziju.
Sad sam malo i sumljicav sta ce mi sutra stici :)
 
Mene upravo zvali iz Gamesa za digitalnu, 52.000, a nisu ni jednom spomenuli dodatnu opremu.
Toliko cu i da ponesem, i ne izlazim bez konzole :D

Games u trznom centru Galerija pored gazele.
 
Vidim polako zovu ljude,valjda ce i moja standard verzija koju sam porucio jos 17 aprila u Games-u 😁😅
 
Pa kad si se ti prijavio pa da i njih jurim ? :-D

Iskren da budem nemam pojma, ja sam se prijavio online na par mesta mesecima unazad. Gigatron, Games, Game Centar, pa kad je bio onaj upitnik u tehnomaniji, mozda jos negde..

Takodje imam naviku da kad god sam u nekom trznom centru udjem u te radnje i zamolim ih da me stave na liste cekanja.
 
Nesto mi muljaju ovi iz Gigatrona. Jos pre 10 dana zvali, rekli da je konzola stigla u magacin i da ce me za par dana kontaktirati iz radnje da dodjem da preuzmem. Posto 10 dana niko ne zove, danas okrenem kol centar da pitam sta se desava, kazu mi da u sistemu stoji da je konzola dostavljena u radnju, da me verovatno ceka tamo. Odem do radnje, ode tip da proveri, vraca se i zove kolegu, da bi onda otisli i po treceg kolegu, te na kraju rekli da je stigao za sad samo dodatni dzojstik koji sam narucio uz soni, ali konzola jos nije. Kao bice verovatno za koji dan. Kontam da je neko preko reda pokupio moju...

A bio sam na listi cekanja i u GC, oni me zvali bukvalno 5-6 sati posle Gigatrona, i ja prosledio rezervaciju drugaru. Naravno, on u medjuvremenu uredno pokupio soni, dok ja jos cekam :)
 
Pisao sam Gamesu kao reply na prijavu iz aprila, kazu bila je dostupna jako mala kolicina i da ce me kontaktirati kada dodjem na red
 
Dobio sam poziv iz gigatrona za disk verziju sa igrama spiderman i destruction. Ako sam dobro čuo 76000 traže. Pošto sam ovo već preuzeo, ako je neko zainteresovan da preuzme neka mi pošalje poruku da se dogovorimo da predam rezervaciju. Čini mi se da si rekli sledeće nedelje da se preuzima, treba da se obavesti u koju radnju da pošalju.
Moram im javiti brzo jer zovu dalje.
 
Nazad
Vrh Dno