Šta je novo?

nV40 do kraja godine!?

Marti Misterija

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
5,115
Poena
955
.. i navodno duplo brza od nV35!?!? Stvarno mi nije jasno, zar vN marketing zaista moze ponovo da prodaje te price... Bice 20-30% brza od nV35 i to bez AA i Aniso... sa istim ne vise od 15%.
Da se kladimo !? :mrgreen:
http://www.geek.com/news/geeknews/2003Jun/bch20030606020308.htm
 
Ja mislim da ce nV40 biti daleko brzi od nV35, mnogo vise nego sto je nV35 brzi od nV30. Ali opet, do 30 procenata, uz povisen kvalitet AF-a... Bitno je da ce nV35 tada kostati oko 250e (top model), i da ce nVidia da bude uz rame sa ATI-jem ponovo, to je za nas najvaznije, zar ne?
 
A sta je bilo ono 16 MB Embended DRAM u specifikacijama nv40?
 
O tom potom ljudi....
 
Konkurencija je dobra zbog cijena, nego nije mi jasno sta ce nove video kartice NV40 i r400 podrzavati DX 9.0 mnogo bolje obradjivati dosadasnje aplikacije ili DX 9.01 Pixel i Vertex Shader 3.0. Nema jos najave od Microsofta za DX 9.1. Za sigurno je da ce podrzati PCI Express, zbogom AGP.

Vrijeme ce pokazati...
 
Nazad
Vrh Dno