Šta je novo?

Pitanje u vezi cpu coolera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bajcetic

Zapažen
Učlanjen(a)
15.06.2022
Poruke
61
Poena
20
Sklapam gaming pc do 500e, trenutno mi ide dobro, interesuje me da li 10105f moze biti koristan za gaming sa običnim kulerom koji dolazi uz njega u box-u. Radi se o novom kuleru i procesoru pa me interesuje da li da kupujem nešto jače ili će default raditi posao.
 
Može, ali neće biti tih.
Ako si u mogućnosti, ispruži se 1000-2000 za neki bolji...
Imaš Arctic Alpine 12 Pro za 900 i nešto. Za 1200, LC Power LC-CC-95. Za 1500, LC-CC-124 ako bi RGB. To će da ti završi posao za i3...

Možeš da se ispružiš nekih 2500 ili manje ako nađeš polovan na KP i uzmeš LC-CC-120, što bi poslužilo i za neki i5...

Samo proveri da li imaju kačenje za LGA1200 socket i da li staju u kućište...
 
Ako bih kupovao neki koji nije iz box-a sigurno bih uzimao neki rgb, hvala na odgovoru
 
Ako bih kupovao neki koji nije iz box-a sigurno bih uzimao neki rgb, hvala na odgovoru
Baci Pogled na "Falcon" Najeftiniji tower RGB (sa 4 cevi + 120mm ventilator).

Kucaj falcon na eponuda.com, itsvet.com, idealno.rs, pametno.rs, goglasi.rs, shopmania.rs

I suzi izbor na ventilatore, izaci ce u kojim domacim firmama ih ima. ima jos uvek jeftiniji Falcon EC-XY412 za 1790 din. Izlazi samo na eponuda u kojoj firmi. Posle toga ~2890-2990 din Falcon opet, pa 3150 din LC-CC-120-RGB.
 
Poslednja izmena:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno