Scorpio(DDMF)!
Čuven
- Učlanjen(a)
- 15.07.2000
- Poruke
- 561
- Poena
- 630
Shta mislite o Denon-ovom DCD-1500 (nisam siguran,ali mislim da je godina proizvodnje 1986 ili slicno) za cenu od 450 DM?
BTW:U dobrom je stanju🙂
Pronashao sam negde da je tada koshtao oko 1.498 dem
Da li je neko ikada video/cuo ovaj cd?
BTW:U dobrom je stanju🙂
Pronashao sam negde da je tada koshtao oko 1.498 dem
Da li je neko ikada video/cuo ovaj cd?