Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Verovatno je neka greška, ali možda neko da proveri ako je blizu
 

Prilozi

  • IMG_20210427_161733.jpg
    IMG_20210427_161733.jpg
    69.2 KB · Pregleda: 196
pretekao si me za sekund :)
Ja sam upravo zvao i kao narucio...

Ali nesto nisam siguran da to nije greska... Kazu mi to je eksponat (jedan primerak) u radnji, neotvoren. U radnji je ta veca cena, ovako preko telefona je niza cena. Narudzbina prosla ali nema emaila za potvrdu...

Sad ga vise nema... U jednom trenutku je bilo i "dodaj u korpu dugme"

Edit:
Stigla potvrda!
 
Poslednja izmena:
I nema vise ni na sajtu.
 
hmmm, ko li ce dobiti taj jedan komad :)

Jesi li se raspitao mozda o cemu se radi, koliko ih imaju?
 
Ja sam zvao, kaže lik nema nigde odakle ti ta info uopšte :)
Tako da je verovatno bio taj 1, niko ne zna kako
 
vratio neki skalper... ne moze da ga proda pa nece da rizikuje
 
Meni je gospodin rekao,da je taj izlozen primerak u radnji otvoren i da je cena 73000 rsd valjda,a rekao mi je da ima novih ps5 na stanju dok ima zaliha cena je 66000 rsd nov zapakovan 2 god garancija.I kreirao mi porudzbinu.
 
Odlucio sam da i ja do kraja uzmem preko KP. Nasao za 750€ disk verziju sa 4 godine garancije. Pa nek ide zivot.

Kada dodje moj red na listama pisacu ovde pa ce neko preuzeti moju rezervaciju.
To je korektno neki 88k, svakako bi te i u prodavnici ovi nasi ucenjivali, sa dzojsticima, punjacima, igrama dok ne naguraju 90k. Tako da sa srecom!
 
Meni je gospodin rekao,da je taj izlozen primerak u radnji otvoren i da je cena 73000 rsd valjda,a rekao mi je da ima novih ps5 na stanju dok ima zaliha cena je 66000 rsd nov zapakovan 2 god garancija.I kreirao mi porudzbinu.
Na koji broj telefona si zvao ? Čudna priča svakako :)
 
Meni je gospodin rekao,da je taj izlozen primerak u radnji otvoren i da je cena 73000 rsd valjda,a rekao mi je da ima novih ps5 na stanju dok ima zaliha cena je 66000 rsd nov zapakovan 2 god garancija.I kreirao mi porudzbinu.
pa da, to je i meni rekao ustvari, sad kad premotam film, rekao je da je u radnji jedan izlozbeni i da se on uzima u radnji i cena je ta neka skuplja, a narudzbina ide sa manjom cenom i to stize neotvoreno pakovanje itd...

kontakt centar sam ja zavao
 
Na sajtu G-trona dodata opcija i za standard edition pored digitala, mozda se sprema nesto....
 
Juče sam bio u nekom drugom g-tronu da kupim TV i ponovo sam od prodavaca čuo istu priču, početkom Maja rezervacije i veće količine očekuju u junu i julu. Verujem da su im to rekli da pričaju ako ih neko pita za Sony :)
 
Mozda si i izabrao najgori trenutak za kupovinu. Cene su skocile jer aprilska tura ps 5 nije bila isporucena zbog problema u trasportu. Ali ce zato ta tura stici zajedno sa majskom negde posle 10 maja , i bice bas dosta konzola.
Je li to neka potvrdjena informacija ili spekulacija?
 
To ti je 100 % potvrdjeno. Aprilska tura nije dostavljena , inace bi ovi vec i imali nesto , vidis da su se spremali kao uskoro dostupno ovo ono pa su sklonili. Bilo je na jednom sajtu da nisu uspeli da sipuju aprilsku turi i da stize u maju sa majskom zajedno
 
Upravo mi otkazali narudzbinu. Kazu bio jedan u radnji koji je rezervisan pa nije rezervisan nego prodat... :(
naruceni su novi, nista ne znaju dalje... prati sajt...
 
To ti je 100 % potvrdjeno. Aprilska tura nije dostavljena , inace bi ovi vec i imali nesto , vidis da su se spremali kao uskoro dostupno ovo ono pa su sklonili. Bilo je na jednom sajtu da nisu uspeli da sipuju aprilsku turi i da stize u maju sa majskom zajedno
Dakle, nije 100%. Sve je to, po mojem misljenju, na nivou spekulacija
 
Dakle, nije 100%. Sve je to, po mojem misljenju, na nivou spekulacija
Ja ti kazem da jeste a ti sada vidi. Aprilska tura nije dostavljena. To mozes i proveiti. Nije nikakva tajna. Pricam na nivou evrope ne srbije dq bi me bolje razumeo. Nista od konzola nije stiglo vec 3 nedelje...

Evo ti i potvrde

Evo i sta pise za maj:
All UK PS5 stock delayed due to transport issues," reads a PS5 UK Stock tweet. "Stock release was planned every week.

"Good news is Sony shipped out May's stock, we'll get April & May's #PS5restock altogether so huge windows per drop!"
 
Ja imam br. porudzbine na e-mail, nikakv otkaz jos uvek nije stigo.
 
znaci imacemo umesto 5kom mozda 10ak na raspolaganju :eek:
 
Upravo mi otkazali narudzbinu. Kazu bio jedan u radnji koji je rezervisan pa nije rezervisan nego prodat... :(
naruceni su novi, nista ne znaju dalje... prati sajt...
Meni jos uvek nisu otkazali,cak sam i pozvao i proverio porudzbinu,kazu da se ceka odgovor iz magacina.
 
received_1455594731450554.jpeg

Stigla.

Sada treba docekati doci kuci sa posla :D
 
Nazad
Vrh Dno