delimir je napisao(la):View>Extras ili CTRL+H
Ja nisam uspeo da instaliram 7.0.1 ! Prijavljuje mi da ne postoji 7.0 mada je putanja do njega korektna. Mozda je problem u serial-u ili ja imam neku no final verziju. Koji serial ti koristis?no name je napisao(la):Jeste ali kad otvoris novu sliku ponovo se pojavljuje (bar je tako sad kod mene)!
Isto tako posle ulazka u save for web default alatka mi je stalno jebeni slice koji mi nikad ne treba umesto hand kako bi to bilo normalno!
Ove dve stvari mi idu na q. ali jos nisam nasao nacina da namestim to!
Probao sam i update na 7.01 ali ista pesma!
voyager je napisao(la):Ja nisam uspeo da instaliram 7.0.1 ! Prijavljuje mi da ne postoji 7.0 mada je putanja do njega korektna. Mozda je problem u serial-u ili ja imam neku no final verziju. Koji serial ti koristis?
Da dodam, ima još jedan metod...Ako je neko lenj da radi ovo imam i crack koji to sam obavi ali nece nesto da se prikaci ovde.
merlin je napisao(la):Znaci Extras ostaje. FX
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari