Šta je novo?

Planetarium Manager

brca

Čuven
Učlanjen(a)
07.02.2003
Poruke
8
Poena
601
Rec je o online fudbalskom menadzeru. Trenutno u ovom menadzeru postoji preko 40 zemalja ukljucujuci i nasu koja trenutno broji oko 130 klubova. Kada kazem 130 klubova mislim na 130 aktivnih igraca koji kao sto i vi mozete biti ukoliko zelite da igrate ovaj menadzer. Prilikom prijave dobijate svoj tim (vi birate naziv vaseg tima), dobijate svoje igrace i u postajete menadzer svog kluba.

Ja sam trenutno u drugoj B-4 ligi, tim mi je Brca Utd i po drugi put za redom sam izabran za selektora mlade reprezentacije.

Napomenuo bi jos da smo se nekolicina menadzera i ja potrudili da prevedemo ovaj menadzer na srpski jezik, tako da cemo u toku Januara dobiti i prevod, pa oni kojima je Engleski jezik slabija strana nece imati problema u snalazenju.

Takodje cemo biti u mogucnosti da ubacujemo nasa imena i prezimena, tako da mozete da izvucete bas vas, tj. igraca koji ce se zvati i prezivati kao i vi.

Adresa sajta je: http://www.pmanager.org

Ispod je kratak tekst o ovom menadzeru preveden na srpski:

Planetarium Manager je besplatan online futbalski menadžer i može da se igra na softveru koji koristite za krstarenje netom. Vaša misija je da vaš klub dovedete do uspeha. [br][br]Da bi uspeli to da ostvarite moraćete da se bavite nekim stvarima, kao što su kupovina i prodaja igrača, podešavanje treninga, taktike i razne druge stvari. Ali nikada ne smete zaboraviti da bar jednim okom pratite finansije vašeg kluba.. [br][br]Planetarium Manager se nikada ne završava i možete se ulogovati kada god to poželite. Ligaški mečevi se igraju sredom i subotom. Možete izazivati druge menadžere na prijateljske mečeve i takođe osvojiti nacionalni kup. Prijateljske i kup utakmice se igraju ponedeljkom.[br][br]Sezona traje oko 13 nedelja i iz sezone u sezonu možete ulaziti u sve visi rang takmičenja dok ne dodjete do 1. lige, gde igraju samo najbolji! Takođe možete otići jos dalje i osvojiti i kup![br][br][br]Izaberite¦ da li ste spremni da prihvatite ovaj izazov i postanete najbolji menadžer na planeti?
 
Jel ima jos neko account ovde? ja igram ovo vec neko vreme, svidja mi se vise od hattrick-a :)
 
Nazad
Vrh Dno