Šta je novo?

OnePlus Nord CE 5G

Jel ima nesto sa jacim cipsetom do 300e? Novo naravno. Po meni ovo je top kupovina.
 
Ako nekome znači, ima:
"The device has a single down-firing speaker"
 
A uskoro stiže i Nord2, praktično isti telefon kao ovaj samo sa boljim čipsetom i kamerom.
 
Ovaj CE 5G je zapravo naslednik N10 5G koji je zavrsio kao zesci fejl.

Ja ne vidim nista posebno ni u ovome. A52 deluje kao bolji telefon u odnosu na njega u startu, kompletniji uz IP zastitu, OIS, a taj 750G sem 5G mogucnosti ne donosi neki skok u odnosu na 7xx 4G procesore. Jedan zvucnik samo...

Jos ako mu budu dodelili samo jedan OS update kao i N10 nece se ni tog naprodavati.
 
Baterija fantasticna, po Bugarima...
gsmarena_297.jpg
 
sinoć sam u radnji okinuo par fotki, jedno 5 sekundi traje dok se fotografija izoštri u galeriji...neprijatno sam iznenađen...pored njega je bio valjda n100...probao i na njemu, ista stvar...
 
N100 (prelos) SoC za danasnje standarde, ali nije ni SD 750G neka azdaja, ali za svakodnevnicu moze proci. Nemoj ocekivati sve momentalno na tim SoC-evima.

Pa i Nord 1 sa SD765G znao je da stucne ponekad, ali D1200 na Nord 2 je druga dimenzija.
 
ne zanimaju me ti telefoni za kupovinu, nego sam ubijao vreme dok žena šeta po ušću i ajd da probam one plus, bar te koje imaju, i baš deluju jadno...mislio sam da su se i u tom segmentu standardi bar malo popravili...ili je one + baš zabrljao sa tim slabijim modelima...
 
A Nord CE 2?
 
Nazad
Vrh Dno