petri
Čuven
- Učlanjen(a)
- 16.09.2000
- Poruke
- 907
- Poena
- 620
Upravo sam provalio da mi je keva jutros formatirala linux boot disketu. Prvo sam malo boom po kuci a onda zamalo i da FX od besa 🙁
Sta bih sad mogo da uradim, s obzirom da mi se stanje linux particije ne menja (neki preinstall ili sl.) a i potrosio sam silne dane citajuci doc i konfigurisuci linux.
Radi se o Red Hat-u koji chuchi na /dev/hde3
Pomagajte
Sta bih sad mogo da uradim, s obzirom da mi se stanje linux particije ne menja (neki preinstall ili sl.) a i potrosio sam silne dane citajuci doc i konfigurisuci linux.
Radi se o Red Hat-u koji chuchi na /dev/hde3
Pomagajte