Šta je novo?

Pioneer 106S...

  • Začetnik teme deki30
  • Datum pokretanja
D

deki30

Guest
..gde i posto?

P.S. Imam integrisan AC97 i TEAC516E. Da li analogno mogu povezati i taj DVD, posto malo kasnije planiram da kupim Live!5.1?

Pozdrav

deki30
 
deki30 je napisao(la):
..gde i posto?

P.S. Imam integrisan AC97 i TEAC516E. Da li analogno mogu povezati i taj DVD, posto malo kasnije planiram da kupim Live!5.1?

Pozdrav

deki30


Da. Povezujes audio kablicem, jedan od uredjaja se kaci na CD, a drugi na AUX konektor.
Gde i posto, za BG odgovorice i valjda neko drugi:)
 
hvala boki...

....u medjuvremenu sam skinuo uputstvo za moj Epox i nasao sam AUX1 za vezivanje.

Ako moze jos jedno pitanje: Na jednom UK sajtu bio je test tog Pioneer-a, i tip je rekao da, posto je uredjaj ATA-66, je najbolje rezac vezati na secondary master, a DVD na secondary slave.

Sta vi mislite?

Hvala!!!!!!!!

Pozdrav!!!!!

deki30
 
Re: hvala boki...

deki30 je napisao(la):
....u medjuvremenu sam skinuo uputstvo za moj Epox i nasao sam AUX1 za vezivanje.

Ako moze jos jedno pitanje: Na jednom UK sajtu bio je test tog Pioneer-a, i tip je rekao da, posto je uredjaj ATA-66, je najbolje rezac vezati na secondary master, a DVD na secondary slave.

To je generalno pravilo koje vazi za svako povezivanje rezac-citac.
 
Imam ga ja...

80Eu bez poreza,koga vise ni nema, al u Tehnicomu
 
da to nije...

...malo puno para, na PC berzi spominju se cifre 55-60Eura!?

Pozdrav

deki30
 
Sacekaj par dana bice u beogradu i 106s i 117. Video sam u petak za 60e pa ako te zanima gde pisi mi na meil pa ce ti odgovorim:)
Kojih bre 80e?!
 
Re: da to nije...

deki30 je napisao(la):
...malo puno para, na PC berzi spominju se cifre 55-60Eura!?

Pozdrav

deki30

I ja sam tako mislio,u PC centru kosta oko 60 Eu,ali oni u Tehnikomu kazu da imaju najnizu cenu...kake
 
`ajte jos malo..

.. mi pomozite, posto za sada u BG-u nisam nasao 106S.

Odlucio sam da batalim TEAC 516E i Pioneer 117, jer nemaju digitalni izlaz. Posto ima dobar AV reciver zao mi je da ga ne koristim u potpunosti. Zato mi treba player sa digitalnim izlazom. Koliko sam saznao, a ispravite me ako gresim, znam da jos Toshiba ima digitalni izlaz. Ako znate gde ima ili 106S ili Toshiba za pristojnu sumu, javite!!!
Sutra bih pazario!!!!!/phone pls!!!/

Pozdrav

deki30
 
Nazad
Vrh Dno