Šta je novo?

NV 3x i ATI demoi :?:

  • Začetnik teme Začetnik teme alokiN
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

alokiN

Čuven
Učlanjen(a)
14.12.2002
Poruke
911
Poena
630
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 9 7950X & Deep Cool AK620 Zero Black
Matična ploča
ASUS ROG Strix B650E-F GAMING WiFi
RAM
Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 CL30-40-40-96 1.40V 64GB
GPU
Gigabyte RTX 4090 Gaming OC
Storage
Samsung 990 Pro 2TB, Kingston KC3000 1TB
Zvuk
HyperX Cloud II, Sennheiser HD350BT, Edifier R1700bt + T5 Subwoofer
PSU
Seasonic Vertex GX1000
Kućište
Lian Li LANCOOL 216 Black RGB
Monitor
Samsung Odyssey G9 49", Samsung CHG70 32", LGC1 55"
Miš & tastatura
Logi MX Master 3s & MX Keys
Laptop
Lenovo Legion 5 pro 32GB RAM, RTX 3070 8GB, SSD 1TB
Mobilni telefon
Xaomi Mi11i
Pametni uređaji
Xaomi watch
Pristup internetu
  1. Optički internet
Interesuje me da li je neko probao ovu kombinaciju i kakve je rezultate dobio?

Valda bi trebalo da rade, posto konacno imaju podrsku za pixel shadere novije od 1.3!!

Poz
 
Ati demoi su bolji. Recimo monkey demo je daleko kompleksiniji i slozeniji od Nvidia Dawn demoa.
 
Nazad
Vrh Dno