Šta je novo?

Orion Telekom

I kod mene je sve normalno. Kad se uspori veza samo resetujte modem (ruter).
 
Ja i dalje nemam, sinoc od 12! Resetovao sam rutere 10 puta..
 
Šta kaže log?
 
Sta je to? :)
 
Log fajlovi sa rutera? Hmmmm...?
 
Ne mogu da nadjem onu adresu sto se kuca u browseru.
 
Ok usao sam i na adsl ruter i na wireless, sta trazim sad..
 
ako imas tp-link status > system log
 
Ok, sta sad.. :)
 
Ne mogu od jutros da ih dobijem, svi operateri su zauzeti! Stoka.
 
Sta sam trebao da procitam na tom logu?
 
Pa kao isteko mi je prvog ali nisu gasili nikad do 10 -og u mesecu recimo.. Pise internet link ok na sajtu.
 
Ipak mi je istekao net, posle dva dana sad gase..
 
Orion ne zna gde bije :)
Malopre mi prica poznanik da su mu ugasili net posto nije platio racun za JUL a dva drugara koji su takodje Orionovi korisnici nemaju problema iako nisu platili racun za JUL :D
 
Ja NISAM platio mesec za jun, jer sad ide postpaid valjda koliko znam... Račun mi stiže oko 11-12 u mesecu
 
Ide postpaid, tako mi bar rekose dva drugara ali taj poznanik kad ih je pitao za to rekli su mu da mora da plati racun pa ce ga ukljuciti :D
 
Neki su prebaceni, neki nisu. Ne znam koji je kriterijum.
Mene su prebacili i poslali SMS gde traze da ne placam majski racun dok ne dobijem racun od njih.

I ako je neko pratio sta sam pre pisao... Presao sam na veci paket posle grejs perioda bez problema. Novi ugovor na godinu dana. Pre toga se potpise sporazumni prekid starog ugovora i to je to...
Zanimljivo je to sto je 7Mbps u stvari 8Mbps samo nazvano pravim imenom. Dakle, sa 7Mbps paketom imate stvarno 7Mbps dl
 
ja mislim da su prebacili na post paid one koji imaju ugovore na neko vreme dok na primer ja nemam i plaćam do 1. u mesecu. pošto uskoro hoću da uzmem neki od ovih paketa sa ugovornom obavezom ( 12 ili 24 meseca ) raspitivao sam se prošli put kada sam bio tamo i rekli su mi da bi onda rok plaćanja bio do 20. u mesecu
 
ovog provajdera se treba kloniti, internet ocajan, ping ocajan, konstanto pucanja i prekidi... koristim njihov internet vec sedam godina, ali ovako losa situacija kao u poslednjih mesec dana nikad nije bila. katastrofa!
 
ovog provajdera se treba kloniti, internet ocajan, ping ocajan, konstanto pucanja i prekidi... koristim njihov internet vec sedam godina, ali ovako losa situacija kao u poslednjih mesec dana nikad nije bila. katastrofa!

Komsija da si ti meni ziv i zdrav neki od nas su to uradili jos pre par godina odnosno kada je naveci paket bio 4 mb, tada su jos uvek bili SezamPro. I veruj mi to mi je bio najpametniji potez koji sam mogo da uradim, uzeo MIK i prvo presao na Verat pa po isteku njegove promocije predjem na Telekom gde sam jos uvek i mogu ti reci da ne zalim ni malo za sezamom. Zapalili se daboga. Kada su svi davali rutere i normalne modeme na koriscenje oni su napalcivali ako hocete ruter ako ne dobijete neku malu skalameriju malo vecu od pakle cigara i to je bio modem. Mrs bre bando jedna pokvarena.
 
Stvarno su katastrofa u poslednje vreme, jos hteli da mi uvale ugovor na dve godine da potpisem..
 
I ja nesto mislim da se prebacim na nekog drugog provajdera, cim mi istekne ugovor (za par meseci). Placam 4mbit/a 1.900din. Sto je mnogo mnogo je. Kada sam zvao rekli su mi da nista ne mogu da menjam pre isteka ugovora. A i ova zbrka sa prebacivanjem na postpaid je odradjena krajnje neprofesionalno, mogli su barem mail da posalju. Veliki minus za Orion.
 
I ja nesto mislim da se prebacim na nekog drugog provajdera, cim mi istekne ugovor (za par meseci). Placam 4mbit/a 1.900din. Sto je mnogo mnogo je. Kada sam zvao rekli su mi da nista ne mogu da menjam pre isteka ugovora. A i ova zbrka sa prebacivanjem na postpaid je odradjena krajnje neprofesionalno, mogli su barem mail da posalju. Veliki minus za Orion.

Ako potpisuješ novi ugovor možeš da uzmeš povoljniji paket! Ja sam 6 meseci pre isteka starog ugovora potpisao novi ugovor za 5/1 paket (mada nije mogla linija to da mi izgura pa su mi spustili na 3/512 za ~1200din mesečno)
 
Ja sam raskinuo ugovor 8 meseci pre isteka 12 mesecnog ugovora i potpisao novi. Bez penala, bez problema. Pitaj ponovo...
 
Skoro su me zvali iz Oriona da mi nude uslugu.E sad nismo posteno ni porazgovarali jer kod Telekoma imam box 4 do kraja sledece godine tako da sam prekinuo njihovo izlaganje odmah kad su se predstavili.

Gledajuci njihov sajt zakljucio sam da nude:

1.WCDMA fiksni telefon/Internet

2.ADSL Internet

3.IP Televiziju

4.VoIP Telefon

Mislim da je to to ako sam nesto propustio neka me neko ispravi
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno