Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

@MisliM_StvaRnO jel te nije uplasilo ono dete iz gepeka iz kola sto iskoci ?
Moguce... ali pre bih rekao da je u pitanju izlizana zombi tema.
Kad se pojavila serija TWD bilo je jos i nekako interesantno, ali sad ga preterase. Evo prosli mesec na PS plus dve zombi igre od ukupno 3.
Dosta mi vise zombi tema a narocito losih zombi tema.
Mislim da su TLOU i DG nebo i zemlja po kvalitetu, mada mi i ove prve preko glave, ali izasla je u vreme kad su zombiji jos nekako prolazili pa ajde, drugi deo nisam igrao jos i ne znam dal cu.
 
A dok je nisi pokrenuo nisi ni zna da u igri ima zombija?
Ljudi, igrajte ako vam se svidja, samo sam izrazio svoje misljenje, ne pucajte 😀
Igru sam pokrenuo jer sam je dobio besplatno, inace nikad mi ne bi palo na pamet da je kupim. Bio sam skeptican prema istoj jos kad sam video trailer na E3 pre 2-3 godine, bio sam u fazonu meeeh. No ovaj poklon sony-ja je ucinio da se o igri prica i mozda vise nego sto zasluzuje pa rekoh ajd da probam i predrasuda se ostvarila.
Sve mi nekako nasminkano a ispod haube nista. Texture su vrh, grafika izgleda na momente vau i to je sve sto igra pruza po meni.
Poredio bih je sa Dead Island i nikako je ne bih uzdizao vise od 7/10 koliko je cini mi se i dobijala.

Opet, ponavljam... ja sam nebitan, uzivajte u igri ako vam se svidja, ne slusajte mene. Samo izrazavam misljenje ako ima malo slobode na ovom forumu 🤔
 
Medj Zombije sa njim !
 
Međ frikerse
 
Danas odigrao i DG DLC misije, one posle glavne radnje, najviše da bih potamanio sve horde.

Nego, da li je iko odigrao NERO misiju do kraja, kad kažete da priča nema klifhangere i preokrete u radnji?
Da li je iko video O˝Brianovo lice ispod maske, kao pravi razlog zašto NERO sprovodi eksperimente na Freaks? Meni se ovo baš svidelo, jeste da je bukvalno jedna scena i par linija teksta, ali dalo je mnogo bolji završetak priče i pripremu za nastavak, nego kliše kraj regularne igre okršaj sa Skizom i pukovnikom i spašavanjem gospođe.
 
Realna najava za drugi deo igre, ali procitah negde da je otkazana.

To napucavanje s hordama mi se i najmanje dopalo pa sam preskocio DLC igranje, ali dao bih sansu i drugom delu igre definitivno.
 
Danas odigrao i DG DLC misije, one posle glavne radnje, najviše da bih potamanio sve horde.

Nego, da li je iko odigrao NERO misiju do kraja, kad kažete da priča nema klifhangere i preokrete u radnji?
Da li je iko video O˝Brianovo lice ispod maske, kao pravi razlog zašto NERO sprovodi eksperimente na Freaks? Meni se ovo baš svidelo, jeste da je bukvalno jedna scena i par linija teksta, ali dalo je mnogo bolji završetak priče i pripremu za nastavak, nego kliše kraj regularne igre okršaj sa Skizom i pukovnikom i spašavanjem gospođe.
Pa to je valjda kraj igre, čini mi se. Ja sam je kupio na nekom debelom popustu, ne znam šta su davali kao free verziju.
Poslednja scena sa helikopterom ako se dobro sećam
Inače, ja sam je bukvalno odigrao "na silu", nije mi "legla" kako treba ali daleko od toda da ne može da se odgra. :) Meni je uništavanje hordi bio žešći smor, pa sam odustao od toga (ono što je trebalo da se odradi na par mesta zbog sporednih misija sam samo "upadao" odradio i bežao od horde).

Pokupio sam i eksploziv da onu u pećini dignem u vazduh ali sam posle zaboravio na to i na kraju sam prešao preko planine i ta misija je bila "gotova" - kaput :D
 
meni zombilje isto ne lezi... uzeo sam da pikam posle GoWa DG pa Tlou i batalio ipak igram CP2077 i mogu reci prezadovoljan, prica me uvukla samo tako ne mogu da se odlepim
 
Meni se DG dopala. Interesante misije, borbe fino urađene, priča solidna. Bajker koji napucava zombije i silovatelje celu igru, šta tu može da bude dosadno :D
 
Pa to je valjda kraj igre, čini mi se. Ja sam je kupio na nekom debelom popustu, ne znam šta su davali kao free verziju.
Poslednja scena sa helikopterom ako se dobro sećam
Inače, ja sam je bukvalno odigrao "na silu", nije mi "legla" kako treba ali daleko od toda da ne može da se odgra. :) Meni je uništavanje hordi bio žešći smor, pa sam odustao od toga (ono što je trebalo da se odradi na par mesta zbog sporednih misija sam samo "upadao" odradio i bežao od horde).

Pokupio sam i eksploziv da onu u pećini dignem u vazduh ali sam posle zaboravio na to i na kraju sam prešao preko planine i ta misija je bila "gotova" - kaput :D
Da to je ta, i to je kraj igre posle kraja igre i lep uvod u drugi deo koji jeste otkazan, ali usled apela i peticija igrača možda ne i definitivno.

Što se tiče tvog pitanja iz spojlera:
Tu pećinu ni ne možeš da digneš u vazduh jer se na kraju od tog plana odustalo, tj. svojom izdajom Skizo je sprečio realizaciju tog plana jer su im ponestali ostali resursi, pa nisu hteli da sve preostale resurse utroše u uništenje samo jedne horde.
 
Super izgleda. Ima i couch COOP. Još kad bi ga ubacili uz PS plus :D. Original se neumorno igrao u Grčkoj osamdesetih.
 
days gone jeste malo smaracki u prvih pola sata-sat, ali posle toga izrasta u sasvim dobru, a meni licno i odlicnu igru
steta ako stvarno ne bude nastavka
sto se tice samog prijema igre, stoji da je prodaja na launchu i neposredno nakon toga bila losija, ali je igra posle toga dobila sasvim dobar following, i negde na konto toga se nadam da cemo ipak dobiti nastavak
 
Operation: Tango, Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown i Star Wars: Squadrons su PS Plus igre za jun.
 
Jel igrao ko Star Wars: Squadrons ?
Ima li neku kratku singleplayer kampanju i valja li cemu, cisto da se zanimam dan dva ?
 
Zavrsio RDR 2
Kakvo savrsenstvo od igre. Jeste da je pomalo traljava i spora kad je u pitanju gameplay ali je zato atmosfera,story a posebno muzika cista desetka.

Mislim da ce mi trebati malo vremena da saberem utiske,jer posle ove igre sva ostale igre mi deluju kao krs.
 
Hoću da kupim FIFA21 sestriću na poklon. Ima PS4 Fat (rekao bih po fotografijama). Da li mogu da uđem u Games/Gigatron/slično, kupim disk i to će da mu radi?
Nema neke fore sa zonama, zemljama gde su registrovani nalozi i slično?

Juče vidim da ta igra košta 2.500 dinara u prodavnicama. a 50€ na oglasima, Jel ima neka fora ili je prosto na velikom popustu?
 
Na popustu, nema fore... Days of play akcija je u toku. Uzmeš za PS4 i to je to, nije bitno koji on PS4 ima
 
  • Like
Reagovanja: PJ
Da li postoji neka Discord ili Telegram grupa koju koristite za razmenu PS4/PS5 igara tj. naloga ?
Do sada nisam to koristio ali pojurio bih RE Village da predjem.

Moze i na PM ako neko ima preporuku.

Ok, nasao razmenu igara, i uspeo da odradim akciju.
Sve ovo deluje prilicno jednostavno i povoljno, tako da malo razbija onaj mit o skupim PS igrama,,

Isteklo je vreme za Edit, taman da vidim da li ce forum sam da odradi merge 2 posta
 
Ima na UK store NBA2k21 za 4,19 funti.
Da li je moguće da je igra za samo jednog igrača, tj. da nema opcije za offline igranje (ako nisam pogrešio izraz, ono kada sednemo, otvorimo neko piće i igramo :)

Imamo 2k20 i ona je za 1-4 igrača.
Nije problem PS+ i online igra, ne mogu da verujem da nema offline opciju.
 
Ima na UK store NBA2k21 za 4,19 funti.
Da li je moguće da je igra za samo jednog igrača, tj. da nema opcije za offline igranje (ako nisam pogrešio izraz, ono kada sednemo, otvorimo neko piće i igramo :)

Imamo 2k20 i ona je za 1-4 igrača.
Nije problem PS+ i online igra, ne mogu da verujem da nema offline opciju.
Ima offline multiplayer opciju :)
 
Kupuje li iko igrice od digitalnih preprodavaca za PS4? Možda Ruskih preprodavaca?
 
Odigrao Erica.
Kratka igra u stilu interactivog filma, sa idiotskim komandama (touchpad).
Međutim i pored toga nije toliko loše, pogotovo gluma glavne junakinje i muzika (koja je predivna).

Tematika i radnja je već prežvakana više puta.

Sad gledam IMDB, i prilično sam iznenađen - ova Holly Earl (Erika u igri) ima 28, a izgleda kao da ima 16 godina masimalno...
Neki Kijanu Rivs gen... :)
 
Bas nesto gledam sta su sve delili prethodnih godina na PS+ i ne vidim Uncharted: The Lost Legacy

Bilo bi lepo da ona bude uskoro :)
 
^ Bila na promovisana na PS now pre jedno godinu dana i mislim da su je skinuli u septembru 2020, odigrao tada, prešao za par dana i zaboravio na nju.
Najlošija igra u serijalu.
Moj savet je da čekaš ili da bude ponovo na nekom od servisa ili neki veći popust, jer ovih 19,99USD, koliko sad košta, ne vredi...
 
Nazad
Vrh Dno