Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

moze se naci na reditu da su ljudi spaljivali baterije sa nekim samsung fast charging punjacima.
Razmisljam da vidim da li ima negde da se uzme povoljno baterija samo da proverim da li je do nje ili sam ih totalno spalio.
 
Ja bas juce probao da napunim dzojstike direkt punjacem koji sam dobio u Samsung Galaxy Watch, valjda ih nisam shebao :D
 
Nisi. Punjač za GW je 5V 700mA. Idealan je za punjenje gamepadova.
 
Iskreno mislio sam da je punjac geknuo i reko da probam na dzojstiku, posto sat nece da puni :D Krene da trepce crveno na postolju posle nekog vremena, kao da se pregreje, no da ne idemo u offtopic :D
 
Vidim iskacu mi oglasi za akcije po domacim radnjama za neke video igre za PS4, fiksna cena 1.199,00 dinara, prosledim drugu posto ima PS4, kaze da je dekintirao pa ceka Spasovdan (platu). Razmisljam se da kupim jednu od igara, pa da mu poklonim za rodjendan (mada cu dati poklon odmah, ko bi cekao septembar do rodjendana :ROFLMAO:). Sta predlazete da se obavezno kupi i igra od ove akcije za 1.199 dinara, uglavnom on 28 godina i brat od 11 godina koriste PS4.
 

Prilozi

  • ps4 akcija 1199 dinara.PNG
    ps4 akcija 1199 dinara.PNG
    716 KB · Pregleda: 50
Ako si siguran da nemaju onda im uzmi tipa god of war. Problem je sto su ovo sve "matore" igre i verovatno ih je presao, Uncharted je bio besplatan prosle godine.. Raspitaj se nekako izokola :D
 
Nije ih presao, prosle godine je tek uzeo PS4, video sam da ima neke igre ali verujem da sve ove sto su na akciji ni on ni njegov mali brat nisu igrali :). Nema ni PS nalog, pa ni ne uzima digitalno igre.
 
Gde si nasao ove igre?
 
@zezam krizu onda bi trebalo da je ovaj nathan drake collection best bang for the bucks posto su to zapravo 3 igre kroz koje se prolazi hronoloski :)
 
Ok, nasao sam u medjuvremenu, hvala.
 
@zezam krizu Po meni, nema greške ni sa jednom od igara. Izdvojio bih: God of War, Uncharted 4 i Horizon: Zero Dawn Complete Edition. Ako nije igrao neku od te tri, uzmi bilo koju.

Uncharted: The Nathan Drake Collection jeste odličan dil, ali su to malo starije igre.
 
Idealna varijanta je proci sva 4 Uncharted u nizu zato sto je cela prica fenomenalna :)
 
Hvala svima, porucen God of War ;)(y).
 
Nakon 10+ godina igranja iskljucivo PC-ju stize PS4 Pro da dopuni gaming iskustvo. Poslednja konzola koju sam imao je bio PS2 koji je besomucno drndan mnogo godina nekad i po 12h+ dnevno i idalje je ziv i zdrav.

Nemam PSN nalog, registrovacu ga kada mi stigne konzola. Koji region mi preporucujete? CItao sam prvi post u temi, pise US i UK, drug mi kaze da bolje da izaberem UK jer neke igre (navodno) ne rade na US bez vpn-a, ali vidim da su cene fino nize za US store.

Verovatno cu uzeti i PSN i PS+, da li to uzimate preko CDKeys? Dosta je povoljno (tipa ps+ 40$ godisnje, PS Now 50$). Meni ce bitniji biti PS Now zbog gomile igara koje sam propustio na PS3/PS4, nemam u planu neki online gaming sa drustvom. Da li u tom slucaju vredi uopste uzimati PS Plus zbog mesecnih igara?
 
Ovo je bas poskupelo jbt, ja sam 2 godine na cdkeys uzimao usa ps+ za nekih 25e, trebao sam da dopunim jos unapred :D

Sto se tice lokacije, Anchorage Alaska. Nasao sam neki hotel na bookingu i uzeo adresu :D
 
Da li ima nekih limita za US Store ili su to mitovi? Radi bez VPN-a sve normalno bez ikakvih restrikcija?
 
Nakon 10+ godina igranja iskljucivo PC-ju stize PS4 Pro da dopuni gaming iskustvo. Poslednja konzola koju sam imao je bio PS2 koji je besomucno drndan mnogo godina nekad i po 12h+ dnevno i idalje je ziv i zdrav.

Nemam PSN nalog, registrovacu ga kada mi stigne konzola. Koji region mi preporucujete? CItao sam prvi post u temi, pise US i UK, drug mi kaze da bolje da izaberem UK jer neke igre (navodno) ne rade na US bez vpn-a, ali vidim da su cene fino nize za US store.

Verovatno cu uzeti i PSN i PS+, da li to uzimate preko CDKeys? Dosta je povoljno (tipa ps+ 40$ godisnje, PS Now 50$). Meni ce bitniji biti PS Now zbog gomile igara koje sam propustio na PS3/PS4, nemam u planu neki online gaming sa drustvom. Da li u tom slucaju vredi uopste uzimati PS Plus zbog mesecnih igara?
Igram igre online na PS3 i PS4 više od deset godina i prvi put čujem ovo za VPN da je potreban. PS NOW ti je dovoljan jer i sa njime možeš da igraš online igre koje su dostupne na servisu. I možeš slobodno da napraviš i UK i US nalog PS+ i PS NOW su već godinama jeftiniji za US nalog na sajtovima kao što je cdkeys. A cene igara na PS prodavnici su uglavnom ujednačene
 
Pa jedino za sta ti treba vpn ti je aplikacija na google play store-u (ili da skines apk ko covek). Meni nikad ni za sta nije trebalo 🤷‍♂️

Edit: ali vidim da su cene dopuna otisle u djavola, nema povoljno ni na g2a
 
Verovatno je sada period kad se vise kupuju dopune, dolazi hladnije vreme. Pre nepuna tri meseca platio 30ak $
 
Ja sam napravio i US i UK nalog, pa kupujem gde je povoljnije. Ali retko kad je povoljniji UK od US, funta je 140 din, a dolar oko 100. Uglavnom kupujem sa US.
 
Odakle kupujete igrice? Jel postoji mogucnost kupovine van prodavnice uopste?

Uzeo sam PS4 Pro CUH-7216B, to bi trebalo da je najnovija verzija, jel nisam pogresio?
 
Pa slabo ima sta van prodavnice, ali funkcionise po istom principu kao i ps plus dopuna. Platis negde i dobijes kod i samo ga uneses posle
 
uzmes dopunu na nekom sajtu ja sam nalazio 75usd vaucher za 55 do 60 usd u realnom novcu, ali nisam skoro to nailazio. Posle reedemujes kod i kupujes. Cene vauchera gledam na allkeyshop
 
Odakle kupujete igrice? Jel postoji mogucnost kupovine van prodavnice uopste?

Uzeo sam PS4 Pro CUH-7216B, to bi trebalo da je najnovija verzija, jel nisam pogresio?

Isključivo sa PS Store, jer se retko nalaze kodovi za igre. Uzmeš dopunu na nekom od pouzdanih sajtova (Greenmangaming, Amazon.com i slično), a onda redeemuješ na svom PS Store nalogu i kupuješ igre. Juriš akcije i to je to.

Nisi pogrešio, to je dobra revizija. U suštini, nema greške ni sa jednim PS4. Svi su dobri.
 
Nazad
Vrh Dno