Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Stigao ps5 ratchet and clank.
Ono sto sam primetio je razlika u plastici u odnosu na one prve verzije... Glatka je, nema one x, o, trougao i kocka reljefe
 
@Čika_Kure
Da, vise oglasa danas postavljeno na kp, sve bundle-ovi.


Pre nego što mnogi graknu da ovoga ima i drugde, odgovor je sve manje ili nimalo... A i gde ima svakako nije u dosluhu sa distributerima, već skalperi imaju druge mehanizme i cake kako dođu do većeg broja konzola...

Međutim, kontam da su se zajebali, ko je hteo kupiti, kupio je, još koji mesec i biće ovoga ispod bundle cene, samo da se vrati deo para...
 
Imam jedan ps5 u gigatronu, ako neko hoce neka me iscima na pvt.
80k onaj bundle (spiderman i dark souls ili tako nesto)
(Ne ugradjujem se nista, samo prosledjujem ps5 dalje)
 
Ako neko jos ima rezervaciju a prosledio bi, prijatelj bi kupio za sebe. Dosao je juce da proba Ratchet kod mene i krenuo je u potragu za kupovinom konzole :D.
Droga :D
 
Kakva invazija molbi za prosleđivanje konzola... Nadam se da se te prosleđene konzole srvarno koriste za igru, a ne za preprodaju... Opreza nikad dosta posle one akcije zajebanog kad je nekim forumašima omogućena nabavka nvidia 3xxx GPU kad se nigde nije mogla nabaviti, pod uslovom da ne rudare i da se ne preprodaju, što je, naravno, mahom zlopotrebljeno i prekršeno...
 
Mnogo negativno :).
Mene ako ikad budu zvali za one digitalne verije ostavicu na forumu pa ako hoce neki stariji clan da uzme why not. Neka i proda i zaradi ako moze.
 
Mnogo negativno :).
Mene ako ikad budu zvali za one digitalne verije ostavicu na forumu pa ako hoce neki stariji clan da uzme why not. Neka i proda i zaradi ako moze.
Poslednja dvojica koja su se javila imaju dva posta zajedno...:)
Uglavnom niti broj postova ništa ne znači, ponovo referenca je aranžman koji je zajebani omogućio...
Eto piši mene za digitalnu oma, slikaću i kako otvaram box i šaljem slike svaki mesec sve sa datumom da se vidi da je kod mene... ;)
 
:))))
Ako me ikad pozovu tvoja je :).
Ja bas nisam mogao da cekam digitalnu. Stalni najavljuju kolicine, a ne znam da li je neko dobio u poslednje vreme makar jedan komad.
 
Poslednja dvojica koja su se javila imaju dva posta zajedno...:)
Uglavnom niti broj postova ništa ne znači, ponovo referenca je aranžman koji je zajebani omogućio...
Eto piši mene za digitalnu oma, slikaću i kako otvaram box i šaljem slike svaki mesec sve sa datumom da se vidi da je kod mene... ;)
Ja sam rezervaciju preuzeo od @DBraveZ, kome bih jos jednom da zahvalim, a imam jednocifren broj postova, i necu je preprodavati :). Inace ako meni ikad jave za neku od mojih rezrevacija, ja cu je takodje proslediti dalje ako tad bude zaiteresovanih.
 
:))))
Ako me ikad pozovu tvoja je :).
Ja bas nisam mogao da cekam digitalnu. Stalni najavljuju kolicine, a ne znam da li je neko dobio u poslednje vreme makar jedan komad.
Ne znam dal je nabavljana nova količina digitalnih verzija, ali vidim da se par istih pojavilo na KP prethodnih dana. Tako da možda i jeste, jer mi ne deluju da su preprodavci u pitanju tih par oglasa. Više deluju kao skalperi. :)
 
Ja sam rezervisao izmedju ostalog i u Game Centru na Crvenom krstu. Zvao sam ih da pitam za taj Rachet bundle, jer mi decija igra i treba u nacelu, a i da ih pitam sta se desava sa rezervacijama.

Rekli da ne idu bas po listi nego da saraju malo. Prvo malo od pozadi.. pa malo iz sredine, pa malo sa pocetka. [Facepalm]

Inace sam se prijavio, valjda Decembar, a mozda i februar.. ne secam se...

Ja nesto gluplje u zivotu nisam cuo. Sta ce ti onda lista. Lepo listice, pa u bubanj pa izvlaci?!?!?!

Kakve imbecile sa minijaturnim mozgovima danas zaposljavaju po tim shopovima, to je sramota. Radio sam i ja jedno vreme devedesetih kao klinac za male pare, ali sam i tamo gde sam radio bio najbolji i sve sam znao. Prosto po meni muskarac ne sme da bude glupav ili neupucen u svoj posao?!!
Taj tvoj bundle bi kostao 1,200 eura najmanje. Ne bi prodali ni 500 komada na nivou Evrope
A izvini, koliko mislis da su placali kod skalpela? Vidjao sam i po 1700€ konzole na eBay-u??
A ovako, zeznuli bi ogromnu kolicinu skalpela, jer ko ce jos da ulozi u toliko dodatnog hardvera, koji se mnogo teze prodaje.

A na zapadu nisu stipse. Kome treba konzola bez igrica i dodatne opreme? Ljudi bi to svakako kupili, samo sto je, kao sto rekoh, to vrv vezana trgovina, koja je u EU zabranjena!
 
malopre me zvali iz Game Centra, spajermen + Ratchet bundle 82500 din, ja sam vec nabavio zahvaljujuci kolegi sa foruma, pa evo da se na ovaj nacin revansiram saborcima forumasima, ako neko hoce da preuzme rado cu mu ustupiti...
 
Najbitnije je da se dolazi polako do konzola, mi koji cekamo Digital bice valjda nekad, a generalno je bitno da ih bude sto vise na 'trzistu' ma kakvo trziste bilo....:)
Za ophodjenje GC prema 'listi' bolje da ne komentarisem nista...
 
Mene su isto zvali pre sat vremena (prijavio sam se pre tri dana :p), reko javiću vam za sat pošto sam bio u gužvi, sat vremena kasnije već kasno. Ali nema veze, samo neka stižu. :)
 
Ja se samo plasim da ne bude - sad je bila tura, a sledeca ce ko zna kad, za par meseci...
 
Dakle treba odmah prihvatiti, pa ponuditi ovde ako neko hoće da uzme. A u slučaju da niko neće, lako je otkazati.
 
Možemo uskoro da očekujemo oglase tipa prodajem rezervaciju za ps5 ili ustupam uz određenu nadoknadu...🤣
Ja sam tako kupio pre 2 meseca. Oglas na KP, a umesto cene stajao dogovor.

Ali je na kraju dogovor bio skroz kul. Lik mi je za svoju muku naplatio samo 2000 dinara + da otkupim kontroler od njega (kod nas kupljen jos u decembru, neotvoren sa garancijom).... krastavac, čini mi se da više nije imao para da kupi. A cenu od 2000 ne smatram skalperskom, ipak je imao malo muke da mi prebaci rezervaciju i sasvim je OK platiti za tu uslugu...
 
Meni su tražili da odmah uplatim ceo iznos, odnosno do kraja današnjeg dana najkasnije
Vrše pritisak :)

Najviše što mogu da urade je da onda na kraju dana pozovu sledećeg, a ne odmah kao što su uradili. A nije korektno što nisu sačekali ni tih sat vremena.
 
Da, ko nema e-banking praktično treba da ima kod kuće 90k u kešu da može odmah da uplati jer imaš par sati dok se većina banka/pošta ne zatvori, bez veze. Istini za volju nisam baš bio skroz oduševljen što treba da dam skoro 16k za te dve igre koje će za par meseci verovatno biti nešto tipa 20$ :p
 
Ja sam uplatio juče i još mi ne javljaju da su stigle konzole. Već počinjem biti nestrpljiv :)
 
Molim šabane iz Game Centra da prestanu sa pravljenjem duplih naloga putem kojih sebe dižu u nebesa, a ostale prodavce blate bez razloga.

Provalili smo vas još pre tri meseca i patetični ste i providniji od trogodišnjeg deteta kojeg su roditelji uhvatili sa rukom u tegli bombona. Ako hoćete reklamu, platite je.

I verujte nama je mnogo lakše da vas banujemo nego sto je vama da pravite nove naloge.
 
i wanna go home tom hiddleston GIF
 
Da li neko zna kakva je situacija na kupujemprodajem trenutno, koliko je realno i pouzdano uzeti PS5? Koja je fora sa ovim garancijama i "pisanim garancijama"? Sad sam pitao nekog lika kaže "overena na firmu, 24 meseca, donosis kod nas u servis u Beograd", znači u slučaju kvara on čeprka po njemu a doneo ga je Madjarske verovatno i to je "pisana garancija"?
 
Nazad
Vrh Dno