Šta je novo?

Optimice Catwalk podloga za misa

  • Začetnik teme Začetnik teme Robert
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Robert

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2005
Poruke
106
Poena
319
Da li ovo ima negde da se kupi u Novom Sadu ?
Hitno mi treba za rodjendanski poklon pa nemam vremena da narucujem i cekam par dana.

Da li postoji neka slicna podloga slicnog kvaliteta i cene ? Naravno da moze da se kupi negde u Novom Sadu.
 
optimice je ok podloga ali brzo propadne, tako sam cuo od par ljudi koji su je imali.
probaj da nadjes x-trac podloge, dosta su bolje.
 
X-Track odlicna podloga, imas je u Lupusu. Barem ih je bilo.
 
Nazad
Vrh Dno