Šta je novo?

Overklok takmičenje je počelo!!!

Jedva smo docekali zimu da na miru klokujemo.
 
Nije valjda da covek ne ucestvuje a zove nas da ucestvujemo hehe.
 
ja danas postovao "rezultat", rekoh da dam doprinost SX-Teamu, sad dal je prihvatio-nisam siguran...
postavio sam sliku i [hwbot] 30291 - Palit 9600GSO@600/800 - Core 2 Duo E5200@3200MHz[/hwbot] , otishao na hwbot i sva 3 redom stisnuo- ali ni bod nisam dobio, a kad je skenirao stranu valjda je video zadnji post kao activated1-ov... ima par postova posle njega...
planiram ovih dana neki ozbiljniji oc, samo da se uhvatim sa vremenom
 
Poslednja izmena:
Rista je gej :d nece da se takmici :p

:wave:
 
Poslednja izmena:
Samouvereno , to mi se svidja ;)

Iza mene stoje uvijek rezultati .... tako da se samopouzdanje gradi sa istim .... :)
Bice veceras malkice slicica moje nove LN2-controller masine ili ti novi vid Overclocka :)
 
Poslednja izmena:
@monteboy jedva cekam tvoj rezultat veravatno kao i dosad venomenalan.
Ma svi se pripremamo za zimu da postignemo najbolje rezove.
 
@Rossi

komsija,jel ucestvujes ti,koliko vidim i tebe nema nesto sa rezovima.

:wave:

Pravo da ti kazem ne slazem se neshto sa ovim Ati-jem tako da je smor :(, a ni sa 280GTX-om nisam bio zadovoljan posle svih onih problema, tako da cu morati da se smislim da proucim i nategnem crvene :)
 
Poslednja izmena:
Šiljo dreši kesu za hlađenje :) da ti uzmemo neko univerzalmo hlađenje za GPU (sve na vodu i opet ponovo) i da te vidim malo u jurnjavi, nemoj da si izosto :d
 
Pa ja ti donese kartu i ti ništa (ko ti kriv kad imaš krš napajanje), evo kod mene kad sam promenio za dve grane kablove ponaosob sve radi ko podmazano :D
 
Poslednja izmena:
Pa ja ti donese kartu i ti ništa (ko ti kriv kad imaš krš napajanje), evo kod mene kad sam promenio za dve grane kablove ponaosob sve radi ko podmazano :D

Sad imam i hard poseban, levo desno, ne moram da drndam onaj raid koji puca ko blesav tako da ono, a i sa onim sam izvuko shta se izvuci moglo ;)

A ako ide cena koju smo se dogovorili ocu da je uzmem :smoke:

:wave:
 
Aman ljudi, pustite choveka da testira Logitech Z-5500 sa 0% izoblichenja
pri maksimalnom opterecenju :d

On nije iz o'c sveta ;)

:wave:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno