Šta je novo?

Painkiller: Resurrection

draske73

Slavan
Učlanjen(a)
18.05.2007
Poruke
1,021
Poena
349
Najavljena,povodom petogodišnjice od izlaska prvog dela.
Ovaj put smo u ulozi Wild Bill Sherman, ubice iz redova CIA koji radi za vladu.
Ovaj put ćemo se rokati sa dilerima droge i oružja - kao tako su nam dali zadatke a u stvari su politički protivnici tj "smetala" članova vlade.
Nema "čudovišta" više.(ma gde može bez njih)

Čekajte...a zar je za jedan Painkiller bitna priča ili je bitno...:-devil-:

O ostalim detaljima,na:
http://pc.ign.com/articles/971/971617p1.html


E,da - datum izlaska je krajem ove godine.
 
Poslednja izmena:
Ako bude kao Painkiller - Overdose onda ne moraju ni da ga prave sto se mene tice, to je bas bila jadna igra, tj. bleda kopija prvog dela i ekspanzije Battle out of Hell. No dobro, videcemo sta ce da naprave..
 
Evo ga Far Cry sindrom, gde nastavak nema nikakve veze sa originalom, ako ne rachunamo ime.
 
sacekajte da igra izadje...ne treba davati ovakve komentare unapred...
 
Sve je nekako crveno mada je nebitno ako fun faktor bude na nivou prvog dela...
 
Samo da vas obavestim da je izašla u Ruskim narodnim prodavnicama (1.7GB prepakovana).
Nije bolesna pa ne treba lekić (a ni vakcina protiv svinjskog gripa :p).

Ja je turio u USDownloader (greota da zvrji prazan) :)
 
Bio je i demo nedavno.Igra je djubre.
Level dizajn je katastrofa.Grafika je ista kao i stari painkiller a frame rate je podeljen sa 4.
 
skidam pa javljam kakav je..........
 
Evo sta "novo" donosi Resurrection...

[YOUTUBE]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YIRTxjSOqUk&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YIRTxjSOqUk&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
uf,uf....nakon 30min min igranja igra me nije ni barem malo zagolicala da nastavim,onog adrenalina iz starog painkillera kao da nema ovde,napucavanje je jadno,grafika jos vise....sve neke traljave texture u bloomu.
pokusacu ponovo kasnije,mozda promenim misljenje....
 
Prava steta, ja i dan danas upalim prvi painkiller (imam neko black izdanje sa dodatnim nivoima i Booh ekspanzijom), mnogo zabavna igra.
 
Na ovom forumu ja nisam cuo ni jednu lepu rec ni za jednu igru! Ne postoji igra koju niste napljuvali!
Mnogo bre izvoljevate :) Igrajte i cutite!
 
Ko jos ovde igra igre? Samo instal, odvrti par benchmarka i onda se danima preganjaju kome je veci :D [FPS]
 
Izgleda da se samo Crysis igrao zbog grafike a to sto igra ima samo par levela da predjes za 2-3 sata to nista :)

Nego da se vratim na ovu igru. Ovu igru su inace napravili fanovi painkillera tako i pise na pocetku pa i ne moze puno da se ocekuje. Tako da igra ima verovatno dosta i bagova. Evo ja sam odmah zaglavio na prvi level dodjem do prvog checkpointa stanem na onaj crveni znak i vrata se ne otvaraju mogu tu ceo dan da se vrtim u prostoriji nema izlaska. Jel uspeo neko da predje prvi level? :D
 
Izgleda da se samo Crysis igrao zbog grafike a to sto igra ima samo par levela da predjes za 2-3 sata to nista :)

Nego da se vratim na ovu igru. Ovu igru su inace napravili fanovi painkillera tako i pise na pocetku pa i ne moze puno da se ocekuje. Tako da igra ima verovatno dosta i bagova. Evo ja sam odmah zaglavio na prvi level dodjem do prvog checkpointa stanem na onaj crveni znak i vrata se ne otvaraju mogu tu ceo dan da se vrtim u prostoriji nema izlaska. Jel uspeo neko da predje prvi level? :D

Uh provalio sam imala supljina sa strane vrata :D
 
Nazad
Vrh Dno