Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Pozdrav, relativno sam nov što se ovakvih tema tiče jer nikada nisam posedovao playstation, al eto našla mi se prilika da konačno mogu da odvojim dovoljno novca da ga uzmem bez neke preterane žurbe.
Odvojio sam oko 450e za sad, pa me zanima da li se isplati uzimati sa kp-a s obzirom da se cene ne razlikuju u odnosu na “bundlove” po gigatronu, cl-u itd.
Takođe me zanima da li iko ima iskustva sa sajtom igricekonzole jer mi deluje too good to be true. 😅
 
Na KP je loša situacija sa cenama tako da je bolja varijanta bundle kod nas. Sad su se ispraznili ali neko reče da će uskoro nova tura. Možda ubace The Forbidden West.
igricekonzole nemaju konzole na stanju. Zaobiđi ih.
 
Takođe imam drugara koji radi za švajcarski sajt galaxus, i kod njih je opšta nestašica, najverovatnije neće dobijati konzole duže vreme
 
Alavost naših prodavaca nema granice. A krenuli su od 2 igre za 76k prošle godine.
 
Kako sam cuo od zaposlenog ,posto se dobro prodaje bundle,gigatron ce u novoj turi imati bundle + 4 igre,ali i cena 100k.
A ja se psihicki spremao da na jedvite jade dam tih 90k za PS5 uz te tri igre od koje bi igrao realno jednu... A sad ako bude stvarno tako, 100k... Za digitalnu igracku? I 90k je previse, ali 100k je bas, bas mnogo, mnogo...
 
Ne znam ima li ovde nekoga iz Švajcarske, drug uskoro ide pa sam mu rekao da pogleda ima li negde barem cd ako ne digital, kad kod nas već ne može da se nađe normalno
 
kasno javljam jer sam malopre video reklamu i to slučajno. PS5 se može osvojiti u nagradnoj igri (samo u Srbiji) koja traje još sutra (28.2.)

1646001551569.png
 
Pozdrav prijatelji, da li neko ima možda informacije kada će biti restock ovih Playstationa sa bundle-om naravno. Zvao sam Games da ih pitam pa su mi rekli krajem ove, početkom sledeće nedelje ali to je kao nezvanično, da li možda može neko ovo da potvrdi ili možda ima neke preciznije informacije?
 
Sad ce da stignu zalihe sto su trebale za Rusiju. :D

Taman ce cela Evropa da bude on stock.
 
Meni su takođe u jednoj beogradskoj prodavnici danas rekli da se očekuju nove konzole u toku sledeće nedelje, i da će igre uz konzolu biti iste kao do sada.
 
Pa to svi pričaju , ja poručio pre 10 dana ali priča je bila prošli vikend, sad kažu za 7 dana. Zavisi od uvoznika i samo prenose info.
 
Ali na Gamecentar sajtu stoji da ih ima na stanju, ona dva bundlea od 90k
 
Ovo dostupno online su kao neke rezervacije, sta? Screenshot_20220305-223722_Chrome.jpg
 
Imam osecaj da do kraja Aprila necemo videti nove ture... Sta vi ljudi mislite, hoce li biti ranije ili pa cak kasnije?
 
Evo obustavljena isporuka za Rusiju, mozda neki komad namenjen za Ruse dodje i do nas.
 
Ja kada sam pitao u Games u Uscu pre tipa nedelju dana - prodavac mi je rekao da mozda do kraja meseca bude konzola. A taman sam hteo da uzmem xD
 
sta se desava... ni komada vec nedeljama nema nigde
 
Nije bolja situacija ni u okolnim zemljama.
Prosle nedelje su u Spaniji prodali ukupno 130 konzola.
 
Kao sto rekoh, neverujem da cemo videti PS5 do kraja Aprila. Voleo bih da gresim ali mi tako izgleda. Ovo je vec treca nedelja gde mi u skoro svim radnjama govore sledece nedelje...
 
Jedna zanimljivost. Bila je nagradna igra na Instagramu, jedna beogradska kladionica organizovala a nagrada PS5. Od 1300 ljudi osvoji moj brat. Evo malo pre podigli. disk edition sa tri igrice. Tako da nije nemoguće osvojiti ga. Mada ja sam baksuz, ali upravo ga montiram......
 
Bravo, lepa nagrada!
Koje igre ste dobili ?
 
Nazad
Vrh Dno