Šta je novo?

Pioneer DVR-111

BigMuzzy

Čuven
Učlanjen(a)
13.03.2004
Poruke
4
Poena
601
Da li moze kod nas da se nadje i gde dvd rezac Pioneer DVR-111, pise MULTIdrive na vratancima, a ne DVR-111D kojeg svuda ima.
Znam da je razlika samo u pisanju DVD RAM-a i da postoji mogucnost flash-ovanja 111D u 111 ali sam cuo da je DVR-111 kvalitetniji pa zato i pitam.
 
Takodje, verovatno jos je neverovatnije da kod nas ima i DVR-111C SuperMulti koji ima LightScribe funkciju i ima ga npr. u Hrvatskoj doduse u nekoj varijanti bi bilo moguce flash-ovati dvr-111 na 111c, ali kod nas nisam nasao ni jedan ni drugi.
 
Misli da ces ga tesko naci kod nas. Inace, nisam nigde procitao da je 111 kvalitetniji, jedino mozda ako naletis na neki made in Japan sto je tek *******o 🙂 Savet, uzmi ovaj D, sasvim je OK, a uskoro ce izaci flash koji ga pretvara u L varijantu koja omogucava LabelFlash.
Poz
 
Hvala u svakom slucaju, uzecu 111D pa cemo videti za posle,
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno