Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Čini mi se da je Puma od nekadašnjeg premium brenda postala Kina, i po ceni i po kvalitetu (pretpostavljam, jer ne kupujem Puma).
 
Tokom prošle godine, maja prvi par a avgusta drugi koliko se sećam.
 

Uzeh ove skoro, a pre toga dobih takve crvene letos. Za ovih nekoliko meseci nošenja primetih da su se kod đona malko istrošile.
Na žalost, izbor dubokih i poludubokih je blagi očaj. Sve neke pegla patike nikakvog izgleda. A da dajem preko 100 evra na patike nije mi ni u mislima.
 
Da li se ikad jave na call centar nsporta? jos u sredu su preuzeli patike za zamenu broja i ni danas nisu stigle .. ne znam koji je rok da posalju nazad?
 
Jbt jos 15tog su preuzeli patike za zamenu i jos uvek nista. Briga ih rok za zamenu je 14 dana (30 mart). Samo znam da vise nikad necu pazariti kod njih.
 
Ja sam išao lično u prodavnicu (proverio gde ima odgovarajuća veličina)
 
Ko je u mogucnosti moze tako
 
zna li neko gde imaju da se kupe Air Force ili Air Jordan patike al po nekoj povoljnijoj ceni ili na nekom jacem popustu, posto ovo sto gledam je sve dranje, tipa Buzz, onaj sajt Tike.rs bolje da ne gledam, ima nekih popusta, ali sve je to tanko...
 
Levo patike adidas 42 [tenis] (26.5 cm) desno puma cazual 42.5 (27.5cm) prakticno koji milimetar veci adidas tako da zna ko kupuje 🍻
 

Prilozi

  • IMG_20230401_073416647.jpg
    IMG_20230401_073416647.jpg
    276.4 KB · Pregleda: 106
  • IMG_20230401_073438422.jpg
    IMG_20230401_073438422.jpg
    251.3 KB · Pregleda: 110
Ako je šetnja prioritet, nemoj da uzmeš neke od "savijenih" Hoka, bićeš kao na klackalici.

Puma su sa karbonskom pločom, zaista bespotrebno za šetnju, ali im je i cena baš povoljna i s obzirom na oblik, neočekivano su prijatne za šetnju.
 

Ове су тренутно на финој акцији, јел имао неко позитивна искуства са овом марком?
 
Ako je šetnja prioritet, nemoj da uzmeš neke od "savijenih" Hoka, bićeš kao na klackalici.

Puma su sa karbonskom pločom, zaista bespotrebno za šetnju, ali im je i cena baš povoljna i s obzirom na oblik, neočekivano su prijatne za šetnju.
Pošto vidim da se baš razumeš koje patike bi preporučio za gradsku šetnju za nas 110kg plus, da su pre svega vrlo udobne i šireg gazišta u predelu prstiju?
 
Ma gde se razumem, samo sam probao više modela u poslednje vreme, pa sam o njima pisao.
Ono što je sigurica, za 110kg, za trčanje, obavezno probati Mizuno. Za šetnju, nemam preporuku.

Pre neki dan sam bio u Nike outlet kod IKEA i za dosta proizvoda imaju baš baš outlet cene. Kupio sam još jedne, treće :), Pegasus 38 za 8.800 dinara. U redovnim prodavnicama, na najvećem popustu su bile 11.000, a sada je to preko 12.000.

Bila je i trail varijanta za 6.600 dinara, ali ostali brojevi od 8 do 10.5, a meni za trčanje treba njihov 11. ****** se ne setim da ta patika može i za svaki dan, a tu mi odgovara 10-10.5.
 
Ako mislimo na iste Pegasus Trail kao sa slike, ja ih merkam već neko vreme ali u prodavnicama nisam video da su bile ispod 16.000 tako da je to super cena.
 

Prilozi

  • SmartSelect_20230413_203225_Opera.jpg
    SmartSelect_20230413_203225_Opera.jpg
    176.2 KB · Pregleda: 101
Ja sam te isto hteo, al uzeh prosli vikend ove.
Zegama Zoom Trail
 

Prilozi

  • s-l400.jpg
    s-l400.jpg
    19.1 KB · Pregleda: 126
Ako mislimo na iste Pegasus Trail kao sa slike, ja ih merkam već neko vreme ali u prodavnicama nisam video da su bile ispod 16.000 tako da je to super cena.

To je trail 4 GTX?
Ovo su bile Trail 3, narandžasta kombinacija boja. Bez Goratex
One su na krajnjim popustima bile preko 13.000 i ovo sada je bilo još 50%. I stvarno je bio dobar izbor brojeva, nije da im je ostao samo neki par u najmanjoj ili najvećoj veličini.

Jeste prošlogodišnja kombinacija drečavih boja, ali koga briga, patike su za šumu.

Ja sam ušao da pogledam da li imaju Fly 5, da ih probam, ali bila je samo četvorka. Isto odlična cena.
Bilo je i Pegasus 39 i one Blue Ribbon edition, za 8.800 dinara, ali prvih nije bilo mog broja, a druge su snežno bele. Mnogo lepe, ali mnooogo bele, jedan trening i ko zna kako bi izgledale.

Ako ste već tamo negde, svratite, stvarno su outlet cene. Ja ću svakako svratiti još nekad.
 
Da, ovo su Pegasus Trail GTX 4 i razmišljam da ih uzmem pošto su malo dublje od običnih, sa "čarapom", prilično su lagane iako na prvi pogled ne izgleda tako i od Goratexa su što mi odgovara u slučaju neke blaže kišice.

Pegasus 39 su mi OK u onoj shield varijanti.
 
Nisu od Goratexa, već imaju sloj Goratexa tj membranu. Ja sam prošlog leta, na Kopaonik Trail trci, u Solomon Super Cross GTX, prošao kroz potok. Bilo je bitno da na prelije preko, a nije prošlo ni preko jezika.
A već sam pisao u ovoj temi da sam hodao kroz pustinju, penjao se uz dinu u Salomon 3d xa pro GTX, zrnce peska nije ušlo. Spolja su bile pune peska, bilo je na obodu članka, ali unutra čarapa čista. I sutradan vidim vodju karavana, ispod onih krpa, za zabavljanje turista, viri isti model 😀

Verujem da si u Trail 4 GTX spreman za mnogo više od kišice :)
 
Na to sam i mislio kada sam rekao da su od goratexa samo se nisam baš dobro izrazio.

Inače kad smo već kod Salonima i goratexa, za crni petak sam kupio ove patike na slici i oduševljen sam koliko su udobne i dobre tokom zimskog perioda...
 

Prilozi

  • 20230413_230532.jpg
    20230413_230532.jpg
    153.9 KB · Pregleda: 122
Ako ste već tamo negde, svratite, stvarno su outlet cene. Ja ću svakako svratiti još nekad.
Gde tacno taj outlet?

Ja sam ove uzeo u Indjiji prosli vikend, bilo je dodatnih - 20%, pa izadju 12000, inace ih nema nigde ispod 17000 ni na popustu.

Bilo je dosta Trail modela.
 
Gde tacno taj outlet?

Kod IKEA robne kuće. Tamo sada postoji neki niz lokala, ali koliko sam video, Nike i možda još 1 ili 2 su outlet. Žena je kupila neku garderobu u drugim prodavnicama, kaže iste su cene kao u tržnim centrima.
 
Nazad
Vrh Dno