Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Da li neko zna da li je bolje uzeti PES na uk nalogu ili us ili je svejedno. Sad da pojasnim zasto pitam, i ortak i ja imamo opciju da uzmemo na uk ili us store. Da li je bolje u smislu konekcije da se uzima uk ili us verzija? ove god smo se zeznuli ja uzeo us verziju on uk pa ne mozemo da pikamo. Pitam da znam za sledecu 22 sta nam je ciniti... jasno je da obojica moramo imati verziju za isti region.

takodje dal se lakse nalaze protivnici na uk verziji, ja na us verziji jedva zabodem na match day protivnika, mozda je donus verzije a mozda sto sam iza Nat-a na sbb
 
Da li neko zna da li je bolje uzeti PES na uk nalogu ili us ili je svejedno. Sad da pojasnim zasto pitam, i ortak i ja imamo opciju da uzmemo na uk ili us store. Da li je bolje u smislu konekcije da se uzima uk ili us verzija? ove god smo se zeznuli ja uzeo us verziju on uk pa ne mozemo da pikamo. Pitam da znam za sledecu 22 sta nam je ciniti... jasno je da obojica moramo imati verziju za isti region.

takodje dal se lakse nalaze protivnici na uk verziji, ja na us verziji jedva zabodem na match day protivnika, mozda je donus verzije a mozda sto sam iza Nat-a na sbb
Sam si odgovorio :) Samo UK, neš se leba najesti sa PES na US ako si u Evropi
 
Kakva je uopšte situacija sa PESom online? Ne pamtim ga kao nešto igrivog online...

Zato je oduvek FIFA imala prednost online, a PES za offline sa društvom.
 
Prešao jutros Ratchet i Clank ona starija igra iz 2016. godine za PS4...

Na početku sam bio u fazonu WTF, šta ja ovo igram, ali ubrzo je sve kliknulo...
Stvarno vrhunska zabava, uživao sam, tim pre što igra uopšte nije boza i čak i na normal pojedine kraljice (boss fights) su baš zahtevne...

Grafika je simpatična, likovi presimpatični, muzika i glasovna gluma odlična, priča pomalo kliše, ali sve je parodija na superheroje i negativce, pa ne čudi...

Malo mi je Clank zapostavljen i ima svoje minijature u vidu "mozgalica" i epizode sa bežanjem... Ali svakako su te minijature i komentari sjajni i simpatični, pa time nadomešćuje epizodnu ulogu...

Ko nije igrao, velika preporuka da to učini...
 
Bas nesto gledam sta su sve delili prethodnih godina na PS+ i ne vidim Uncharted: The Lost Legacy

Bilo bi lepo da ona bude uskoro :)

Da li je moguce da sam prizvao igru koju da ubace za sledeci mesec :


Plaque Tale bi trebalo uskoro da dobije PS5 upgrade i da radi na 60fps/4k.

Steta stvarno sto Uncharted 4 i ovaj Lost Legacy nikako da dobiju PS5 upgrade
 
Još nije zvanično. Bilo bi dobro, ali ja nešto sumnjam.
Da li se ikada desilo uopšte da igre koje se predviđaju budu stvarno i ozvaničene? Nisam u toku.
 
@DBraveZ legao bi taj lost legacy mnogo lepo, igrao mi se uvek a nisu mi se bacale pare 😂
 
neka daju sad Plaque Tale ili Lost Legacy, a drugu sledeci mesec i ja zadovoljan.
Obe cu da igram ali ne moraju obe u istom mesecu :)
 
Mi koji imamo ps5 smo smo vec dobili Black Ops u onoj kolekciji ps plus igara za ps5 tako da je i za nas labavo.Al ajd ovaj Plague obecava.
 
Evo i mene su zbunili sa ovim pokusajem rimskih slova, ne pratim COD serijal pa sam mislio da je u pitanju ista igra.
Onda super, nije duplikat.
Jedino super jer nije duplikat, ali truba jer je u pitanju najgori iz COD:BO serijala jedini koji nema single player (kampanju).

EDIT: A nepismene i ovde na forumu i dizajnere naslovne strane ne bih dodatno komentarisao.
 

Presao sam sve ovo sa liste, sta da odigram sledece? :) RE:Village i Mafia: Definitive mi jedini padaju na pamet...
 
Da li neko moze da mi objasnizasto na nekim domacim sajtovima poput winwina na primer postoji npr spajdermen igra za ps4 od 3000 i ista takva od oko 5

Prva je skuplja a druga jeftinija
 
Za jednu je uvoznik Iris, za drugu Roaming, jedni hoce da je sto pre rasprodaju....
 
Nekad stave i da je korisceno da znas, pa je nekad i zbog toga niza cena
 
To sa nižim cenama, vidim "outlet" cene za joypad za PS4. Redovna cena 7.999, a u Batajnici u Gigatronu imaju 2 komada sa oznakom "outlet" po 5.999.
Za jedan piše "bez ambalaže, artikl bez oštećenja", a za drugi piše "nov artikl, bez oštećenja".
 
Nisu stavili nista, bar na internetu. U radnji nisam pitao. Trebalo bi da napisu ako nije novo.

Na ww-ovom sajtu za po 2000 i sva tri dela Uncharteda za ps4. Reklo bi se da je to jeftino? Imam fifu 21 zato je i kupljen soni, za fudbal 1v1 i sto su djostici bezicni pa mogu i na glavi da stojim i igram. Ali kad vec imam i kad ugrabim slobodnog vremena mislio sam da odigrma uncharted prvo 1,2,3 tj Drakes collection pa ako budem to ikada presao(zbog vremena, bice ga kad prodje leto) i ako mi se svidi onda idem cetvorku, pa lost legacy, da predjem komplet serijal. Spajdermena cu sigurno isto uzeti igrao sam ga u osnovnoj u praistorijskom dobu na PS1 fantasticna je igra bila. Far cry sam igrao trojku na pc davnih godina bila je bas hit tada a vidim da je sad slicno vise manje triler openworld pucacina sa elementima horora. Neke sekte pa kao ja trebamda ih razbijam isto kao da se borim protiv zombija a ne volim fantaziju tako da sam vise za neke avanture ili mozda istorijske koje nisam raniej igrao, npr asajsins krid odiseju i duh tsushime deluju interesantno. Red dead redemption 2 deluje isto interesantno, makar scenografija. Mada pitanje je kakav je osecaj igrati pucacine djostikom. Generalno slab sam gejmer, bukvalno sam par igrica odigrao u celom zivotu. Ali volim sto je ps4 na tvu, sto je prenosiv i sto su djostici bezicni. Uzeo sam sa burazerom mladjim po pola pa kad dosadi lako se proda.
 
Nazad
Vrh Dno