Šta je novo?

PCI-e x1 graficka?

alfaunits

Uticajan
Učlanjen(a)
24.06.2006
Poruke
45,650
Poena
1,705
Ima li bilo koja kod nas? (sto jeftinija to bolja)
 
Postoje dva alternativna nacina da to resis, seckanjem grafike, ili seckanjem PCI-e 1x slota 🙂

2. je drugar uradio i stavio obicnu 16x graficku u tako modovan 1x slot i radi sve bez problema kao druga graficka - Asus P5B.

Ili vako nesto:

http://home.comcast.net/~lager1/forum/pics/DSC02448b.jpg
 

Prilozi

  • DSC02448b.webp
    DSC02448b.webp
    148.1 KB · Pregleda: 106
Poslednja izmena:
Nesto mi se ne sece slot, mada znam da je to opcija.
Vani ima i jeftinih, ali ne cima mi se niko za tako nesto smesno 🙁 (sto je najgore tu karticu cu posle jednog koriscenja verovatno baciti 😀)
 
Iseci karticu onda 😀

Sad i odma 1x u Srbiji ces verovatno platiti, ovo ti je sad i odma uz malo prasenja 🙂
 
Jedna matorac ATI 2600 mi je dobro dosao trenutno, pa ce biti malo seckanja ovih dana 😀
 
Imamo ploce sa samo x1 PCI-e slotom i hocemo da instaliramo Windows ne-skroz unattended pa nam treba graficka x1 😉
 
Nazad
Vrh Dno