Šta je novo?

Novi sad internet provajder

gcrypto

Zapažen
Učlanjen(a)
30.07.2023
Poruke
27
Poena
5
Zbog skorog preseljenja u novi sad interesuje me koji sve internet provajderi posluju, koji je najpouzdaniji i odnos cene i kvaliteta usluge, internet potreban zbog online posla
 
Svi bukvalno zavisno od lokacije. Mts optika = Sbb > Orion optika > Supernova kablovska
 
  • Like
Reagovanja: uji
Po meni je najbolja MTS optika ako lokacija podrzava. Evo 3 godine fercera samo tako. Pre toga sam imao Sbb, pa da kazemo da nisam bio toliko zadovoljan. :)
 
Posluju svi. A dostupnost određenog provajdera ti zavisi od lokacije. Nije sve još uvek svuda dostupno (konkurencija je podelila teritorije), osim xDSL usluge.
Ako je za posao, uvek se uzimaju bar 2 konekcije jer je jedna bekap. Posebno! ako je rad sa stranim klijentima, niko te neće čekati.
 
Najverovatnije dostupna mts optika (Yettel takođe ide preko njih i nije obavezan fiksni), ali možeš da odeš i do Oriona da ti daju spisak na uvid/da slikaš pa vidiš da li je tu i tvoja adresa. Ako je u neposrednoj blizini uveden priključak, možda se iscimaju da priđu i susednom ulazu, ali na 50 ili 100 metara udaljenosti zaboravi.
 
Znaćeš šta ti je dostupno kada se odlučiš za lokaciju. SBB ili MTS, nećeš pogrešiti.

Neko bi rekao da je dilema između SBB-a i MTS-a moralna...
 
Nazad
Vrh Dno