Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Ne moze biti iz Madjarske , a da je na 24 meseca, neka me ispravi neko ako gresim...
 
Pa kupljeno preko firme i tebe ne štiti zzp, već pošto je preko firme (odbija pdv i šta već, stavlja razliku, plus skalping...), on posle reklamira pozivajući se na zakon o obligacionim odnosima (ako se ne varam, a mislim da ne). Jer efektivno ti tu nemaš garanciju ako budeš hteo sam da reklamiraš, jer i da hoćeš, ne može.
 
Zvali i mene iz gc za konzolu. Moze danas da se plati i preuzme u NS ili da mi posalju na adresu. Ako neko hoce da preuzme tu rezervaciju, trebalo bi hitno da se javi ovde :). Onaj standardni bundle od 82000.
 
Ako nekog budu.. zvali.. da ustupi.. nek mi posalje PM.. bez banovanja.. :D
hvala na odgovorima
 
Zvali su mene juce, ali sam nesto bio nadrndan i rekao da mi je preskupo.
Danas bih vec platio toliko. Eto...
 
Ako neko planira da odustane nek javi jer bih ja da kupim jednu sebi.
 
Da li neko zna kakva je situacija na kupujemprodajem trenutno, koliko je realno i pouzdano uzeti PS5? Koja je fora sa ovim garancijama i "pisanim garancijama"? Sad sam pitao nekog lika kaže "overena na firmu, 24 meseca, donosis kod nas u servis u Beograd", znači u slučaju kvara on čeprka po njemu a doneo ga je Madjarske verovatno i to je "pisana garancija"?
Verovatno su doneli iz Konzolvilág iz Mađarske. U slučaju kvara onda oni rešavaju sa prodavnicom u kojoj je kupljeno, ne verujem da čeprkaju po konzoli.
Ako neko planira da odustane nek javi jer bih ja da kupim jednu sebi.
Imam ja preorder na 2 mesta. U međuvremenu sam nabavio konzolu, prosleđujem ako me budu zvali.
 
Zahvaljujem.
 
Mene takođe danas zvali opet posle one ispale od pre neki dan, uplatio, nek' ide život. :p Valjda sledeći put kad bude izlazio Ps5Pro ili PS6 neće biti ovog smaranja. 😁
 
Mene takođe danas zvali opet posle one ispale od pre neki dan, uplatio, nek' ide život. :p Valjda sledeći put kad bude izlazio Ps5Pro ili PS6 neće biti ovog smaranja. 😁

Ove iz gc uopšte ne razumem...meni poslali da je rasprodat i ne zna se kad ce sledeća tura. 😂
Meni stiže iz gt krajem ove početkom sledeće nedelje... ako zove gc postavicu ovde pa ko hoće neka preuzme rezervaciju...
 
Ove iz gc uopšte ne razumem...meni poslali da je rasprodat i ne zna se kad ce sledeća tura. 😂

Moguće da je u pitanju ista tura. Mene prvi put kad su zvali rekli su da je neko odustao i da mogu da se ubacim ako hoću, posle sat vremena sam bio potvrdio, ali je navodno bilo kasno. Moguće da je u međuvremenu opet neko odustao ili nije uplatio do kraja dana kao što su tražili pa su me opet cimnuli budući da sam praktično i bio potvrdio.
 
Izgleda da svim radnjama stižu konzole osim CL trenutno, a ja tamo imam rezervaciju i trenutno sam 26. na redu. Ako neko ima rezervaciju da prosledi nek mi piše u pp, a ja ću onda ovu moju proslediti kad budu zvali. Za CL koliko sam pratio nisu forsirali da se uzimaju igrice uz konzolu, ali s obzirom da su ovi ostali prodali brda glupavih igrica, koje sad koštaju punu cenu, verujem da će i CL krenuti njihovim stopama
 
Danas su mene zvali iz CG, znajući da sam prijavljen za digitalnu.
Zvali da obaveste da ce digitalne tek možda biti krajem godine i da li da me stave na listu za standardnu.
Na moju konstataciju, da su već zvali i nudili u paketu sa igrama, kaže da se to tako forsira od strane Sonija.
Svakako sam im rekao da zovu pa ćemo videti dalje u zavisnosti šta budu nudili u paketu.
 
Jesu li stigle konzole onima koji su unapred platili bundle od 82k gc-u ?
 
Ja sam danas preuzeo, a konzola je bila u prodavnici i juče, samo mrzelo me da se cimam po vrućini. Ako je nekom bitno, imali su i crnih i crvenih kontrolera, a punjači im stižu od nedelje.
 
Na G sajtu su postavili isti bundle (Ratchet + Spiderman) koji je GC valjao za 82.5K, samo što je tamo 80K.
 
Na G sajtu su postavili isti bundle (Ratchet + Spiderman) koji je GC valjao za 82.5K, samo što je tamo 80K.
Mislim da im je to više kao placeholder. Meni su pre par dana ponudili samo r&c bundle.
Taman hteo da napišem da im se cene za gotovinu i na odloženo razlikuju ali vidim da su stavili...
Pošto je neko pitao za kartice. R&c bundle je bio 74k za kes, 83k za odloženo
 
Ko sme u 100 marki, da su ovi ispod deset postova botovi, koji botuju za prodavce/distributere konzola za koje rade, a kritikuju konkurenciju?

Polako majkani, šta ste skalpovali, skalpovali ste, ko je kupio, kupio je, još koji mesec, pa ćete vući ljude za rukav na ulici da kupe pokoju konzolu i to po normalnoj MPC.
 
Ko sme u 100 marki, da su ovi ispod deset postova botovi, koji botuju za prodavce/distributere konzola za koje rade, a kritikuju konkurenciju?
Nisu svi, taman posla, ali ima ih. To su počeli da rade još od oktobra-novembra. Kada smo krenuli da brišemo takve postove, dajemo poene i banujemo, neki su smatrali cenzurom. Kutija je bio baš direktan na prethodnoj strani, ali sada je valjda jasno da se borimo protiv toga već mesecima.
 
Ko sme u 100 marki, da su ovi ispod deset postova botovi, koji botuju za prodavce/distributere konzola za koje rade, a kritikuju konkurenciju?

Polako majkani, šta ste skalpovali, skalpovali ste, ko je kupio, kupio je, još koji mesec, pa ćete vući ljude za rukav na ulici da kupe pokoju konzolu i to po normalnoj MPC.
Evo smem ja :) Imam ispod deset postova, a ne botujem ni za koga.
 
^ Ok, ti ne agituješ ili kudiš naše distributere, ti dovlačiš iz Mađarske... :ROFLMAO:

@Corvus Corax
Ma da, jedino što bode oči koliko su se aktivirali u poslednjih par dana kako su stigle izvesne količine, a očigledno da je opala zainteresovanost za kupovinu po sklaperskim cenama i bundle ucenama...
Sve u svemu zahvaljuejem na ažurnosti.
 
Poslednja izmena:
Isto 😀
Aktivirao se ovde jer mislim da treba razmeniti iskustva sa kupovinom i ustupiti rezervaciju viška. A došao na preporuku sa drugog foruma.
Ne znam zašto uvek mora sve da bude odmah povezano sa scalperima,prodavcima, preprodavcima..
Ista situacija :) Ja sam nabavio PS5, a imam rezervacije na više mesta i bolje mi je da ovde da prosledim rezervaciju nego da konzola odem nekom preprodavcu koji će odmah da je pukne ne KP. Danas sam prosledio jednu rezervaciju.
 
Ko sme u 100 marki, da su ovi ispod deset postova botovi, koji botuju za prodavce/distributere konzola za koje rade, a kritikuju konkurenciju?

Polako majkani, šta ste skalpovali, skalpovali ste, ko je kupio, kupio je, još koji mesec, pa ćete vući ljude za rukav na ulici da kupe pokoju konzolu i to po normalnoj MPC.
Moze :). Ja kad sam preuzeo rezervaciju imao sam ispod 10 postova, a moju sam pre par dana prosledio drugom clanu foruma.
 
Ako je neko zainteresovan za PS5 u GC da mu prosledim rezervaciju nek se javi na PM
 
@Ruvidium lepo sam napisao članovi ispod deset postova koji jednu firmu veličaju drugu pljuju, nisam napisao da su svi članovi ispod deset poostova na ovoj temi mešetari, ne znam šta ti nije jasno?

U poslednjih par dana je bilo prvih postova tipa uplatio sam PS5 tu i tu (naravno post se piše odmah kad se počne pisati da je ta i ta firma krenula da zove), još mi ništa nije stiglo, ali zato tu i tu ima PS5 odmah dostupno, cena ta i ta, ako platite za gotovinu cena još niža.
Ma važi, nije providno.

@Tamahej svaka čast druže, ali kako ja da znam da si ti nekom sa foruma ustupio svoju rezervaciju za PS5, kad ti se niko nije zahvalio, bar ne u javnom delu foruma.
 
Nazad
Vrh Dno