Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Jel sam nesto preskocio, kako je decko platio 52k plus 9k za dzojstik ako je na oglasu 670e?

Usteda od 150e nije mala. :D
 
Jel sam nesto preskocio, kako je decko platio 52k plus 9k za dzojstik ako je na oglasu 670e?

Usteda od 150e nije mala. :D
Pogresno si shvatio🤦‍♂️
Decko je platio 670e za ps5 i dzojstik ali racun koji mu je dat iz prodavnice kao garancija, glasi na ps5 52k a za dzojstik 9k sto i jeste cena ovih proizvoda u maloprodajnim objektima
 
Ahaa.. Hvala za info. :)

Hmm, opet to nesto mnogo, mislim da je bolja opcija 690e za Disk verziju, kontroler I igru, sto mu dodje skoro na regularnu cenu svega.
 
Ahaa.. Hvala za info. :)

Hmm, opet to nesto mnogo, mislim da je bolja opcija 690e za Disk verziju, kontroler I igru, sto mu dodje skoro na regularnu cenu svega.
Nema na cemu. 😄

Da li postoji negde taj bundle od 690e? To bi bila regularna cena svega uzevsi u obzir da je igrica do 5-6000 dinara
 
Nema na cemu. 😄

Da li postoji negde taj bundle od 690e? To bi bila regularna cena svega uzevsi u obzir da je igrica do 5-6000 dinara
Video sam je negde na KP-u pre par dana, ako te ne mrzi, prelistaj.
Nazalost nisam zapamtio o kom prodavcu se radi.
A cena je super ako je tacna.
 
Ima nekoliko takvih oglasa, 690 sa igrom i dzojstikom a onda udjes u opis gde pise da je sa igrom 730 na primer
 
Na KP-u ne postoji bolja ponuda od Istvanove, jer svi za 630-40 nude digitalne dok on jedini za te pare nudi sa diskom, jedini problem je ostvarivanje garancije koja je strana, mada to je rizik koji sa sobom nosi kupovina od preprodavaca.
 
Izvinjavam se na double postu, ne znam kako da editujem prosli, koja je fora sa ovim "NOVIM" konzolama na KP sa samo jednom godinom garancije koje neki prodaju, da li je moguce da im konzole stoje na stanju vec godinu dana, ili ima neka fora da je uzmes jeftinije u radnji sa manje garancije? Kolko znam svuda u EU, ukljucujuci i Madjarsku, ali i Srbiju, minimalna garancija na proizvod je 2 godine.
 
Mađarska je 12 meseci.
Ide na vrednost, ako je npr manja vrednost od 100 hiljada 12 meseci garancija, ako je veća od 200 hiljada 24.meseca, 500 hiljada 36 meseci. Naravno Forinte.
Napamet sam pisao iznose kao i vreme garancije.
 
Kao što rekoh. Videli da prolazi i sad šišanje.
 
Cenu određuje tržište. Očigledno je da prodaju po tim cenama i da ima ljudi koji to plaćaju, tako da uopšte ne sumnjam da će to prodati za par dana.
Kad je bilo ljudi koji su u početku plaćali 1000-1500 eura po oglasima i bez garancije, ovo za 760 eura, sa tri igre i regularnom garancijom i fikalnim računom, deluje kao ponuda godine...
 
Ubili se od prodaje toliko da moraju da me zovu telefonom, a potom da mi šalju i mail da je ova "neverovatna akcija" u toku...
Pišem o GameS, za ostale ne znam...
 
Znaci PS5 sa jednom igrom bih i kupio, sto sam i uradio (pravi ratchet & clank bundle), ali nemam nameru da kupujem ovo iako mi treba jos jedan sony...

Srecom, imam jedan pa mi se ne zuri za drugi... Sacekace se neko bolje vreme :)
 
Situacija je sto bi se reklo "trpaj magare dok je u blatu" 🤦‍♂️
 
Isti taj bundle ima i u GamesCentru online da se poruci, takodje je ultra mega giga ponuda od 89.999 dinara..
 
Pa Games i GameCentar ista firma valjda, uvek su im iste akcije i ponude...
 
Svi su oni pod okriljem Briva. To smo utvrdili. Jedino može Tehnomanija da nas iznenadi sa normalnom ponudom.
 
Nisu pod okriljem Briv-a, samo im je Briv Consulting doo dobavljač.
 
Na kraju je pala nabavka iz inostranstva i to 1016A model jer ovaj bezobrazluk sa 90000 din je cisto izivljavanje i grabljenje para. Takodje hvala ovim firmama na sjajnoj ponudi jer cu Demons Souls i R&C moci polovne da kupim za par hiljada dinara ili će ih veliki Sony staviti kao Playstation plus naslove za novu godinu (kao sto su uradili sa Final Fantasy VII remake gde su nakon godinu dana stavili istu kao psn plus free naslov)
 
A tim da su za FF 7 remake dali PS4 verziju bez mogućnosti apgrejda na PS5 verziju.

Što se tiče ovih ponuda i cena, direktno zavise od sonija i uvoznika. Radnje na g se ne pitaju oko toga.
 
Ozbiljni kupci se uglavnom ne dopisuju, nego zovu i pitaju ima li na stanju, mogu li odmah da dodjem to da kupim ili u najgorem slucaju, mogu li posle posla da pokupim!

Ovo ne kapiram... Ja sam ozbiljan kupac, brdo para sam ostavio na KP za ozbiljne stvari, pa sam uvek pre svega kao ozbiljan kupac kontaktirao prvo gospodu sa kojom poslujem preko KP poruka i u 3 reda ugovorio kupovinu, osim ako komunikacija nije dogovorena drugačije.
I uvek sam kao ozbiljan kupac gledao da ispoštujem tu gospodu i ostavim im ocenu i iskren utisak. Štaviše, bilo je par puta da ih nisam ocenio baš isti dan, pa su me ljubazno zamolili da ostavim ocenu ako nije problem.
Tako da mislim da to što neko zove direktno, nema veze sa tim da li je ozbiljan ili ne... Naprotiv, ako već koristiš tu platformu kojoj se mnogi priklanjaju kao najdražoj alternativi, onda je dobro za sve da se koristi onako kako je zamišljena a ne da se očešeš o nju samo.

Kada bi samo "ozbiljni" kupci kupovali tako kako si ti naveo, platforma i njeni najpouzdaniji korisnici teško da bi bili ono što jesu.
 
Ako nekog kontaktiras direktno telefonom, i dodje do prevare, KP ne moze da ti pomogne (sto sam licno iskusio). A ako sve dogovoris preko poruka, mozda nesto na kraju i mogu da urade...
 
Ako nekog kontaktiras direktno telefonom, i dodje do prevare, KP ne moze da ti pomogne (sto sam licno iskusio). A ako sve dogovoris preko poruka, mozda nesto na kraju i mogu da urade...
Nazalost ne mogu, briga ih, blokiraju nalog, licno sam bio prevaren za kupovinu mobilnog telefona prosle godine od neke gospođe iz bg.
 
Mogu ako hoce. Prepiske vecih dilera hardvera, koji vise ne rade, kompletno su predali policiji.
 
da se vratimo na temu
 
Evo je cena kod komšija, malo manje bezobrazni nego ovi naši. Doduše nema da se poruči, verovatno su razgrabili odma skalperi.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-09-26-08-50-23-565_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2021-09-26-08-50-23-565_com.viber.voip.jpg
    78.7 KB · Pregleda: 150
Evo je cena kod komšija, malo manje bezobrazni nego ovi naši. Doduše nema da se poruči, verovatno su razgrabili odma skalperi.
Stavili su ponudi par komada.
Sve je razgrabljeno za par minuta, a cijena je top, jer zvanicna cijena ove verzije je 500dolara, mada svuda u svijetu je prodaju za 500e. Malo su se ugradili, ali opet kazem bilo jd svega oar komada
 
Nazad
Vrh Dno