Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

a ti prosledi kolegama na forumu 🍻
 
i ja zvao gigatron, kao uzeli podatke ali mi ovo ne lici na preorder vec vise na "listu zainteresovanih"... A tako mi je i rekao ovaj sto se javio... Isto rekao jun/jul
 
Pozdrav drustvo, kao sto su vec neki i pisali, vece kolicine se ocekuju pocetkom juna.
 
Moram da se nadovezem za Sony Srbiju, posto jelte radim za njih, znaci nasa kancelarija nije nadlezna za Playstation, Briv konsalting vam je glavni za Playstation u Srbiji, njih pitate za sve, Roaming uvozi samo i ISKLJUCIVO za svoje potrebe znaci za THM, WW i Emmi kao i Iris Mega tj CL.
Sony kancelarija u Srbiji se bavi sa drugim proizvodima znaci TV-i, Professional, foto aparati, kamere, sluske, zvucnici itd itd, ali Playstation nazalost ne radimo jer da radimo bilo bi nam mnoooooogo lakse i btw Madjari su nadlezni Hrvatima, a Hrvati nama, i Sony Srbija postoji samo kao kancelarija.
 
Znači Mare nabavi mi digital jedan, ako već ne možeš više 😂😎
 
Pa vidis sta je covek napisao, cime se bave vezano za Sony-jeve proizvode.

Mozes da dobijes jedan digital camera :)
 
Moram da se nadovezem za Sony Srbiju, posto jelte radim za njih, znaci nasa kancelarija nije nadlezna za Playstation, Briv konsalting vam je glavni za Playstation u Srbiji, njih pitate za sve, Roaming uvozi samo i ISKLJUCIVO za svoje potrebe znaci za THM, WW i Emmi kao i Iris Mega tj CL.
Sony kancelarija u Srbiji se bavi sa drugim proizvodima znaci TV-i, Professional, foto aparati, kamere, sluske, zvucnici itd itd, ali Playstation nazalost ne radimo jer da radimo bilo bi nam mnoooooogo lakse i btw Madjari su nadlezni Hrvatima, a Hrvati nama, i Sony Srbija postoji samo kao kancelarija.
O gde si Mare bio, kad sam pljuvao po Sony Srbija? Šalim se, otprilike su i meni to napisali kad sam poslao upit koliko PS5 je uvezeno za potrebe ovlašćenih distributera PS5 u Srbiji. Prvo me uputili na Hrvate, koji su rekli da nemaju taj podatak, da mi mogu dati podatak za Hrvatsku (što me ne zanima). Posle sam ponovo "gazio" ove iz Sony Srbija pa su mi rekli da oni to stvarno ne znaju i ne prate. Cirkus Kolorado, bez tetke na trapezu.

EDIT: Dobro, bar sad znam da pišem Mađarima, nemoguće da ozbiljna korporacija kao Sony ne zna koliko je komada PS5 konzole isporučila u jednu zemlju, makar i ovakvu bestragiju kao Srbistan.
 
O gde si Mare bio, kad sam pljuvao po Sony Srbija? Šalim se, otprilike su i meni to napisali kad sam poslao upit koliko PS5 je uvezeno za potrebe ovlašćenih distributera PS5 u Srbiji. Prvo me uputili na Hrvate, koji su rekli da nemaju taj podatak, da mi mogu dati podatak za Hrvatsku (što me ne zanima). Posle sam ponovo "gazio" ove iz Sony Srbija pa su mi rekli da oni to stvarno ne znaju i ne prate. Cirkus Kolorado, bez tetke na trapezu.

EDIT: Dobro, bar sad znam da pišem Mađarima, nemoguće da ozbiljna korporacija kao Sony ne zna koliko je komada PS5 konzole isporučila u jednu zemlju, makar i ovakvu bestragiju kao Srbistan.
Sony je trenutno ne sljivi Srbistan ni 2% kad je u pitanju play station. I nedaj boze da cu im zameriti kad se diskovi prodaju u otvorenom koferu na terazijama.

Iz istog razloga jos uvek moramo da se registrujemo da smo sa Aljaske itd...

Tako da se sigurno neko dobro nasmejao mailu koji stize iz zemlje cipovanih ps-ova iza koga stoji besni potencijalni kupac koji zahteva neke liste a sam ima lazne accounte sa Aljaske, Londona ili boga pitaj odakle za zemlju koja nije priznata na Play station mrezu a koja ima stanovnika nekog veceg grada i gde se 80% ljudi krsti i levom i desnom kad cuje da neki ljudi daju tolike pare na "igrice".
 
O gde si Mare bio, kad sam pljuvao po Sony Srbija? Šalim se, otprilike su i meni to napisali kad sam poslao upit koliko PS5 je uvezeno za potrebe ovlašćenih distributera PS5 u Srbiji. Prvo me uputili na Hrvate, koji su rekli da nemaju taj podatak, da mi mogu dati podatak za Hrvatsku (što me ne zanima). Posle sam ponovo "gazio" ove iz Sony Srbija pa su mi rekli da oni to stvarno ne znaju i ne prate. Cirkus Kolorado, bez tetke na trapezu.

EDIT: Dobro, bar sad znam da pišem Mađarima, nemoguće da ozbiljna korporacija kao Sony ne zna koliko je komada PS5 konzole isporučila u jednu zemlju, makar i ovakvu bestragiju kao Srbistan.
Salji mail Briv konsaltingu, jer oni isporucuju konzole svima osim THM i njenim satelitima i CL-u jer Iris Mega nabavlja za svoju firmu, ili probaj sa Madjarima ali mislim da ce ti slicno odgovoriti kao i Hrvati tj dace ti podatke samo za Madjarsku, iskreno i mene to interesuje bas, jer na kraju cu kupiti PS5 i trampiti glava za glavu za Series X, jer Xboxa nema uopste 🙄
 
Marko da li Sony zvanicno prodaje svoje konzole kod nas, ili to ide sivim kanalima. I ako prodaje zvanicno zasto onda ne pruza podrsku za store? Nego moramo da se cimamo oko naloga. Pitam jer me interesuje misljenje nekog ko zapravo radi tamo a support nikad nece da odgovori na konktretno pitanje.
 
Ja ne znam dal ste ljudi pijani ili drogirani...
Pa jel covek jasno i detaljno napisao da sony.rs nema apsolutno nikakve veze sa PS konzolama.

I ti sad njega pitas kao nekog ko je zaposlen tamo, pa nije zaposlen tamo.
Sony za konzole nema predstavnistvo u Srbiji, dakle za njih ne postojimo.
 
Uzeo PS5. Domaća garancija od pre 3 dana. 1 dodatni kontroler i punjač. Toliko o tome da nema uvoza. Platio 850e.

Inače, pisao sam, izbrisani su mi postovi iz nekog razloga. Imam prijavu još na computer land i na cdr-u sajtu
 
Da, dobijali su sad. Meni je stigla iz Gigatrona u utorak
 
I ovo je Gigatron garancija. Čovek ima više komada na stanju. Izgleda da je opet neka veza u pitanju
 
Jel zvao neko? Jel kazu kad ocekuju novu turu?
Cimao sam games pre jedno 15ak dana da ih pitam koji sam na listi (4.) i rekose da ocekuju tek u junu/julu novu turu...
Кад си преордеровао у Гејмс па си четврти? Ја сам се пријавио пре око месец дана па ме занима.
 
Кад си преордеровао у Гејмс па си четврти? Ја сам се пријавио пре око месец дана па ме занима.
Na dan preordera dal bese 19. sept ili okt ne secam se pravo da ti kazem... Ono kad ste pisali da salju mejlove, tad sam ih cimao putem tog mejla za porudzbine, i iskulirali su me, sacekao sam 10 dana pa sam im opet pisa malo grubljim tonom, kako ne postuju kupce itd i onda su bili u fazonu izvinite previd mislili smo da smo odgovorili bla bla a samo sam trazio info dal me ima na spisku i koji sam. I onda rekose da je jun/jul kad ocekuju uvoz...
 
Na dan preordera dal bese 19. sept ili okt ne secam se pravo da ti kazem... Ono kad ste pisali da salju mejlove, tad sam ih cimao putem tog mejla za porudzbine, i iskulirali su me, sacekao sam 10 dana pa sam im opet pisa malo grubljim tonom, kako ne postuju kupce itd i onda su bili u fazonu izvinite previd mislili smo da smo odgovorili bla bla a samo sam trazio info dal me ima na spisku i koji sam. I onda rekose da je jun/jul kad ocekuju uvoz...
Аууу значи стижем на ред у јуну/јулу 2022. :LOL:
Хвала ти на одговору.
 
Sony je trenutno ne sljivi Srbistan ni 2% kad je u pitanju play station. I nedaj boze da cu im zameriti kad se diskovi prodaju u otvorenom koferu na terazijama.

Iz istog razloga jos uvek moramo da se registrujemo da smo sa Aljaske itd...

Tako da se sigurno neko dobro nasmejao mailu koji stize iz zemlje cipovanih ps-ova iza koga stoji besni potencijalni kupac koji zahteva neke liste a sam ima lazne accounte sa Aljaske, Londona ili boga pitaj odakle za zemlju koja nije priznata na Play station mrezu a koja ima stanovnika nekog veceg grada i gde se 80% ljudi krsti i levom i desnom kad cuje da neki ljudi daju tolike pare na "igrice".
Sobzirom da Ukrajina ima zvanicni PS Store, a oni su 10 puta gora beda od Srbije, ne vidim nikakvu logiku od strane Sony-a da i dalje nema zvanican PSN za Srbiju. Pogotovu ako uzmes u obzir da nas ima u Country Selector listi (gde nema svih zemalja) i da svi linkovi na PS Store itd su na srpskom sve uredno. Jedino nema sam store.

Inace ja se u Novembru jos prijavio u GameCentru za Digital. I sad skoro u Gigatronu. Bas me zanima da li ce na leto biti stvarno vise primeraka.
 
Jel kontaktirao neko onog lika sto na kp vec mesec dana prodaje disk verziju za 630 (Cukarica)? Cudi me da se jos niko nije upecao i ako je prevara da se nije povukao...
 
Ovo je neki globalni trend da su nenormalno skocile cene. Ja sam svoj uzeo u Nemackoj za 650 (bilo ih je i za 620 u nekim daljim gradovima) ali sad ni tamo nema disk verzije ispod 730
 
Takodje.
Kad su najavili PS5 nisam ni razmisljao o disk verziji, znam da necu nikada ni jednu igru uzeti na disku.

Ali vrlo brzo sam shvatio da ako budem cekao digital verziju, da konzolu necu videti pre 2022, i srecan sam sto sam ulovio uopste PS5
 
Lepo momci.
Ja sam druga suprotnost. Zamislio sam digital i neću da platim više nego što jeste. Znam da ću da čekam pa i čekam 😎
 
Digital je maltene kao limited edicija konzole, verovatno su im i mesečne kvote proizvodnje u fabrikama mizerne u potpunosti, nije Sony lud,gleda da uzima veći profit, kao imate jeftiniju verziju, svi bili oduševljeni kad je predstavljena, dok se Sony u pozadini smejao u fazonu, al ćemo vas zavrnuti sa brojem Digital konzola u odnosu na Standard :D

Ko god može, bolje nek pređe na standard, ako ništa imaš gratis 4K BluRay plejer, koji odvojeno košta 200-300E
 
Možda niko ne koristi, al realno kakve su cene konzola trenutno, verovatno bi Digital bio po regularnoj ceni Standard, ako ne i skuplji, kad bi ga bilo uopšte u prodaji...

Što onda totalno obesmišljava Digital, jeftiniju konzolu. Ako već pucam 500+ za konzolu, onda bih definitivno išao na Standard, da je situacija normalna i da konzola ima, onda bi Digital bio najbolja opcija, ovako, nema poente razmišljati o toj konzoli još dugo vremena.
 
I Ja zvao u novi sad u gamescentar isto sam ostavio podatke Nista jos cekam kad ga bude u slobodnoj prodaji tad ga kupujem dotle nista
 
Možda niko ne koristi, al realno kakve su cene konzola trenutno, verovatno bi Digital bio po regularnoj ceni Standard, ako ne i skuplji, kad bi ga bilo uopšte u prodaji...

Što onda totalno obesmišljava Digital, jeftiniju konzolu. Ako već pucam 500+ za konzolu, onda bih definitivno išao na Standard, da je situacija normalna i da konzola ima, onda bi Digital bio najbolja opcija, ovako, nema poente razmišljati o toj konzoli još dugo vremena.
Nisam siguran sta si ovime hteo da kazes, mi koji cekamo konzolu da kupimo kroz normalne izvore ili eventualno po regularnoj nekoj ceni pa jos Digital sigurno ne dajemo 500 + € za konzolu...

Cene je koliko ja znam definisao Sony i one nece biti menjane zavisno od trenutne dostupnosti ja bih rekao....
 
Nazad
Vrh Dno