Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Ovo sa Sackboyom i gamepadom bi uzeo bez razmisljanja da ima kod nas.

Kečape zovi CL da vidis koji si, ja sam posle 1 ture bio 7 ispod crte, u drugoj turi su dobili 10ak konzola i tad su me i zvali. Pitaj koji si ispod crte i koliko ocekuju da im stize, 100 posto ce reci da ne znaju tacno jer niko ne zeli da se obavezuje al reci ono tipa ma pitam samo okvirno... onda ces znati od prilike kad ce da ti uleti konzola... i ne zovi radnje nego mobilni sa sajta.. mislim da je to broj radnje u TC Paunov Breg, tamo se i preuzimaju konzole ako ne odaberes isporuku
Mislim da je neki drugi tc u pitanju - u paunovom bregu nema cl
 
A kako se ostvaruje pravo na garanciju sa ovim konzolama sto se vrte na KP posto su očito sve uzete preko. Jel to internacionalna garancija i samo odneses u ovlašćeni servis ovde ili kako već?
Ovo i mene zanima, posto vidim da ce na kp cene pre doci u normalu nego sto ce biti konzola dostupna regularno.
 
Da li su nekoga zvali CL za ovu novu turu?
Post automatically merged:

Mislim da je neki drugi tc u pitanju - u paunovom bregu nema cl
Pašino Brdo je radnja i glavni mobilni na CL sajtu.
 
Verovatno ce od Ponedeljka, vikend je, a i svakako krimi stab zatvorio sve.
 
Idi bre, gledam kako sam promašio CL, živim u paunovom bregu😀
 
A kako se ostvaruje pravo na garanciju sa ovim konzolama sto se vrte na KP posto su očito sve uzete preko. Jel to internacionalna garancija i samo odneses u ovlašćeni servis ovde ili kako već?
PS ne podleže internacionalnoj garanciji, pa tako konzola mora da se preda servisu u zemlji gde je ona i kupljena.
 
Hvala.
Razmišljam sada oni ljudi sto su dali 1400€ za konzolu, prodavac obrise KP nalog i promeni broj pa ti sedi i plači haha
 
^ Većina tih konzola iz prve ture što su preprodavane su bile iz domećih radnji sa fiskalinim računom, tako da je kupac pokriven garancijom... Drugo, nisam čuo da je nijedna otišla za 1400, 1100€ je valjda bio rekord.
 
Ja sam 28 na listi za digital i rekli su mi da će prvo ove što su se pre prijavili zvati, tako da se ide na kraj liste za disk verziju.... Elem, in the meantime na KP. Neko je več počeo da scalpuje konzole sa 2 godine domaće garancije
 

Prilozi

  • Screenshot_20210307_000431_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210307_000431_com.android.chrome.jpg
    95.3 KB · Pregleda: 167
mnogo je bre ružna.

čekam ja lepo slim edition. taman će da izađe dok ove fat osvanu u radnjama.
 
Pogledaj moje postove na strani 2 u ovoj temi, uspesno sam povezao sluske preko jeftinog adaptera :
Nabavih neki jeftini bt dongle...uspio sam da povežem sluške i konzolu. Hvala za info.
 
Zvao CL da pitam koji sam na listi jer sam 19. Septembra naručio digital... ne znaju i ne mogu da provere. Kako im pošalju spisak ovi od gore tako zovu :)
 
Zvao CL da pitam koji sam na listi jer sam 19. Septembra naručio digital... ne znaju i ne mogu da provere. Kako im pošalju spisak ovi od gore tako zovu :)
To sam ja rekao nekoliko strana unazad. Cak i da znas koji si na listi, zar mislis da neko ne moze da se ubaci ispred tebe.. ako zatreba.
Ma daj budite realni, u kojoj vi drzavi zivite. :D
 
ne znam nankojo broj zovete ali meno su svaki put dali info kad dam svojevremeno zvao
 
Ne znam šta nam oni mogu konkretno pomoći kad ni sami ne znaju koliko im konzola stiže. Znaju samo da će im stizati standard, za digital do leta ništa.
 
ne znam nankojo broj zovete ali meno su svaki put dali info kad dam svojevremeno zvao
Na glavni broj sa sajta ni sad ni jutros nisam nikog dobio. Info mi je dao iz Beo radnje čovek. A dobili su digital po postu sa instagrama, zato sam i zvao da se raspitam

@emaremare To je broj koji i stoji na sajtu kao podrška ali se niko ne javlja ni jutros ni sad...
 
Poslednja izmena:
Kad si porucio dobio si mail, u tom mailu ima broj moba u sekciji podaci o prodavcu. Na taj broj pozovi
 
Zvali su me iz CL za digitalnu verziju. Tako da konačno dođoh na red i ja :)
 
Kad si poručio koji datum i koji si po redu bio ako znaš..
 
Ooooo, lepe vesti, lepe vesti. Onda ima nade i za ostale, nekada u skorijem roku :)
 
Znaci info da ne dobijaju digitalke do leta nije tacan, sto je dobro! Rekose mi na tel kad sam zvao da ocekuju da se stanje stabilizuje i da dobijaju vece kolicine, al' opet, mozda i to ne bude tacno(nazalost).
@Raider Znas li mozda broj narudzbine, to smo dobili na email.
 
Znaci info da ne dobijaju digitalke do leta nije tacan, sto je dobro! Rekose mi na tel kad sam zvao da ocekuju da se stanje stabilizuje i da dobijaju vece kolicine, al' opet, mozda i to ne bude tacno(nazalost).
@Raider Znas li mozda broj narudzbine, to smo dobili na email.
1005x
Inače ja nisam mogao da dobijem CL telefonom ni u subotu ni danas. Pa se verovatno ne javljaju skoro uopšte. Ali su me zato oni zvali :)
 
Nazad
Vrh Dno