Šta je novo?

Philips THE ONE PUS8545

Itachi02

Zapažen
Učlanjen(a)
07.04.2021
Poruke
2
Poena
12
Pozdrav svima. Novi sam clan, i nakon procitanih 1000 foruma i isti broj odgledanih YouTube video-a, nisam siguran u kupovinu televizora. Zanima me televizor Philips 50PUS8545, takozvani The One. Cena je odlicna, Ambilight je mozda glavni faktor. Medjutim, za taj novac isto tako bih voleo da i slika, kao i reprodukcija 4k, netflix-a i ostalih video-a bude barem pristojna, bez nekih lagova, kocenja, previse losih boja. Iz malog sam mesta i nemam gde ni videti model uzivo. Takodje bih voleo 50PUS8535 zbog daljinskog sa QWERTY tastaturom, ali njega nema nigde kod nas. Pa zanima me ima li neko ovaj model televizora, kakvi su utisci, ili su barem videli, i da li je ambilight stvarno tako dobro odradjen. Hvala puno na odgovorima.
 
Pa kreni od pozadi da listas u nazad. TV je dobar za svetle scene. HDR nije bas najbolji. Na default podesavanjima, crvena je malo prenaglasena, ali daa se korigovati.
Imam 58PUS8505 sto je isto sto i PUS8545 samo bez QWERTY daljinskog. Iako su komentari na AVforums obeshrabrujuci, meni je TV sasvim ok.
 
Pa kreni od pozadi da listas u nazad. TV je dobar za svetle scene. HDR nije bas najbolji. Na default podesavanjima, crvena je malo prenaglasena, ali daa se korigovati.
Imam 58PUS8505 sto je isto sto i PUS8545 samo bez QWERTY daljinskog. Iako su komentari na AVforums obeshrabrujuci, meni je TV sasvim ok.
Hvala puno na odgovoru. Problem je sto ga nemam gde ni videti ni testirati. Jeli Ambilight stvarno ostavlja tako jak i dobar utisak kao sto sam video po youtube-u?
 
To je subjektivna stvar. Meni je skroz super iako nisam uopšte razmišljao o ambilight kada sam kupovao TV. Hteo sam Android i ovaj moj Philips je bio na božićnom popustu, tako da sam njega uzeo, inače bih uzeo TCL C715. Da ponovo kupujem TV, sada bih gledao neki sa ambilight.
Pogledaj i ovaj kanal ima dosta poređenja ovog Philips sa ostalim TV.
 
Nazad
Vrh Dno