Šta je novo?

PC World - Mikro časopis

nagard

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2004
Poruke
3,156
Poena
755
Pozdrav za društvo.
Da li neko možda ima digitalne pdf brojeve ovog kultnog časopisa koji se izdavao mislim do 2012 godine? Znam da sam svojevremeno imao neki dvd sa arhivom svih brojeva ali ne mogu da ga nađem, a ni sajt više ne postoji.
Potrebni su mi neki članci, a mislim da su brojevi iz Januara, Marta i Maja, svi iz 2001 godine. Mogu i da ih kupim, pdf ili u papirnom obliku ako ih neko ima. Nisam još tražio na KP i sl...
 
И ја сам тражио, али нисам успео нигде да нађем архиву ових часописа. Нажалост приликом једне од селидби сам елиминисао целу колекцију и СК и Микро.
 
PC Press je (bio) časopis za ova dva.
 
Sto je to bio dobar casopis, radi bi prelistao stara digitalna izdanja.

jel postoji neka baza starih casopisa o racunarima?
Bilo negde SK nekad?

Digital, racunari?
 
Архива неколико екс-ју рачунарских часописа (Мој Микро, Свет компјутера (до 12.1997), Рачунари...)

Архива СК од 1998 је доступна онлине https://www.sk.rs/arhiva/

Фале поменути PC Press, Digital, Mikro PC World, хрватски Hacker...

PC Press je (bio) časopis za ova dva.
Други концепт и циљна група, није за поређење уопште.
 
Slažem se u potpunosti, ozbiljan časopis za ozbiljne IT čitaoce.
Ovi ostali su više komercijala za široku publiku.
 
Svaka čast delboy, vidi se prava vrednost ovog foruma, našao sam ono što mi je trebalo. Sećam se da jeste bio čudno urađen cd za to vreme, u javi, jar fajl koji i danas radi a ljudi napomenuli onda da radi i u linuxu.
 
Pozdrav za društvo.
Da li neko možda ima digitalne pdf brojeve ovog kultnog časopisa koji se izdavao mislim do 2012 godine? Znam da sam svojevremeno imao neki dvd sa arhivom svih brojeva ali ne mogu da ga nađem, a ni sajt više ne postoji.
Potrebni su mi neki članci, a mislim da su brojevi iz Januara, Marta i Maja, svi iz 2001 godine. Mogu i da ih kupim, pdf ili u papirnom obliku ako ih neko ima. Nisam još tražio na KP i sl...
https://www.mikroknjiga.rs/

Oni su bili izdavači časopisa. Kontaktiraj ih, možda mogu nekako da ti pomognu.
 
Nazad
Vrh Dno