Šta je novo?

Orion Telekom

Znam gde su Obaveštenja ali ne vidim gde se tu može nešto napisati? Da li misliš na Live Chat opciju?
 
Pored Shamana imamo jos jednog blokiranog od strane Oriona :ROFLMAO:
 
Nisu i očigledno neće. Pa ako je tako i blokirali su me da ja raskidam taj ugovor? Da li ću morati da platim onih 20.000 što piše da je naknada za uvodjenje usluge koja se plaća na kraju?
 
Ma nisu te blokirali, salim se... izvini ako sam ti uneo pometnju... Na live chat ce ti odgovoriti sigurno...

Ako ti odgovore negativno, imaj u vidu da uskoro istice rok za raskid ugovora...
 
I neces morati da platis nista, imas pravo da raskines bez penala jer oni menjaju uslove...
 
Nije, nego čekam po 15 minuta i ne javlja se niko. Namerno to ima da urade da se ne javljaju jer znaju da ljudi zovu da raskidaju
 
Odeš u poslovnicu i tražiš (insistiraš) da potpišeš zahtev za raskid zbog poskupljenja.
Kada potpišeš, zvaće te oni da ti kažu da za tebe neće poskupeti, a ti odluči da li ćeš to da prihvatiš (ja nisam).
 
Mene nisu hteli da izuzmu od plaćanja te dodatne naknade već su mi ponudili da mi postojeći paket smanje za tih 350 dinara kako bi mi ostala ista cifra za plaćanje, ali pod uslovom da potpišem novi ugovor na 2 godine. Naravno da nisam pristao već sam podneo zahtev za raskid UO. Čekam odgovor.
 
Imam problem - Instalirao sam Kodi uspesno i sve radi lepo. Jedini problem jeste sto ne izlazi nigde opcija da se aplikacija moze otvoriti sa Home screena. Da li postoji neki način da se aplikacija ponovo otvori bez nepotrebnog preuzimanja i instaliranja updateova?
 
Pozdrav, verovatno ću uzeti OrionTV paket sa Arenama, daju sad 50% popusta na mesečni račun za ugovor od 2 godine. Ono što me interesuje je, da li će raditi aplikacija na EON TV Android platformi i da li ima opcija sa telefona Cast? Ako neko koristi, kako se pokazala aplikacija?
 
Ja gledam na Xiaomi Mi P1 Tv-u (android) preko aplikacije i radi odlično, čak je i bolja slika nego preko Laki boxa...
 
Pozdrav, verovatno ću uzeti OrionTV paket sa Arenama, daju sad 50% popusta na mesečni račun za ugovor od 2 godine. Ono što me interesuje je, da li će raditi aplikacija na EON TV Android platformi i da li ima opcija sa telefona Cast? Ako neko koristi, kako se pokazala aplikacija?
Koliko meseci se dobija 50%?
 
Da li Orion TV na bilo kom internetu radi i u inostranstvu brez upotrebe VPN?
 
Iz mog iskustva radi, mada je hazmaju napisao da njemu u Trstu nije radilo... Meni jeste u celoj Italiji i gde god sam bio, a vec 2 god u Sloveniji gde imam kucu... RTS ne radi...
 
Ove godine A1, prosle Telekom Slovenija... Kod njih je to malo drugacije nego kod nas, odnosno Telekom Slovenija je doveo instalaciju opticku do kuce ( dobili su neki grant EU) i ti imas opciju da biras provajdera, veoma brzo se sve zavrsava... Prakticno Telekom Slovenija radi isto sto i Telekom za Yettel kod nas... Samo sto je razlika da kod njih nude i bez ugovorne obaveze, odnosno mozes u svakom trenutku da vratis opremu i to je to... U stvari Orion i nudi tu opciju i kod nas, sad sam se setio...

Radi i preko mobilnih mreza ako te i to zanima...
 
Da li si možda testirao preko Telemacha u Sloveniji Orion TV?
I da li si možda testirao u Sloveniji rad SBB EON TV van mreže?
 
Dok sam bio u Sloveniji, preko Telemacha sam mogao da otvorim samo nekoliko radio stanica. Nije moglo ni preko Windscribe VPN-a čini mi se. Sa druge strane, EON je šljakao fantastično.
 
Nisam Telemach koristio uopste... EON radi, gledao sam formulu i tenis...
 
Nazad
Vrh Dno