Pozdrav!
Ja ga imam jedno 2-3 meseca i jako sam zadovoljan. U odnosu na stari (kojeg je ovaj zameni) ima mnogo veci domet (pricam o stanu u zgradi betonske konstrukcije). Stariji model (40MHz) nije pokrivao ceo stan sa signalom bez suma, dok ovaj novi radi na 4. spratu (ja sam na SEDMOM) 😀
Korektno radi i identifikacija poziva (doduse kod mene je vezan na analogni port ISDN linije), ima mesta za 200 brojeva sa nazivima u imeniku, 30-tak melodija i baterija mu izdrzi bez punjenja vise od nedelju dana (naravno zavisno od koriscenja) a bogami je za pohvalu i sto pamti propustene pozive (ako se ne varam 50 brojeva).
Sve u svemu, ja sam zadovoljan, mada ne mogu da pricam o nekim tehnickim osobinama ili da uporedim sa starijim modelima i tehnologijama jer se ne razumem u to....😉
Nadam se da sam ti pomogao i u svakom slucaju ti ga preporucujem, aki ti se vec ionako dopao. A i cena je po meni korektna (ja sam moj plati 250 starih Nemackih para)...
Ajd' :wave;