ovako, isprobavajuci ntfs kompresiju fajlova zeznuo sam ntldr fajl, tj. i njega sam kompresovao. sada ne mogu da dignem win2k(sp3) jer mi dos (valjda) kaze da je ntldr kompresovan. kako da ponovo osposobim komp, tj. da dignem win2k?
da li da probam repair opciju sa win2k setup-a ili bi mozda pomoglo da mi neko poshalje ntldr na mail, pa da ja pomocu win98 sistemske disketice dignem dos, i prekopiram (overwrite) ntldr.exe pomocu onog programa NTFSDOS (48kb) i da li taj dos program uopshte ima mogucnost da se pomocu njega pishe na ntfs particiju?
da napomenem da imam samo win2k (sp3) instaliran na C, 2 particije C-ntfs D-fat, ako su to bitne informacije.
pomoziteeeeeeeeeeeeeee
ps: sve eventualne fajlove shaljite na ovaj mail [email protected]
da li da probam repair opciju sa win2k setup-a ili bi mozda pomoglo da mi neko poshalje ntldr na mail, pa da ja pomocu win98 sistemske disketice dignem dos, i prekopiram (overwrite) ntldr.exe pomocu onog programa NTFSDOS (48kb) i da li taj dos program uopshte ima mogucnost da se pomocu njega pishe na ntfs particiju?
da napomenem da imam samo win2k (sp3) instaliran na C, 2 particije C-ntfs D-fat, ako su to bitne informacije.
pomoziteeeeeeeeeeeeeee
ps: sve eventualne fajlove shaljite na ovaj mail [email protected]