Da li moze kod nas da se nadje i gde dvd rezac Pioneer DVR-111, pise MULTIdrive na vratancima, a ne DVR-111D kojeg svuda ima.
Znam da je razlika samo u pisanju DVD RAM-a i da postoji mogucnost flash-ovanja 111D u 111 ali sam cuo da je DVR-111 kvalitetniji pa zato i pitam.
Znam da je razlika samo u pisanju DVD RAM-a i da postoji mogucnost flash-ovanja 111D u 111 ali sam cuo da je DVR-111 kvalitetniji pa zato i pitam.