Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Po racunu, kupljen u Gigatronu pre nedelju dana
 
Skalpirali ga. :)

Garancija teče od kada? Od pre nedelju dana? Dakle, ima konzola, samo "nema za prodaju" legalnim tokovima.

Nek te makar dobro služi.
 
Ok, ja se iseljavam iz ove teme.

Kao sto sam obecao, kada dodjem na red na listama, ponudicu ovde.
 
Svi ti se prijavljujemo i verujemo :D

 
Klompe su kolegine na poslu :D
 
Sta ti sad pitao ?
 
Ne znam sto ste napali coveka, pitanje je na mestu i totalno legit. Evo ni ja nemam predstavu za koliko novca se prodaje konzola sa 4 godine garancije po radnjama?
 
Oko 68500 din.
Fiskalni racun za konzolu je standardna cena od 66000 a doplata za produzenu garanciju je oko 2500 din
 
2god za 20e, pa to je sjajna ponuda moram priznati... vredi svaku paru ako mene pitate
EDIT: jel to nude u svim radnjama ili?
 
Kako god, do 11 juna moram jednu da kupim, bilo radnja bilo KP ili sta god... Rodjendan se mora ispostovati...
 
2god za 20e, pa to je sjajna ponuda moram priznati... vredi svaku paru ako mene pitate
EDIT: jel to nude u svim radnjama ili?
Meni su u poslednjih 5-6 meseci za sve što sam uzimao u G radnji nudili mogućnost da doplatim produženu garanciju. Oni imaju neki dil sa DDOR čini mi se, praktično platiš osiguranje uređaja koje pokriva servisne troškove ukoliko za tim bude potrebe u plaćenom periodu a uklapaju se u garantne uslove.
Za monitor od ~60k su mi nudili dodatnih 1 godinu za ~1200 rsd, za TV od ~100k su nudili dodatnih 2 godine za ~3500rsd.
Cifre uzmi okvirno, pošto ni u jednom njihovom prodajnom objektu u NS prodavci ne znaju da računaju, tako da je npr kod ovog za TV bilo prvo "1000 za 1 godinu", pa "ne čekajte 2000 za 1 godinu, a 1450 za 2 godine", pa na moju primedbu da je očigledno nešto pogrešno pročitao "aha, 2000 za prvu i plus 1450 za drugu". Mislim ko zna koja je prava cifra, nisam imao živaca dalje. Posle nekog vremena sam skontao da su pogrešili i pri obračunu popusta za cenu samog televizora oko 10.000 u moju korist, istina nisam išao da reklamiram.
 
Dodatna garancija je cist ripoff svuda u svetu. Na tome sve pordavnice uzimaju najsladje pare jer prakticno ne rade nista a ljudi im daju lovu (veoma mali procenat uredjaja stigne na tu reklamaciju za produzenu garanciju). To uzimam samo ako daju dzabe na raznim promocijama do sada sto je bilo. No nije to tema ovoga svega.

Sto se tice nabavke Sonija, e pa sad ako bude "moralo" da se uzme i produzena garancija tu bas u Srbiji i nemamo izbora, posto su prava kupaca teze ka 0.

Mada evo od drzave ce da dobijemo jedan controller gratis LOL

Iskreno ja samo cekam da se pojavi to vec jednom kod nas u maloprodaji, pa kad bilo. Ne dam skalperima pare za inat. Naravno ne sudim nikome koga hvata neizdrz, jer sam ja to uradio 1000 puta za PC komponente... Generalno komp je moj a Sony je za klince (moji ssu jos malo pa pritisak nije bas veliki jos uvek)

Trenutno placam PS+ pretplatu i stavljam igre u biblioteku, pa kad bude stigloooo. Hehehehe ima da prsti...
 
@stereo druže mašiš poentu.
Po tebi je svako osiguranje ripoff.
Ja ne mislim da je za tehnološke gadžete 2god dodatnog osiguranja za 10e po godini bacanje para, kao što ne mislim da je 60e godišnje za osiguranje stana i stvari od požara, poplave, krađe bacanje para.
To je po meni mala para za sigurnost koju pruža.
 
@stereo druže mašiš poentu.
Po tebi je svako osiguranje ripoff.
Ja ne mislim da je za tehnološke gadžete 2god dodatnog osiguranja za 10e po godini bacanje para, kao što ne mislim da je 60e godišnje za osiguranje stana i stvari od požara, poplave, krađe bacanje para.
To je po meni mala para za sigurnost koju pruža.
U neku ruku svako osiguranje i jeste ripoff :)
Nisu džabe osiguravajuće kuće među najbogatijim i u narodu "najomiljenijim" kompanijama.
Njihov model poslovanja je praktično isti kao i kod kladionica, postoji veoma složeni algoritam na osnovu kojeg je procenjeno koliko košta osiguranje čega (ili koja je kvota, jel), a na kraju balade šta god da se desi osiguravajuća kuća (kladionica) je u plusu.
Sa druge strane korisnici dobijaju neku satisfakciju, tipa "ako i bude nešto osiguran sam" (puko sam pare al sam se bar zabavio čekajući da dođe iz 1 u 2), a bogami ponekom se ponekad i isplati "rikno mi TV od 1k eur posle garancije, dobro da sam platio tih 2000 rsd pa me ne košta ništa popravka" (došo mi geteborg u 93 minutu).
Kao neko ko je dugogodišnji korisnik osiguranja krupnijih stvari, tipa osigurao sam stan od svega mogućeg što je bilo u ponudi (žao nam je ali osiguranje ne pokriva ovakvu štetu od vlage jer je šteta nastala usled neispravnog krova zgrade), osigurao sam lokal od požara (žao nam je osiguranje ne pokriva ovu štetu jer je požar nastao zbog neispravnosti u el. mreži (upalila se trafo stanica i napravila haos u celom bloku)), generalno se slažem sa tobom i jesam uzeo produženu garanciju za sve što su mi ponudili. Sad još samo da bude sreće pa da mi propadnu te pare, odnosno da mi nikada ne zatreba to produženje :)
 
Zvao…i sad se prijavio ocekuju krajrm maja i pocetkom juna ..najverovatnije standard version
 
Poklapaju se price po svemu sudeci...
 
Nazad
Vrh Dno