Šta je novo?

Office - Word 2011 ne prikazuje sva slova ?

LuxoR

Čuven
Učlanjen(a)
20.01.2002
Poruke
871
Poena
619
Na starom miniju ista instalacija Office-a nije pravila probleme (dok nisam slučajno pustio update :d)

sad instaliram na MBPro i kada otvorim bilo koji dokument dobijem ono što možete videti u atačmentu .. skoro sva slova su mi bele kućice ??

quicklook normalno prikazuje dokument, pages takođe, kada u Wordu uradim privew as web page u safariju ga otvori najnormalnije .. (nisu nikakvi fontovi u dokumentu pa da mu možda fali neki font)

imati li kakvu predstavu koj mu je ?
 

Prilozi

  • Screen Shot 2011-11-12 at 9.42.55 PM.png
    Screen Shot 2011-11-12 at 9.42.55 PM.png
    156.7 KB · Pregleda: 110
šta encoding ? jel to ima da se podesi u wordu .. dokument je potpuno "normalan", pisan u svim standardnim fontovima na officeu 2003, dobro ga prikazuje i office 2010 (win), Pages i OpenOffice, samo ovaj Office neće ?
 
Nisam ni video da je rec o 2011, s tim se jos nisam sretao. U 2010. je to u Options - Advanced - Confirm file format conversion on open.
 
Stavljen najnoviji update i opet ništa ...

primetio sam da kada otvorim dokument, npr na naslvonoj strani piše velikim slovima "KATALOG" i onda pri jednom otvaranju ga ispiše skorz, pri drugom otvaranju prikaže samo "KAT" i ostalo one kvadratiće, pri trećem "KATA" itd.

u "Font substitutions" prikazuje da nema problema - poruka u fazonu "na sistemu su svi fontovi koji se koriste u dokumentu" ..

Pages ga otvara dobro i OpenOffice ga otvara dobro ...

ne bih se ja ni mlatio sa Office-om nego od dva saradnika dobijam dokumenta koja ponekad imaju dosta text boxova poređanih na raznorazne strane i miksaju se stilovi i njih mi jedino MS Office prikazuje regularno (ova dva razbacaju textboxove)

u svakom slučaju moram da turam virtuelnu mašinu zbog IE i ebankinga pa mogu da stavim i office na windows, ali mi je to blesavo kad MS već pravi Office za ove...
 
Desavalo se i meni. Selektuj ceo tekst i ponovo odaberi font. I to je to. Pozz!
 
Neće ni tako ... nebitno .. i tako sam sve više na iworku na njemu nemam taj trip, a ako baš treba tu je i vmware pa onda ali to je baš ekstremna situacija
 
Nazad
Vrh Dno