Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Kako ti ništa nisu tražili? Onda ispada da je mogao bilo ko da podigne, ako je znao da čekaš preuzimanje.

Eto tako, ništa. :p Poneo sam naravno ličnu kartu, ali ni nju nisu tražili. U teoriji da, ako je neko znao moje ime, prezime, da je prošla uplata i prodavnicu iz koje su me zvali/u koju je stigao PS5, mogao je podići umesto mene, ali u tom slučaju bi me verovatno više brinulo to što me neko do te mere stalkuje. 😬
 
U prošlu sredu su me zvali i rekli da im stiže sredinom ili krajem ove nedelje
 
Jel neko uzimao u Gigatronu, koliko se ceka od momenta kad jave da je konzola stigla u magacin?

Pre 7 dana su mi javili i pitali u kojoj radnji zelim da preuzmem, i kao javice mi se iz radnje kad stigne. Za sad niko ne zove...
 
Jel neko uzimao u Gigatronu, koliko se ceka od momenta kad jave da je konzola stigla u magacin?

Pre 7 dana su mi javili i pitali u kojoj radnji zelim da preuzmem, i kao javice mi se iz radnje kad stigne. Za sad niko ne zove...
Mene su zvali u sredu a u petak ujutru je stigla poruka da je stigla konzola za preuzimanje u radnji
 
I platio si je na licu mesta, pri preuzimanju u radnji? Reko' da ne cekaju mozda da uplatim novac prvo, ali nije mi tako receno...
 
^ Zar nije u poslednje vreme pravilo da moraš da im platiš odmah kad te zovu, ili najkasnije sutradan, u suprotnom računaju da si odustao, preskaču te i zovu drugog?
 
U GC-u jeste, mislio sam da se u Gigatronu placa prilikom preuzimanja, mozda sam se zeznuo. Nista mi ne pomenuse za to kad su zvali, otprilike je razgovor tekao ovako:

-Dobar dan, zovemo iz Gigatrona, da li ste vi taj i taj i da li ste i dalje zainteresovani za PS5 konzolu.
-Dobar dan, jesam.
-Konzola je stigla u magacin, zajedno sa igrama Ratchet & Clank i Spajdermen cena je 79.990. Ako odgovara, recite nam u koju radnju zelite da bude dostavljena.
-Odgovara, Gigatron u Uscu.
-U redu, javice vam se u narednih par dana iz radnje, kad konzola stigne i bude spremna za preuzimanje. Dovidjenja.

Al evo prodje 7 dana i za sad nista...
 
Narucio ps5 disk verziju u games.rs 17 aprila,i jos uvek nista...pre neki dan se upisao na GC,pa da vidim kako to ide kod njih i koliko se ceka
 
U GC se plaća avansno ukoliko nisi u mogućnosti da pokupuiš direktno kod njih u prodavnici. Traže uplatu pre slanja. Što se Gigatrona tiče, plaćanje je prilikom preuzimanja konzole u prodavnici koju si naveo za isporuku.
 
U GC se plaća avansno bez obzira da li šalju ili preuzimaš u prodavnici. Barem su meni tako rekli, morao sam da uplatim do kraja prošle nedelje ako je želim dobiti ove.
 
Da, u GC kad uplatiš i kad evidentiraju uplatu, onda ide da se dogovaraš oko isporuke
 
Hvala na informacijama,kada PS5 bude stigao ima da odem direkt po sony,da ne ide preko kurirske sluzbe ipak je to osetljiva roba :)
 
U GC se plaća avansno bez obzira da li šalju ili preuzimaš u prodavnici. Barem su meni tako rekli, morao sam da uplatim do kraja prošle nedelje ako je želim dobiti ove.
Mene kada su zvali iz GC su već imali konzolu u BG prodavnci na stanju, pa su me pitali da li mogu doći lično da preuzmem ili da mi šalji predračun da uplatim pa da šalju na adresu. Nisam iz BG, pa sam rekao da pošalju predračun, ali dečko kojem sam prosledio rezervaciju jeste iz BG, pa je otišao i platio u prodavnici i preuzeo konzolu.
 
Mene kada su zvali iz GC su već imali konzolu u BG prodavnci na stanju, pa su me pitali da li mogu doći lično da preuzmem ili da mi šalji predračun da uplatim pa da šalju na adresu. Nisam iz BG, pa sam rekao da pošalju predračun, ali dečko kojem sam prosledio rezervaciju jeste iz BG, pa je otišao i platio u prodavnici i preuzeo konzolu.
Morao sam da uplatim avansno a podižem je u prodavnici NS. Još uvek nisu zvali da je ista stigla, uplatio u Četvrtak.
 
Upravo sam preuzeo konzolu iz Game centra u Beogradu. Pozvali pre par sati. U radnji vidim da ima nekih 30ak konzola spakovanih i spremnih za preuzimanje. Ljudi dolaze stalno, tako da cenim da ih je i više bilo.
 
Ja cekam poziv iz GC za digital ali sam morao da uzmem punjac i dzojstik(koji cu odmah u oglase jer mi ne treba)
 
Prvog dana u prva 2h od otvaranje preprodaje.
Ok, pošto su meni upravo odgovorili da digitalnu konzolu nemaju, da ne znaju kada će dobiti "nadaju se do kraja godine", ali da ćemo "svi koji smo se prijavili dobiti konzolu kad-tad".
Očigledno za neke ima, za druge ne...

EDIT: Uglavnom ako neko sa foruma dobije ponudu za digital, a u međuvremenu se snašao za konzolu, ja se javljam da preuzmem digital.
Naravno pričam o ovoj klot verziji od 52k sa domaćom garancijom iz domaćih radnji.
 
I ja preuzeo juce iz Game Centra, sve brzo zavrseno.
 
Nazad
Vrh Dno