Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pogledah sad YT link za veceras, svaki treci komentar ili "Kratos" ili "Elden Ring" :D
 
Vrlo moguće da će Elden Ring biti predstavljen večeras. Saznaćemo uskoro. :)
 
kad je taj event, u koliko pocinje ?
 
^ Čini ti se, bilo je puno gorih meseci...
JapPSstore.jpg

FF i Remnant uopšte nisu loš deal za one koje nisu igrali, a ja nisam...
 
Ne da nije loš nego je fenomenalan. Remnant je sjajan, utukao sam 100 sati na PS4 a sad ću opet. FF VII Remake jedna od najboljih igara prošle godine, a Farpoint jedna od najboljih PSVR igara
 
“Please note the PS4 version of Final Fantasy VII Remake available to Playstation Plus members is not eligible for the PS5 digital version upgrade.”

😢
 
“Please note the PS4 version of Final Fantasy VII Remake available to Playstation Plus members is not eligible for the PS5 digital version upgrade.”

😢
Eh. A ponadao sam se da su namerno tako uradili da bi dali i PS4 i PS5 verziju. :/

Ali odličan je mesec, nema šta. Farpoint sam kupio prošle godine, sjajan je.
 
Ratchet & Clank free
 
Hvala upravo na download, to nikad nisam igrao al hajd da probam mnogi su falili tu igru ko zna mozda me bude drzala pa je i predjem
 
vidim da me PS plus section na store-u me sada baca na srpsku verziju sajta
da li je to uvod u srpski store?
 
postoji playstation srbija odavno, ali, koliko znam, nikada nije bio direktno povezan za store-om
 
da li kupujete polovne digitalne igre sa sajtova kao sto je buygames

Recimo sackboy je tamo 31e sto je skoro pa duplo jeftinije nego na Ps store. Nov sam u ovome pa istrazujemkako najjeftinije doci do igara.Koliko sam skontao dobije se ceo accountsa igrom pa mi onda prebacimo sa tog accounta na svoj acc. Ne znam da li imaa veze koji je koji region.
 
Nije moguće igru prebaciti sa jednog na drugi nalog. Ja ti ne bih preporučio te sajtove.
Steta,taman sam se ponadao. Onda i nema bas puno opcija.
Jurnjava za gift karticama koje su par evra jeftinije na cdkeys i slicnim sajtovima,redeem pa kupovina.Sve u svemu ako hocu da pazarim recimo Sackboy koji je 60$ mogu preko gift kartica da spustim na 55$ ili 50$ ako bas naletim na neki jak popust. I dalje su igre prilicno cenovno nepristupacne 😕
 
ne verujem, kupio HZD pre nedelju dana 😭, izgleda da nista ne treba kupovati nego cekati sem ako nemas first day svrab pa moras odmah da igras... taman dok odigras sve sto je free i ostalo se pre ili kasnije pojavi free
 
Sin i ja smo desetine sati proveli uz Enter the Gungeonna PC-u. Jedna od najinteresantnijih COOP igara koje sam igrao.
 
Nazad
Vrh Dno