Šta je novo?

PCMCIA Card Slot na Sony KDL TV-u...

seizmos

Slavan
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
5,094
Poena
480
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X
Matična ploča
Asus B550M-K
RAM
32GB Kingston DDR4@3733
GPU
AMD Powercolor RX6600XT 8GB DDR 6
PSU
EVGA 850W G3
Monitor
Benq Zowie 144Hz 24"
Da li se moze ovaj slot PCMCIA Card Slot na Sony KDL-40EX401 TV-u iskoristiti za otkljucavanje dekodiranih digitalnih kanala na ikom kablovskoj. Posto tv ima dvb-c tuner standardne(osnovni paket 1) digitalne kanale vidim fino i tu nema nikakvih problema, e sad da li mogu naci karticu za ovaj slot na tv-u sto sam u naslovu naveo i u nju onda ubaciti ikomovu karticu koju bih izvadio iz digitalnog risivera koji sam dobio od ikoma (jer mi u toj sobi ne trebaju paketi koji se sa ovom karticom otkljucavaju vec mi trebaju ovamo gde mi je sony TV)...

Pitanje je kako izgleda kartica koja prima ovu ikom karticu a posle sve zajedno ide u tv slot...?
Da li ima da se nadje kod nas i po kojoj ceni, ako moze link neki....svako pojasnjenje je dobrodoslo....itd...
 
Koliko mi je poznato tip kodiranja je CONAX i moguće je koristiti CONAX CI (CAM) modul.
Ima da se nabavi kod nas. Conax CAM modul, firma optibox. http://www.optibox.rs
 
Hvala za link...
 
Imao sam isti problem i resio sam ga sledeci nacin. Otisao sam do kablovskog operatera vratio im risiver i oni su mi dali CAM modul i ubacio sam karticu u njega. Vazno je da imas slot za modul i da TV ima integrisan DVB-C.
 
Mislim da je Radijus vektor. Jer koliko znam oni jedini daju Cam module.
 
Nazad
Vrh Dno