Šta je novo?

PCI-e 6+2 pin kabl za Seasonic Focus GX-750 modularno - POMOC

PROFILER

Slavan
Učlanjen(a)
28.04.2006
Poruke
1,077
Poena
425
Pozdrav svima,
fali mi jedan kabl iz naslova. Narucio sam original od Seasonica ali ce biti ovde tek za nedelju - dve.

Ako neko ima jedan viska ili da mu trenutno ne treba kupio bih ili da mi pozajmi samo dok mi ne stignu ovi koje sam narucio...

Ako tema nije za ovaj deo foruma molim Admine da je prebace gde treba ili obrisu.

Hvala
 
Možda da ti neko napravi kabl? Skoro sam naručio izradu takvog kabla za Seasonic X-650 KM3 i prilično sam zadovoljan izradom. Ako želiš poslaću ti kontakt i sliku kabla na PP.
 
Malo cu da hijack-ujem temu, ali relativno je srodno pitanje - kupio sam dva ekstender kabla za 8-pin PCI-E. Jedini razlog je sto moje napajanje (Antec 850W) ima na oba 8pin kabla racvu za 6+2pin pa onda kada se ubodu u GPU vise sa oba kabla 6+2 racve. Mislio sam da ovim produzenim kablovima dobijem single 8pin i nesto vise 'clean look'. Dakle, potpuno nebitno u funkcionalnom smislu, cista estetika, ali posto su kablovi naravno made in PRC zanima me da li je neko imao iskustva za istima, koliko su safe za koriscenje? Kablovi su braided, deluju pristojno dosta. Mozda da im premerim otpore unimerom?
20210218_125337.jpg
 
Koristi jedan kabl sa račvom i neće da visi
 
Ne bih koristio single granu za napajanje 3070ice zbog peak-ova. Verujem da bi 'to radilo' na istoj, ali nominalni TGP od 225W je taman na granici 8pin + PCI-E.
Proveriću kablove unimerom i testirati u drugom PC-ju sa rx480 prvo.
 
Nazad
Vrh Dno