Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

rastafarian

Čuven
Učlanjen(a)
14.01.2003
Poruke
2,594
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D, BeQuiet! Dark Rock 4
Matična ploča
GigaByte B650 Aorus Elite AX
RAM
2 X 16GB DDR5 Kingston PC6000 KF560C36BBEAK2-32 FURY Beast RGB EXPO
GPU
MSI RTX4070 12GB, SUPER 12G GAMING X SLIM
Storage
2TB SSD Kingston KC3000 M.2 NVMe
PSU
FSP Hydro G PRO ATX3.0(PCIe5.0) 1000W, PPA10A2413
Kućište
BeQuiet! PURE BASE 500 FX Black
Monitor
Gigabyte 32
Laptop
Lenovo Idea pad gaming
Tablet
iPad, Samsung tab S9 ultra
Mobilni telefon
iPhone 15 proMax, Fold5, S24Ultra
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ne znam koliko je pouzdan ali evo digital za 370 preorder

 
Sad sam malo čitao komentare po netu. Ljudi poručuju sa tog sajta pa onda otkazuju i traže refund. Zato su jedini koji nude, niko da sačeka isporuku 🤣
Treba ih zaobići naravno.
 
ma brzo ce se srediti situacija.Ps5 je imao start slican ps4 pre 7 godina po broju prodaja i onda se sve sredilo za 3-4 meseca,tako ce i sad biti,jeste da je malo veca potraznja za ps5 ali je i korona uticala da mnogi ljudi nisu u mogucnosti odmah ispratiti trend.
Na KP gledam iz dana u dana cene padaju dole,prosle nedelje najjeftiniji 850 danas 750.
Samo da polako pocnu da opstaju rafovi barem 1 dan po svetu umesto sto se razgrabi za 10min i tu smo.
 
Game uk je pre neki dan dobio 15.000 konzola, kapiram da su i ostali dobili veliki broj konzola, jer su rekli da je to najveca isporuka ikada. Danas krece prodaja tih konzola u engleskoj vidim da im je sajt pao :D a bice i jos jedna ogromna Martovska isporuka. Ocekujem da i mi dobijemo nesto u roku od 10-15 dana.
 
jesu to madjari sa KP ispalili za sve one svoje "preordere"?
znam da su bile liste cekanja za feb/mart po regulare ceni...sada vidim istvan prodaje za 840e
 
Još u januaru su otkazali svima i vratili lovu.
 
jesu to madjari sa KP ispalili za sve one svoje "preordere"?
znam da su bile liste cekanja za feb/mart po regulare ceni...sada vidim istvan prodaje za 840e
Imao sam dve konzole kod Istvana za preorder, ali mi je otkazao i vratio 300e avans za obe. Consolemaniu necu ni da komentarisem vise, jako neprijatno iskustvo s njim
 
cini se da ce ove novu ture koje su stigle u ove normalne zemlje, oboriti cenu i ovde...bez obzira sto se kod nas ne desava nesto po tom pitanju
trenutno ima ponuda digital 600, CD 700 jura
jos malo pa ce na KP biti sasvim pristupacne cene
naravno, ko zeli domacu garanciju, ostaje mu da ceka jos
 
Kao sto rekoh, ako se za ps4 situacija sredila za par meseci te 2013-2014, nema razloga da se za ps5 situacija razvlaci godinu dana kao sto neki misle kada se uzme u obzir da obe konzole imaju slican broj prodatih konzola za slican period.
 
Odlično, evo vidim digital kod Predraga 750 evra.
 
Mora se srediti nabavka i zvanicnim kanalima kod nas u prodavnicama sa zvanicnim fiskalnim i garancijom vrlo brzo , mozda cak i tokom marta .
 
Ja sam danas dobio ovaj mejl od Gigatrona kao odgovor na moje pitanje kad mogu da se ocekuju. U radnji u mom gradu (Pirot) su mi juce rekli da niko nema pojma kad ce to da bude, jer konzole ne mogu da se uvezu. Video sam da neki lik iz Dimitrovgrada prodaje na KP za 850e konzole, verovatno nabavljene iz Bugarske, pa ovih dana planiram da ga posetim cisto da vidim koliko ih ima i da nije neka prevara, jer mi je to 15-20 min voznje.
 

Prilozi

  • Bez naslova.png
    Bez naslova.png
    62.9 KB · Pregleda: 277
Pojavili se na KP digital za 599e
 
CL dobio novu turu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210306-101644.jpg
    Screenshot_20210306-101644.jpg
    93.9 KB · Pregleda: 263
Samo je pitanje koliko ce ovoga puta dobiti Digital. Ozbiljno se razmisljam da predjem na disk verziju, mada mi disk apsolutno ne igra nikakvu ulogu a pri tome mi je i lepsa Digital verzija.
 
Ja sam svuda javio da može i standard umesto digitalca, jer je globalno nestašica za digital.
 
6BF9B23D-8C00-429B-9541-6DA3965A3CE0.jpegOvakve akcije su jedina prednost disk verzije. Često postoje i akcije 3 diska po ceni 2.

Meni stigao i digital koji je naručen u septembru ali ipak ostajem na disk a ovaj sam prosledio dalje.
 
Ja sam svuda javio da može i standard umesto digitalca, jer je globalno nestašica za digital.
i ja sam, jos odavno
ali znam sigurno za vecinu radnji da imaju po 2 odvojene liste
tako da ako si recimo 20. na listi za digital i kazes moze i standard...stavice te na kraj liste za standard ili ce jednostavno ignorisati tu drugu prijavu
 
Zna li neko odprilike koje kolicine stizu po "turi" da li je do 10ak, 100tinjak ili 1000+ (kamo srece)
Ako bude kao do sad, par desetina konzola max.
i ja sam, jos odavno
ali znam sigurno za vecinu radnji da imaju po 2 odvojene liste
tako da ako si recimo 20. na listi za digital i kazes moze i standard...stavice te na kraj liste za standard ili ce jednostavno ignorisati tu drugu prijavu
Ne verujem, zvao sam ja više puta CL baš iz tog razloga. Iz GC su rekli da oni idu po redu i da i ako ne prijaviš, pitaju hoćeš li standard jer nemaju digital.
 
Vi koji cesto kontaktirate CL ili GC, da li mozda znate kolike su odprilike liste, ono ako bi se sad prijavio koji bi bio po redu 50-ti 500-ti 5000-ti?
 
Ja sam 18. novembra naručio u CL, možda me pozovu do kraja godine jeeej :D
 
Vi koji cesto kontaktirate CL ili GC, da li mozda znate kolike su odprilike liste, ono ako bi se sad prijavio koji bi bio po redu 50-ti 500-ti 5000-ti?
Realno negde izmedju 500 i 1000-tog bi bio , u najboljem slucaju . Kod svih su spiskovi za rezervacije poveliki
 
Ovo sa Sackboyom i gamepadom bi uzeo bez razmisljanja da ima kod nas.

Kečape zovi CL da vidis koji si, ja sam posle 1 ture bio 7 ispod crte, u drugoj turi su dobili 10ak konzola i tad su me i zvali. Pitaj koji si ispod crte i koliko ocekuju da im stize, 100 posto ce reci da ne znaju tacno jer niko ne zeli da se obavezuje al reci ono tipa ma pitam samo okvirno... onda ces znati od prilike kad ce da ti uleti konzola... i ne zovi radnje nego mobilni sa sajta.. mislim da je to broj radnje u TC Paunov Breg, tamo se i preuzimaju konzole ako ne odaberes isporuku
 
Najjače što sam naručio bez ikakvih očekivanja, da ne kažem iz zezanja. Ali možda bih i mogao da pitam u ponedeljak, da se iznenadim. :D
 
Da su oni dobili 1000 konzola pokrili bi sve liste jos bi i ostalo da okace po izlozima. Mislim da je na toj listi bilo oko 600. Ocekuje se jos jedna tura do kraja meseca sad koliko je to konzola ko ce ti ga znati.
 
A kako se ostvaruje pravo na garanciju sa ovim konzolama sto se vrte na KP posto su očito sve uzete preko. Jel to internacionalna garancija i samo odneses u ovlašćeni servis ovde ili kako već?
 
ja sam zvao pre mesec, mozda i manje, da se prijavim... Bila je novembarska lista - 500ljudi, ja sam na drugoj februarskoj listi bio 100 i neki...
 
Ima neko mozda info za Games? Da li su mozda dobijali?
 
Nazad
Vrh Dno