Šta je novo?

Kućna multimedija OLED TV 65" (+ soundbar)

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

cedor96

Poznat
Učlanjen(a)
19.09.2022
Poruke
43
Poena
25
U potrazi sam za TV 65", pa me zanimaju vasa licna iskustva i misljenja.
Ono sto sam ja pronasao do sad je:
  • LG C1 / C2
  • Samsung S95
  • Sony A80J / A80K / A90J

Da li je OLED mnogo bolji u odnosu na Samsungov QLED?

Takodje me interesuje neki dobar soundbar ako imate da preporucite. Ja sam pronasao Samsung Q800B, ima li ko iskustva sa tim soundbar-om ili ima da preporuci neki bolji u slicnom cenovnom rangu.

Poz
 
Pogledaj philips olede u srbiji su dzaba spram konkurencijea 5 godina srpske garancije meni vredi vise od lg i 2 godine madjarske.
 
Inan philips 65 oled pita ne drug da li bi opet uzeo rekao sam da ne bih uzoe bih veci😂 iskrenklo oled dok samsung oledima ne padne malo cena.
 
Al se dobro pilo večeras :)

On topic, biraj oled sa 5 godina garancije, obavezno
 
Kod LG-a nezvanično da, bilo je dosta slučajeva (pisali su i ovdje ljudi) da priznaju garanciju ako se desi burn
 
Taj Q800B je ovogodišnji model i mislim najjeftiniji soundbar (bar što se može naći kod nas) sa Atmos podrškom. Vidim da je pokupio dosta solidne komentare, dugo sam ga i ja mjerkao ali sam odustao na kraju, tj. nisam ni uzimao još soundbar
 
Manje više slično kao prošle godine, barem je tako u najjačoj klasi, s tim što je prošle godine samo top Q95 model dolazio sa rear zvučnicama a sada i model ispod dolazi, tj. Q930B.

Takođe plus u odnosu na modele iz prošle godine je kvalitet izrade, prije su dolazili obloženi tkaninom koja je magnet za prašinu a sada su mrežice metalne/aluminijske što je mnogo bolje rješenje.
 
Pardon, ne obratih pažnju. Ja sam prije par mjeseci poređivao u toj najjačoj klasi Q950a i S95QR od LG-a i Samsung je bio dosta bolji izbor, a čak je i jeftiniji bio. Čisto sumnjam da ni u nižim klasama nije slična situacija, Samsung stvarno ima odličnu tu Q seriju.
 
Nazad
Vrh Dno