Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Brate, ajd' pitaj tako da te ljudi razumeju, pa će ti možda neko i odgovoriti...
Ako pitaš da li ako imaš uplaćen PSN možeš na PS4 ili PS5 igrati PS3 only igre kao npr. RDR1, odgovor je da ne možeš...
Pa ako mogu da se kupe, sta ce onda u ponudi na PS Now ?
Mora i pretplata da se kupi i igre da se kupe ?
Ja kad sam usao na te igre, nigde nije pisalo njihova cena, nego mi je izaslo koliko kosta PS Now za 1 mesec, 6 meseci i godinu dana.
 
Pa ako mogu da se kupe, sta ce onda u ponudi na PS Now ?
Mora i pretplata da se kupi i igre da se kupe ?
Ja kad sam usao na te igre, nigde nije pisalo njihova cena, nego mi je izaslo koliko kosta PS Now za 1 mesec, 6 meseci i godinu dana.
Tako je kako ti kažeš, to su sve igre koje možeš da igraš uz PS Now pretplatu... naravno da se ne trebaju igre posebno kupovati.
 
Pa to su smesne pare, prakticno za 500 din mesecno gomila igara tamo moze da se odigra...
 
Prodajem PS3, rudari ETH 50 MHs, trosi kao sijalica, navali narode :D

Sad ne znam dal da nastavim na PS3 sto sam poceo RDR1, imam nekoliko sati utuceno il da je skinem na PS4.
Mislim da cu je odigrati na PS3 do kraja pa PS3 u ormar ili na dobos.
 
Svakako će bolje raditi i izgledati na PS3 nego preko stream-a.
 
Cekaj, jel se igra downloaduje na konzolu ili radi samo preko streama ?
 
A citam sad da je ta stream aplikacija krs, da zahteva bas bas dobar internet.
Sto kaze Rama, bolje ce uvek raditi na PS3 nego na PS4 PS now.
 
Ne znam zasto nisu napravili RDR1 i sve (1.-4. deo) Metal Gear Solid igre za PS4.
To je bukvalno jedino sto nije prebaceno (remake & remastered) sa PS3 na PS4, a da vredi.

Ok, za RDR1 se pita Rockstar, a on je svih ovih godina pravio drugi deo, verovatno da nisu ni imali vremena za remake/remaster.
A za MGS se verovatno pita(o) Kojima, koji je valjda takodje neke druge igre razvijao.

Mogli su na brzaka makar samo da prebace igru kakva je, bez previse remasterizovanja.

Kao sto je Unchated 1,2 i 3 postao Nathan Drake Collection ili Assassin's Creed 2, 2' i 2" sto su postali AC Ezio Collection za PS4.
Oni su blago remasterizovani.
 
Days Gone i Zombie Army 4 su PS+ igre za mesec april, kao i Oddworld: Soulstorm za PS5.
 
Ako su to igre onda je odlicno day gone vec imam na cd ali ne smeta mi da je imam i u library :)
 
Ps5 igrači dobijaju day one Oddworld: Soulstorm, malo li je :) Jasno je da je PS Plus kolekcija inicijativa da ljudi pređu na PS5 i da odmah imaju šta igrati. Da su to dali i na PS4 nema smisla realno. A opet imaš desetine miliona igrača na PS4 koji će dobiti Days Gone...
 
Jel ima u steku neko code viska za ps plus us na godinu dana da mi proda, ili da mi kupi da mu posaljem odmah pare na racunu, posto cekam kartice banke nove da mi stignu ovih dana?
 
Ps5 igrači dobijaju day one Oddworld: Soulstorm, malo li je :) Jasno je da je PS Plus kolekcija inicijativa da ljudi pređu na PS5 i da odmah imaju šta igrati. Da su to dali i na PS4 nema smisla realno. A opet imaš desetine miliona igrača na PS4 koji će dobiti Days Gone...
Ako imas jos uvek PS4, PS Plus kolekcija se pojavljuje i na njemu.....
 
Iako nemam PS5 još uvek, mislim da je prilično džiberski potez od starne sonija. Isto kao što PS+ kolekcija nije dostupna na PS4
Slažem se. Mene ta igra (napucavanje sa hordom zombija) nikako ne privlači, a stalno me proganja - do skoro bila na PS Now, pa u PS+ kolekciji, pa na PS Store uvek u prvom planu sa popustima, i sad ovo. Baš smoriše više.

Jel ima u steku neko code viska za ps plus us na godinu dana da mi proda, ili da mi kupi da mu posaljem odmah pare na racunu, posto cekam kartice banke nove da mi stignu ovih dana?
Javi mi se na PM.
 
Zombi igre ne oodnosim ali Days Gone sam pikao jedno pešes sati paralelno sa GOW da vidim sta ce me vise povuci... naravno testosteron je prevagnuo mada cu sigurno pikati days gone posle gow-a
 
Days Gone i Zombie Army 4 su PS+ igre za mesec april, kao i Oddworld: Soulstorm za PS5.
Days Gone sam vec dobio sa ps5 pretplatom. Ovaj Oddworld me nikako ne privlaci, sama prezentacija, grafika i prica mi je morbidna, tako da april mesec nikakav ali sreca pa stize Horizon polovinom aprila pa nije problem.
 
Nisi igrao pre 10-tak godina ili vise prve delove, pa te zato ne privlaci :)
 
@pilac
@arheolog1981

Ja sam obrisao post, jer me je cartridge pretekao i napisao post pre mene pa vise nisam hteo da se nadovezujem na prethodnu temu 😂

Uglavnom napisao sam nesto u fazonu "Kolekcija vazi i na PS4 ali samo ako se prethodno aktivira na PS5"
 
Nazad
Vrh Dno